Най-големият сайт за бойни спортове

       

Фитнес

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: Фитнес

  0     Мнениеот gochew на 18 Юни 2011, 00:25

Добре а аминокиселини не мога ли да взимам смисъл от протеин няма смисъл наистина просто искам да си офорормя колкото се може ръката и гърди малко да направя аз като почна тренировки пак ще си ги тренирам ръцете и гърдите в залата или вкъщи
gochew
gochew
 
Мнения: 17
Регистриран на: 24 Фев 2011, 23:55
Град: burgas

Re: Фитнес

  0     Мнениеот Smexuran на 18 Юни 2011, 07:40

Храна и правилна тренировка. Ако се ходи само на фитнес може да се възстановяваш добре и без добавки.Те естествено ще шомогнат. Проблема ти е да си направиш удобен за теб тренировъчен режим и да правиш упражненията правилно за да не направиш гаф. А пък т'ва че за месеца неможеш да изкараш някакво тяло немога да се съглася , но ти след като имаш план да тренираш и после ... намери си някой да ти състави хубава силова програма , да ти каже какво г/д да ядеш , кога и как да тренираш и всичко си идва на място. Ако е само за вид и за 2 месеца може да се постигне (ако не си супер олегнал), но това ще повлияе на другите ти тренировки. Колкото до стажа в фитнес-а половин година не е много , незнам защо всеки мисли така. Дали някой е тренирал правилно пак незная как се решава , освен ако не тренира с някой спортист с дългогодишен опит в силовите тренировки.Пък и сега има тенденцията да има адски много нови методики и двама доста напреднали инструктори може да са на противоположно мнение за даден сплит.Неможе да се знае дали си тренирал правилно , особено при този стаж.Направи 2-3 години поне , пък тогава.
Smexuran
Smexuran
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Авг 2010, 22:49
Град: Ботевград

Re: Фитнес

  0     Мнениеот darkenen на 18 Юни 2011, 10:42

va4kata написа:Хахахахх darkenen аз не знаех,че тоя форум е само за ,,старшинки,, ти да не си се родил научен \

Никъде не съм казал, че този форум цитирам: "e само за ,,старшинки,,"(кавичките се пишат горе, не като запетайки :D) или пък, че съм се родил научен. С риск да стана банален ще повторя, че форума се напълни с пубери, които искат всичко на готово да им се каже. Един съвет от мен: не чакай всичко на готово, а се стегни и се труди. Никой не обича готованковците.
Не го приемай като заяждане!!!
Моля повече не ме провокирай да пиша едни и същи неща. Ти си от скоро в този форум и предполагам не си забелязал, че много от хората с опит, от които има какво да научиш, спряха да пишат във форума. Смятам да последвам техния пример.
darkenen
darkenen
 
Мнения: 113
Регистриран на: 10 Сеп 2009, 19:46
Град: Кърджали

Re: Фитнес

  0     Мнениеот va4kata на 18 Юни 2011, 11:33

Е какво да не обвиняваш тези ''пубери'' за това ?Или визираш мен(надявам се да съм написал правилно кавичките ;) )
Ами вярно половин година е нищо но искам да кажа ,че 2 месеца са съвсем нищо а за хубаво тяло не ти трябва силова програма а трябва да правиш релеф(много повторения с малко килограми и много потене :) ) а относно правилното трениране знам защото тренера е с много опит а и има резултат ;).
va4kata
va4kata
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Юни 2011, 00:21
Град: велико търново

Re: Фитнес

  0     Мнениеот Smexuran на 18 Юни 2011, 12:12

Може да се изкара тяло за 2 месеца , това съм го виждал и съм го правил. Въпроса е какви жертви си готов да поемеш и не говоря да рискуваш здравето си , а просто за строг режим и хубави тренировки. Колкото до начина на трениране - това което си казал е само един от вариантите и за ще се повторя сигурно за 5ти път всичко е ядене, почивка и ген. Но тук не е билдърски сайт и все пак трябва да се прави разлика. Не се съмнявам в това ,че си постигнал резултати , но какви са те - силови ли са , външен вид ли е. Много трениори в фитнесите могат да ти помогнат за тялото , но относно специфични силови тренировки незнаят много. Това е така защото в фитнесите всеки гледа външен вид , а тези с голямата сила са предимно бивши спортисти.
Smexuran
Smexuran
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Авг 2010, 22:49
Град: Ботевград

Re: Фитнес

  0     Мнениеот JELLYFISH на 18 Юни 2011, 15:22

.... тук стана тоталния off topic но не мога да отрека че наистина се напълни форума с едни и същи въпроси, просто зададени от различни хора! А аз доколкото разбрах от коментарите - пича не го ебе дали ще му помогне този фитнес за БИ, а просто иска да оформи "хубаво" тяло. Първо на всеки представата за хубаво тяло е различна (аз например се опитвам да докарам фигурата на Andy Balwin - известен триатлонист, докато тялото на Рони Колман го намирам за отвратително, безформено и нефункционално!). Но стига съм се вкарвал и аз в оффтопика - тренирайте си каквото си искате, но имайте предвид че аз в този форум намирам все по-малко неща които си струват да бъдат прочетени!
JELLYFISH
JELLYFISH
 
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Апр 2011, 21:56
Град: Varna

Предишна

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron