Най-големият сайт за бойни спортове

       

Тревожност :(

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Тревожност :(

  0     Мнениеот va4kata на 30 Юли 2011, 01:07

Здравейте приятели, както разбрахте вече си тренирам муай таи всеки ден когато има тренировки но ме притеснява нещо самите тренировки са на 6 правя всичко както трябва даже в началото имах мускулна треска но не ми остава енергия след тренировките да превя упражнения и се опасявам ,че ще изгубя постигнатото до сега.Моля за съвети благодаря предварително!!! ;)
va4kata
va4kata
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Юни 2011, 00:21
Град: велико търново

Re: Тревожност :(

  0     Мнениеот savag3 на 30 Юли 2011, 01:43

va4kata написа:Здравейте приятели, както разбрахте вече си тренирам муай таи всеки ден когато има тренировки но ме притеснява нещо самите тренировки са на 6 правя всичко както трябва даже в началото имах мускулна треска но не ми остава енергия след тренировките да превя упражнения и се опасявам ,че ще изгубя постигнатото до сега.Моля за съвети благодаря предварително!!! ;)

За мускулна маса ли говориш, че ще изгурбиш?

С правилна храна ще стане, потърси из сайта има много полезни статии за хранения след тренировка или преди тренировка! Дори мисля, че те са от най-скоро време при раздел хранения.

Ето тема за хранения след тренировка: https://mma.bg/resources/v ... trenirovka
savag3
savag3
 
Мнения: 218
Регистриран на: 07 Сеп 2010, 23:48
Град: Крумовград

Re: Тревожност :(

  0     Мнениеот va4kata на 30 Юли 2011, 11:54

Ами да мускулна маса,сила просто се чуствам напълно изцеден дори след като спя(тренировките са от 9:00-11:00 и докато стигна до в къщи става 12:30 и си лягам до към 2:30-3:00) и с правилната храна след тренировка ще имам сила и енергия за упражнения така ли?
va4kata
va4kata
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Юни 2011, 00:21
Град: велико търново

Re: Тревожност :(

  0     Мнениеот va4kata на 30 Юли 2011, 12:17

Прочетох статията внимателно и всичко е хубаво ама майка ми скоро не съм я виждал да печата пари :D не става ли с по евтини храни примерно 2 сандвича 1 банан домати или други зеленчуци и плодове?
va4kata
va4kata
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Юни 2011, 00:21
Град: велико търново

Re: Тревожност :(

  0     Мнениеот oho на 30 Юли 2011, 12:48

Карай го по-спокойно, нищо чудно да си се засилил и да претренираш. Ако за пръв път тренираш толкова интензивно, не се изцеждай до край по време на самите тренировки. Издръжливостта ще ти се качи след време. Хубаво е по-натам като свикнеш с натоварването да правиш и тренировки за издръжливост.

Храненето преди тренировка ти е много важно - там гледай да има повече въглехидрати, за да ти дават енергия по време на натоварването. След тренировки пий вода и хапни нещо сладко (вафла, шоколад), а след това се нахрани с повече белтъчини (яйца или риба, пуешко филе и други).

Не забравяй плодовете и зеленчуците. Може да ти липсват някои минерали, затова си вземи и хубави мултивитамини.

Може по време на тренировки да пиеш и вода с разтворен в нея мед. Това те зарежда с прости въглехидрати по време на тренировката, които бързо се усвояват и ще имаш малко повече енергия по-дълго време. Но пак ти казвам - не се пренавивай и не претренирай. Почивай си добре през останалото време.

И само да ти кажа, че за сега водиш в конкурса за най-шокиращо заглавие на тема във форума.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Тревожност :(

  0     Мнениеот va4kata на 30 Юли 2011, 12:53

1во благодаря за съветите а относно заглавието в какъв смисъл шокиращо иаш предвид тъпо или самият ми въпрос ви шокира :D ?
va4kata
va4kata
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Юни 2011, 00:21
Град: велико търново


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron