Най-големият сайт за бойни спортове

       

Креатин+Протеин и БИ

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот va4kata на 15 Ное 2011, 00:46

Значи от креатина спреш ли го всичко ще си замине с времето смисъл дори не веднага но няма да останеш така както с креатина виж протеина е друго нещо.Моя съвет е не се занимавай с тия глупости ами яж стабилно ако държиш бързо да качиш пий протеин и след тренировки може аминокиселини но аз лично 5кг за 2месеца е тогава не тренирах БИ но както и да е ако имаш още въпроси ПИТАЙ ВИНАГИ по-добре е да се пита ;).
va4kata
va4kata
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Юни 2011, 00:21
Град: велико търново

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот Meto на 15 Ное 2011, 01:01

Значи va4kata писах ти на ЛС относно някои неща , но искам и тук да питам пак .

Креатина доколкото аз разбирам "улеснява" някои стъпки. Тоест за какво иде реч.
Взимаш протеин и креатин . Пиеш креатина - той ти дава сила за тренировките --> по-тежки тежести --> мускула расте и го храниш с протеина и отделно като се храниш.
Но през това време креатина "пълни" мускула с вода ... Но след като спреш да го взимаш тя се "изпарява" . и в мускула остава това ,което си натрупал по време на тренировките и когато си тренирал сериозно и си хранил мускула с протеин .
т.е
с няколко думи остава това , което си направил през тренировъчния процес. Или по-лесно казано креатина ти помага до известна степен да дигнеш килограмите , но си мисля ,че много хора мислят ,че като го вземат ,( щото нали ги "помпи" с вода ) и са качили маса, но като го спрат както казваш тъй като мускула не е хранен както трябва и всичко спада.. Не е ли така ?

Нека някой се включи и да каже какво мисли . :)
Този който е готов да умре или победи,рядко търпи поражение !
Meto
Meto
 
Мнения: 45
Регистриран на: 14 Май 2011, 20:14
Град: Plovdiv/Velingrad

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот Qk на 15 Ное 2011, 18:05

Според мен си вземи само Протеин.Пий го сутрин след ставане и след тренировка(независимо Фитнес или БИ) като с него не е зле и два банана да хапнеш.А ако не ядеш много и качествено може да вкараш и преди тренировка един протеин.Ако има още нещо питай.
Последна промяна Qk на 15 Ное 2011, 21:13, променена общо 1 път
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот faro на 15 Ное 2011, 19:56

Qk написа:Според мен си вземи само Протеин.Пий го сутрин след ставане и след тренировка(независимо Фитнес или БИ) като с него не е зле и два банана да хапнеш.А ако не ядеш много и качесвено може да вкараш и преди тренировка един протеин.Ако има още нещо питай.

+1
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот Brock на 15 Ное 2011, 22:07

Глупости.След креатина да спаднеш с 1 кг най-много.Абе това неса химии несе излагайте.Вдървявал, ставал си обемен.Ти да не мислиш че ще станеш като Арнолд, че се притесняваш толкова? +Това креатина се пие месец и се почива.Как ще пиеш 4 месеца креатин?Освен това има формули на креатин които пък въобще не задържат вода.И за какъв протеин става въпрос?
Brock
Brock
 
Мнения: 14
Регистриран на: 01 Окт 2009, 18:56

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот Sunrise на 16 Ное 2011, 22:30

Вие изкарахте креатина че едва ли не като го спреш ще тръгнеш от нулата в голяма заблуда сте момчета дали качва маса качва дали е ефикасен ефикасен е не говерете без да сте пили през живота си повече от 200 грама. Аз го пия 2 месеца един месец почивам протеините си ги набявам от храната само ще кажа че една кофичка кисело мляко има 20 гр протеин вие сами си правете сметката какво да пиете и купувате само не говорете глупости
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот Meto на 17 Ное 2011, 01:56

Вие изкарахте креатина че едва ли не като го спреш ще тръгнеш от нулата в голяма заблуда сте момчета дали качва маса качва дали е ефикасен ефикасен е не говерете без да сте пили през живота си повече от 200 грама. Аз го пия 2 месеца един месец почивам протеините си ги набявам от храната само ще кажа че една кофичка кисело мляко има 20 гр протеин вие сами си правете сметката какво да пиете и купувате само не говорете глупости


Ако не е тайна , кажи ми какво ти беше телосложението преди да почнеш да взимаш тези хранителни добавки и след това , от както ги взимаш,и почиваш определен период от време .
Интересно ми е тези митове за "подпухването" , вдървяването и още други неща ? Би ли ни споделил ?
Този който е готов да умре или победи,рядко търпи поражение !
Meto
Meto
 
Мнения: 45
Регистриран на: 14 Май 2011, 20:14
Град: Plovdiv/Velingrad

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот Qk на 17 Ное 2011, 13:18

Sunrise написа:Вие изкарахте креатина че едва ли не като го спреш ще тръгнеш от нулата в голяма заблуда сте момчета дали качва маса качва дали е ефикасен ефикасен е не говерете без да сте пили през живота си повече от 200 грама. Аз го пия 2 месеца един месец почивам протеините си ги набявам от храната само ще кажа че една кофичка кисело мляко има 20 гр протеин вие сами си правете сметката какво да пиете и купувате само не говорете глупости

Всъщност в една кофичка кисело мляко има 12.8 грама Протеин. :)
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот faro на 17 Ное 2011, 18:04

Не знаех, че киселото мляко съдържа толкова много количество протеин, ако знаете още такива храни кажете, че да ги наблягам.
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Креатин+Протеин и БИ

  0     Мнениеот Qk на 17 Ное 2011, 23:31

Млечни продукти,месо,риба,ядки(но в тях Протеина е растителен),соя,бобови растения и други.
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

ПредишнаСледваща

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron