Най-големият сайт за бойни спортове

       

STANOZOLOL

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот i на 25 Юли 2011, 12:20

Много дълъг цикъл като за първи път.Направи го 6 седмици до 30-40 мг.И после да не забравиш трибестан :DD И не очаквай голям ефект само от стромба
i
i
 
Мнения: 16
Регистриран на: 21 Юни 2010, 10:34
Град: Sofia

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот Electrics на 25 Юли 2011, 13:34

Така мисля да направя няма да пия повече от 40мг.А къв трибестан не съм си взимал трибестан :D не очаквам няква много радикална промяна,искам просто да заякна малко повече.
Аватар
Electrics
 
Мнения: 21
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:27
Град: sofiq

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот frankshamrock на 25 Юли 2011, 16:07

Ами аз мисля,че няма смисъл да пие трибестан,провирон или прегнил за хормонален баланс.Станозолола е лек стероид и няма нужда да завършва с гореизброените.Вземи си примоболан и комбинирай със станозолола.Примоболана дори е често използван дори от жени и е може би най-лекия стероид от всички.
Аватар
frankshamrock
 
Мнения: 232
Регистриран на: 07 Мар 2009, 06:22
Град: pomorie

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот i на 26 Юли 2011, 09:46

frankshamrock написа:.Станозолола е лек стероид и няма нужда да завършва с гореизброените.

Лек е,спор няма.Ако може да се каже за стероид,че е лек.И въпреки това спира кранчето,поне такива са ми наблюденията.Трибестана е билка и просто ще помогне за по-бързото възтановяване на нивата.Най-малко няма да навреди.Също така си вземи и Карсил,който също е билка и дори да не си тормозил черния дроб много,пак няма да ти е от вреда ;) И не на последно място - Защо? От малко Стромба по никое време няма никакъв смисъл.Тренирай здраво зимата,качи ММ,пролетта вземи 20 Винстрола през ден,малко диета и тогава ще има ефект.Ще си качил маса,а от Винстрола ще изглеждаш добре :twisted:
i
i
 
Мнения: 16
Регистриран на: 21 Юни 2010, 10:34
Град: Sofia

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот Electrics на 15 Авг 2011, 11:00

тренирам като луд,набирам се с 15 кг по 10 пъти няколко серии.Като видя че сам си стигнал максималния капацитет сила ще почна да го пия.
Аватар
Electrics
 
Мнения: 21
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:27
Град: sofiq

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот frederiko на 17 Авг 2011, 11:09

от станозолола не може да очкаваш прираст на сила.. просто ще ускори въстановяването и ще придаде плътност, станозола точно се използва мн и в бойните спортове, понеже не повишава теглото и същевременно е антикатаболик и бързо се изчиства от организма. Лично според мен няма смисал да го пиеш самостоятелно с цел " да зякнеш малко" .. не очаквай големи резултати..
Ако искаш да позаякнеш вместо да си даваш пари за стромба .. купи си 10-15 кг телешко.. или конско.. и ще постигнеш по-добри резултати ;) пък и как може да решиш, че си достигнал лимита си .. както и да е ти си знаеш , но за същити пари аз бих си зел или месо както казах, или някакъв качествен протеин.. примерно "голд стандарт" + аминокиселини ( може и глутамин) + някаква креатинова матрица. и ще дръпнеш за нула време ;) избора си е твой ;) стероидите не са най-доброто решение, но щом си решил, дано поне да попаднеш на качествени препарати ..

живи и здрави ;)
Аватар
frederiko
 
Мнения: 49
Регистриран на: 04 Мар 2009, 11:33
Град: burgas

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот MAsTEr на 17 Авг 2011, 12:19

яжте бе момчета , с тези химий нищо няма да направите , за тези пари хвани си вземи , месо ,кора яица , прясно мляко , овесени ядки ,фъстъци , хем ще качиш сила хем и ще станеш здрав + яки тренировки !
rick ross - b.m.f.
Аватар
MAsTEr
 
Мнения: 169
Регистриран на: 05 Апр 2009, 14:37

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот anabolicstrong на 17 Авг 2011, 20:54

nesam ekspert no mislq che injekcionna forma e po dobre na stanozolola winstrol s komb ot primobolan ili parabolan moje i dvete togava ochakvai prirast na masa i kachestvenna muskulatura moje da se dobavi i metan :) dr sa pravi teleshko i dr hrani sa zadaljitelni i nai veche zdravi trenirovki :) eek trenirai v zalata i rasti sled neq kato sednesh na masata :) hranata pravi borbata
anabolicstrong
anabolicstrong
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Юли 2010, 16:23
Град: Elhovo

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот faro на 17 Авг 2011, 21:23

Не съм експерт ама трябва да пишеш на КИРИЛИЦА !
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот frederiko на 19 Авг 2011, 11:28

1- пиши на кирлица
2- наистина не си експрерт.Поне не говорете на изуст, попитайте или прочетете , но не говорете махленски истории които сте чули прибирайки се от магазина.. От параболана наистина ще усети прилив на сила, дори може да качи 3-4 кг, но лично според мен това не е стероид за начинаещи, понеже ако е качествен (въпреки, че ме съмнява да попаднеш на такъв) е доста силен препарат и не е за начинаещи .. блокира изключително успешно собственото производство на тестостерон и ще ти трябва хубава PCT ... другото, което е параболана се припоръчва да се комбинира с тестостерон .. чел съм мнения на доста хора, които казват следното " параболан без тестостерон = преебани т*шаци " ;)

3- пробва ли с добавки, че се насочи към стероидите, има хубави "промопакети" , които биха ти свършили работа ;) но както вече казах всеки сам си преценя.. Просто ти споделям от опит понеже малко или много съм си патил от тея работи :d
Аватар
frederiko
 
Мнения: 49
Регистриран на: 04 Мар 2009, 11:33
Град: burgas

ПредишнаСледваща

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron