Най-големият сайт за бойни спортове

       

Креатин+Протеин и БИ

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот Meto на 14 Ное 2011, 19:56

Така мисля,че вече е ясно за какво ще е темата. От сега да ви кажа , ако почнете да ме храните ,че имало информация едно друго ... Всичко статии изчетох, навсякъде прегледах. Станаха ми работите ясни , обаче на едно не можах да намеря отговор .. ?

Конкретно задавам въпроса:
1. В момента съм около 70 кг. Ясен е въпроса е че искам да кача мусклуна маса . МУСКУЛНА да , не мазнини ;) . Искам да ви питам ще ми попречи ли ако взимам креатин ? Щото аз хем си хода на фитнес , но си тренирам и БИ. Знам,че той дава сила , от която след като натоварваш мускулите идва и масата. Но при БИ нещата не са ли малко по-разлчини .. НЕ съм компетентен относно това. Затова и Задавам въпроса ... НЕ СЕ СРАМУВАМ да питам . По лошо е да не знам и да се правя ,че знам.

И моля ви се нека мненията бъдат от компетентни хора ,които или са изпробвали това или просто са теоретично запознати. Благодаря предварително.
Този който е готов да умре или победи,рядко търпи поражение !
Meto
Meto
 
Мнения: 45
Регистриран на: 14 Май 2011, 20:14
Град: Plovdiv/Velingrad

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот hardstyler на 14 Ное 2011, 20:14

Без добавки за 2 месеца ако спреш БИ с добра храна можеш да качиш кг. А иначе избираш или БИ ,или фитнес.Да си сух и релефен или да си масивен и як трудно ще ги съчетаеш пробвал съм не става.Иначе става с кръгови тренировки ще ти е идеално.Иначе моя личен съвет е да спреш сега зимата БИ ако искаш да качваш да качиш кг. и после пак да почнеш БИ и да подържаш кг. :)
hardstyler
hardstyler
 
Мнения: 41
Регистриран на: 25 Май 2010, 23:34

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот barakuda на 14 Ное 2011, 20:22

hardstyler написа:Иначе моя личен съвет е да спреш сега зимата БИ ако искаш да качваш да качиш кг. и после пак да почнеш БИ и да подържаш кг. :)

Аз съм точно на този принцип: зимата качване на ММ чрез фитнес, а топлите сезони поддържане на теглото и занимаване с БИ :)
barakuda
barakuda
 
Мнения: 37
Регистриран на: 18 Сеп 2011, 15:31
Град: tryavna

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот Brock на 14 Ное 2011, 20:33

Няма с какво да ти попречи креатина нито която и да е добавка.Ходи си на фитнес и си тренирай и БИ.
Brock
Brock
 
Мнения: 14
Регистриран на: 01 Окт 2009, 18:56

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот Meto на 14 Ное 2011, 20:37

Значи да уточня ,че тренировките ми са по Киокушин Карате / Кик Бокс . 3 пъти на седмица са .. Последно време тренирам повечко карате , но като се прибера в родния си град наблягам и малко на кик бокса .. Посещавам тренировките по 2 пъти , в петък не мога защото си пътувам..

Значи както заявих искам да кача маса , но от креатина , който ми дава сила (но и пълни мускулите с вода) ме съмнява да не се одървя и да стана обемен , обаче пък да загубя гъвкавостта си . Сещатете се нали ..
А относно това да спирам БИ , не става ли да си комбинирам фитнеса + трениране БИ 2 / 3 пъти в седмицата?
Този който е готов да умре или победи,рядко търпи поражение !
Meto
Meto
 
Мнения: 45
Регистриран на: 14 Май 2011, 20:14
Град: Plovdiv/Velingrad

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот hardstyler на 14 Ное 2011, 21:07

Дай малко креатин и аз да стана обемен бе :D ! Иначе сега сериозно от креатина ще качиш силата ще го усетиш втора или трета седмица,а иначе за БИ можеш да го намалиш на една,две тренировки на седмица и 4 тренировки във фитнеса.Това е удачен вариянт.Трябва да си оправиш храненето и ти гарантирам,че ще имаш резултати постоянсвото е всичко.Воля,пот,болка и постоянство.Да сме живи и здрави другото с вяра и постоянсво ще го постигнем.Няма да изгубиш гъвкавостта си бъди спокоен можеш да разтягаш във фитнеса и проблема е решен. :)
Не го мисли толкова ами действай!!! ;)
hardstyler
hardstyler
 
Мнения: 41
Регистриран на: 25 Май 2010, 23:34

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот faro на 14 Ное 2011, 21:29

Стига с този мит за "вдървяване" от фитнеса. Я ги погледнете тези от тежка категория в ММА - Кро Коп, Фьодор ?? Дървени ли са ?
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот Sunrise на 14 Ное 2011, 22:36

Наистина че фитнеса вдървява е мит ходя 2 пъти в седмицата на бокс и 2 пъти на фитнес след фитнеса правя няколко рунда въженце и въобще не се чувствам вдървен правете кардио след фитнеса и няма ядове
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот va4kata на 14 Ное 2011, 22:45

Абе момчета то не е от фитнеса а от начина на трениране ми то и в залата по муай тай правим упражнения въпросът е ,че има значение как тренираш а не къде дали във фитнеса или в залата по БИ няма абсолютно никакво значение ;) а относно креатина и протеина и БИ значи креатина може само за сила да го ползваш ноо спреш ли го ще замине в тоалетната защото той те кара да задържаш вода в мускулите си аз бих ти препоръчал 2 неща-1во само протеин и добра храна и 2ро най-добре говори с треньора си :).Поздрави и успех ;)
va4kata
va4kata
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Юни 2011, 00:21
Град: велико търново

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот Meto на 15 Ное 2011, 00:02

така .. мерси за отзовалите се .. относно към va4kata : е то примерно ако пиеш креатина да кажем 3 месеца (примерно ) ти качваш 4 килограма (пак пример давам само) от които 4 след като спреш да тренираш 2-та кг са вода и се изхвърлят от организма а другите 2 остават .. ? Не е ли така или аз греша някъде ? А за това,че задържал вода бях чел ,че "пълни" клетката с вода , т.е уголемява е нещо такова . ? С
Този който е готов да умре или победи,рядко търпи поражение !
Meto
Meto
 
Мнения: 45
Регистриран на: 14 Май 2011, 20:14
Град: Plovdiv/Velingrad

Следваща

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron