Най-големият сайт за бойни спортове

       

Фитнес

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Фитнес

  0     Мнениеот gochew на 17 Юни 2011, 19:00

На 14 години съм и тренирам ММА но сега лятото ще спра с тренировките и ще ходя месец два на фитнес. Въпроса ми е как да кача мускулна маса и каква хранителна добавка да си взема и как да се храня, в един сайт чета че еди коя си храна трябва да се яде в друг че не трябва. Някой по запознат да сподели как да се храня през деня и така ... 68 килограма съм и 177 178 см някъде висок и като кача малко маса например зимата да си ходя на лостчета за релеф
gochew
gochew
 
Мнения: 17
Регистриран на: 24 Фев 2011, 23:55
Град: burgas

Re: Фитнес

  0     Мнениеот JELLYFISH на 17 Юни 2011, 19:39

Първо трябва да си отговориш на въпроса какво си склонен да вземаш за да постигнеш резултат ... защото за два месеца нещата ги виждам така .... - 4 или 5 тренировки в седмицата като задължително всеки ден се работи за различни мускулни групи (за да имат време натоварените мускули да се възстановят и да нараснат). Работи се със средни и средно тежки тежести .... в никакъв случай с максимални. Една тренировка не трябва да е прекалено голяма - до 45 мин (зависи колко почивка правиш между сериите) ... също няма причина да се тъпчеш като свиня ... достатъчно е да ядеш пълноценна храна богата на въглехидрати, протеини и малко мазнини все пак без тях не може! Задължително трябва да почнеш да пиеш и витамини защото чрез потта се изхвърлят важни за организма соли, които трябва да се възстановят.... също ти препоръчвам и да пиеш много вода (не да се наливаш докато ти стане тежко, но повече вода от обикновено!) От тук нататък сам си преценяваш дали ще вземаш и допълнително протеин, креатин и други (анабола го изключвам защото е голяма простотия според мен). Също един съвет - направи си програма за цялата седмица ... гледай в нея да включиш всички мускулни групи, защото е много смешно да гледаш някой с големи ръце, гръб, цици и изведнъж крачка като на еврейче от Освиенцим!
JELLYFISH
JELLYFISH
 
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Апр 2011, 21:56
Град: Varna

Re: Фитнес

  0     Мнениеот YoungCaesar на 17 Юни 2011, 19:48

Ти на 14 години колко искаш да тежиш?!?!?!?!? Откога тренираш и какви умения имаш, че да правиш прекъсване без сериозна причина? Първия човек, който трябва да питаш за съвет е твоят треньор. Да не би да нямаш?!?!?!??!

Стига глупави въпроси, ами влизайте в залите, имам чувството, че някои хора пускат теми, само да отчитат дейност във форума.
Няма начин да няма начин
Аватар
YoungCaesar
 
Мнения: 24
Регистриран на: 20 Фев 2011, 02:21
Град: Пловдив

Re: Фитнес

  0     Мнениеот psypilot на 17 Юни 2011, 20:04

Имам чувството, че преобладават бодибилдърите
Българче завинаги !
Аватар
psypilot
 
Мнения: 118
Регистриран на: 02 Окт 2009, 20:28
Град: Бургас

Re: Фитнес

  0     Мнениеот Smexuran на 17 Юни 2011, 21:27

Информация има много , чел съм поне 10 подобни теми , ако се прегледат ще се събере доста инфромация. Отделно само в тоя сайт има адско много статии отговаряш на подобни въпроси , а и никой не ни ограничава да четем и другаде. Колкото с тея фитнес теми всеки пита как да тренира да качи мускули и да изглежда добре, всеки го иска , но в бойните спортове не оценяват тялото , а способностите. Четете малко , неможе всичко на готово.Ако всеки проверил сайта създава по една тема , а такива теми има много , как някой наистина заинтересован да преметне информацията , обърква се цялата схема.
Smexuran
Smexuran
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Авг 2010, 22:49
Град: Ботевград

Re: Фитнес

  0     Мнениеот darkenen на 17 Юни 2011, 21:39

Аз пък имам чувството, че ако модераторите на вземат мерки, този сайт ще се напълни с тъпи теми и хлапета, които ги мързи да си мръднат задника, а чакат всичко на готово. Наистина напоследък се напълни с напълно безсмислени теми.
А относно тази тема по-добре си пробвай късмета в някой бодибилдърски сайт.
darkenen
darkenen
 
Мнения: 113
Регистриран на: 10 Сеп 2009, 19:46
Град: Кърджали

Re: Фитнес

  0     Мнениеот granik на 17 Юни 2011, 22:06

darkenen написа:Аз пък имам чувството, че ако модераторите на вземат мерки, този сайт ще се напълни с тъпи теми и хлапета, които ги мързи да си мръднат задника, а чакат всичко на готово. Наистина напоследък се напълни с напълно безсмислени теми.
А относно тази тема по-добре си пробвай късмета в някой бодибилдърски сайт.


По пинцип децата не са виновни и не трябва да ги атакуваме агресивно и ли да ги скастриме грубо. Те са си деца все пак и си питат. Но си прав ,че модераторите трябва да вземат мерки.
granik
granik
 
Мнения: 157
Регистриран на: 12 Окт 2010, 00:57
Град: Варна

Re: Фитнес

  0     Мнениеот YoungCaesar на 17 Юни 2011, 22:48

Да, да питаш няма нищо срамно, само че едва ли не през ден-два се задава подобен въпрос. Хората отговарят, че има сума ти статии в сайта и вече е задавана такава тема, ама кой да чете- продължават. Гледат да си зададат въпроса и толкова.
Няма начин да няма начин
Аватар
YoungCaesar
 
Мнения: 24
Регистриран на: 20 Фев 2011, 02:21
Град: Пловдив

Re: Фитнес

  0     Мнениеот gochew на 17 Юни 2011, 23:52

Никой не говори за прекъсвания просто лятото нямаме тренировки и искам да си подържам формата и да направя по хубаво тяло няма да тренирам всяка отделна мускулна група например само ръце и гърди за 2 месеца и после си почвам тренировка
gochew
gochew
 
Мнения: 17
Регистриран на: 24 Фев 2011, 23:55
Град: burgas

Re: Фитнес

  0     Мнениеот va4kata на 18 Юни 2011, 00:11

Хахахахх darkenen аз не знаех,че тоя форум е само за ,,старшинки,, ти да не си се родил научен а относно въпроса виж какво за 2 месеца нищо няма да направиш а ако вземеш някоя добавка за маса само ще станеш по-дебел без тази маса да се е превърнала на мускули аз ходих половин година и тренирах ПРАВИЛНО (това е най-важното) и не съм станал като Христомир Христов е без добавки, но недей да вземаш добавки ако само 2 месеца ще ходиш а и си на 14 какъв искаш да си 100 кг. недей да се набутваш в по-голяма категория няма смисъл ;).
va4kata
va4kata
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Юни 2011, 00:21
Град: велико търново

Следваща

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта