Най-големият сайт за бойни спортове

       

Как да натрупам маса в ръцете ?

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Как да натрупам маса в ръцете ?

  0     Мнениеот GreenHill на 25 Сеп 2011, 22:25

Здравейте, нов съм във форума и проблема ми, е че както и да се опитвам не мога да кача маса в ръцете и гърдите а само трупам корем и качвам в краката.Ако може да ми помогнете като ми кажете какви специфични храни да ям ще съм ви благодарен.170 см 62 кг.Отскоро отивам на лостове и плуване.Отделно във вкъщи права лицеви и коремни.Тренирал съм и бокс общо 4 месеца.
GreenHill
GreenHill
 
Мнения: 3
Регистриран на: 25 Сеп 2011, 21:15
Град: Sofia

Re: Как да натрупам маса в ръцете ?

  0     Мнениеот Thief1019 на 25 Сеп 2011, 23:33

еми ти правиш упражнения за релеф как искаш маса ... ако искаш маса пак се набирай и прави лицеви но докъто се набираш си сложи една раница със тежест в нея незнам колко кила ти си прецени гледай да ти е тежичко ... не да е невъзможно но да ги усещаш все пак , а за лицевите ... пак с раница

набиранията ги прави за бицепси когато е с дланите към тебе а когато е с дланите напред се хвани ръцете да са ти близко да натоварваш ръцете а не гърба , също си купи онея щипки дето са за предмишница и яж пилешко месо в големи количества и на често ... почти всеки ден яж независимо дали ще е бялото или от бутчето ... няма голяма разлика

пс - а и ся видях че си 1,70 значи сигурно сигурно си на 14-16 още и докъто станеш на 18-20 тя масата ще си дойде сама ...
Thief1019
Thief1019
 
Мнения: 53
Регистриран на: 24 Апр 2011, 03:51
Град: asd

Re: Как да натрупам маса в ръцете ?

  0     Мнениеот GreenHill на 26 Сеп 2011, 12:40

На 17 години съм.
GreenHill
GreenHill
 
Мнения: 3
Регистриран на: 25 Сеп 2011, 21:15
Град: Sofia

Re: Как да натрупам маса в ръцете ?

  0     Мнениеот ElBeasto на 26 Сеп 2011, 14:48

Значи ако е специално за маса винаги може да потърсиш bodybuilding тренировка в нета, но ще се вдървиш. Диетата с пилешкото също е добра за маса. А пък и си на 17, аз също и съм малко по - висок от теб и няколко кила по - тежък, но аз също не мога да качвам много маса. Всичко ще дойде след няколко години когато "възмъжеем". Тогава идва още повече сила и маса, но сега не трябва да спираш да тренираш, за да има ефект след 5 години примерно.
ElBeasto
ElBeasto
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Авг 2011, 12:31
Град: Ловеч

Re: Как да натрупам маса в ръцете ?

  0     Мнениеот psypilot на 26 Сеп 2011, 19:35

Тренировки, правилен хранителен режим, постоянство..
Българче завинаги !
Аватар
psypilot
 
Мнения: 118
Регистриран на: 02 Окт 2009, 20:28
Град: Бургас

Re: Как да натрупам маса в ръцете ?

  0     Мнениеот GreenHill на 26 Сеп 2011, 21:25

Предложете някакъв хранителен режим.Мисля да пробвам това с пилешкото + мюслита и тем подобни.
GreenHill
GreenHill
 
Мнения: 3
Регистриран на: 25 Сеп 2011, 21:15
Град: Sofia

Re: Как да натрупам маса в ръцете ?

  0     Мнениеот jamski на 27 Сеп 2011, 00:31

Ми по стария изпитан начин... с много ядене-предимно хляб и всякакво месо набираня за бицепс става, също и тежести но да можеш да правиш до 6-7 повторения с тях !!Веднага ще качиш но не само на ръце и релефа ще ти намалее ако имаш
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Как да натрупам маса в ръцете ?

  0     Мнениеот Bartek на 27 Сеп 2011, 03:11

То ако можеше да се качва маса само в ръцете и гърдите, всички щяха да бъдат като Попай моряка. На всеки човек определени мускулни групи му вървят по-добре и по-бързо от други, това е ген. Останалото е тренировки, храна и почивка. Ръцете се натоварват при всяко упражнение,в ежедневието, в работата, също използваме силата на ръцете, а какво знаем за мускула, че той расте докато почива. Затова растежа на ръцете става по-бавно. При естествено качване на мускулна маса, при 3кг. тегло, би трябвало да качиш 1см. на ръката, но и не само там, масата се качва навсякъде, затова има основен период и период за изчистване. Но формула за качване само в ръцете, няма. Всичко става с тренировки, четене, мислене и разбиране.
--- Cro Cop Team ---
Аватар
Bartek
 
Мнения: 85
Регистриран на: 09 Яну 2009, 19:20

Re: Как да натрупам маса в ръцете ?

  0     Мнениеот pirat на 27 Сеп 2011, 21:48

ми по обемна тренировка, обаче за кво ти е таз маса?
Аватар
pirat
 
Мнения: 60
Регистриран на: 22 Яну 2011, 20:08

Re: Как да натрупам маса в ръцете ?

  0     Мнениеот granik на 28 Сеп 2011, 20:48

Да ти кажа това с огромните бицепси вече е пародия. Ако си гледал съвайвър с Митьо Крика, ще разбереш какво имам предвид. Правиха състезания за сила и канадска борба , в които Бърканичков с малкия си бицепс просто смаза Крика с огромните ръце и гърди. Беше много смешно. Бърканичков е само жили и кости ,а Крика с 55 см. бицепс и огромна гръдна обиколка, а футболиста го извиваше като малко дете. Крика беше като мекичка селска надарена мома която сухия и жилест футболист месеше като тесто. :DD :DD :DD :DD

http://vbox7.com/play:9915ddba
granik
granik
 
Мнения: 157
Регистриран на: 12 Окт 2010, 00:57
Град: Варна


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта