Най-големият сайт за бойни спортове

       

Протеинова диета, калории, въглехидрати, добавки,фитнес WTF?

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Протеинова диета, калории, въглехидрати, добавки,фитнес WTF?

  0     Мнениеот engine на 15 Мар 2011, 14:04

Hi,
Аз тренирам кик бокс от 3, може би 4, седмици. Ходя 3 пъти на седмицата по 2 до 3 часа. И забелязах, че нямам достатъчно сила в ударите си. Та, искам да разбера как се правят мускули. Едни казват да правя протеинова диета, други казват да ям 500 калории отгоре на това от което трябва да ям (аз съм на 15, 128 паунда (=54 килограма), 5 фута 7 инча (175 сантиметра) и трябва да ям по 2500 калории на ден че да си запазя теглото, а 500 отгоре, че да го дигна. Обаче, аз искам да направя мускули!
Препоръчете ми какво да правя, дали да пия добавки, дали да отивам на протеинова диета, какви са тия въглехидрати, как да си следя калориите на домашното приготвяне на майка ми, и общо взето, как да направя малко повече мускули?
Пътешествие от хиляди мили започва с една малка стъпка.
engine
engine
 
Мнения: 10
Регистриран на: 12 Фев 2011, 23:35
Град: shumen

Re: Протеинова диета, калории, въглехидрати, добавки,фитнес WTF?

  0     Мнениеот nerozavar на 15 Мар 2011, 14:42

Виж сега, първо се разрови из интернет за статии за хранене, режими и такива неща да се образоваш. Като станеш малко по-информиран за това, започни да търсиш подобни за упражнения, похвати, методики. Тогава като придобиеш обща представа ще знаеш как да се храниш, как да тренираш и т.н. Иначе не може някои да влезе и да ти напише "Яж много пържоли и дигай на лежанка". Като имаш основните знания тук може някои да ти каже да не правиш това и това ама не може сега някои да ти обяснавя какво са въглехидратите. Дано съм ти помогнал.
nerozavar
nerozavar
 
Мнения: 131
Регистриран на: 31 Яну 2010, 20:12
Град: София

Re: Протеинова диета, калории, въглехидрати, добавки,фитнес WTF?

  0     Мнениеот engine на 15 Мар 2011, 22:46

Въглехидратите ги остави. Аз за останалите неща, за които питах, искам да знам.
Пътешествие от хиляди мили започва с една малка стъпка.
engine
engine
 
Мнения: 10
Регистриран на: 12 Фев 2011, 23:35
Град: shumen

Re: Протеинова диета, калории, въглехидрати, добавки,фитнес WTF?

  0     Мнениеот oho на 16 Мар 2011, 14:34

Човек, казаха ти го, информирай се малко по темата и тогава питай. Ти не знаеш нищо по въпроса, а искаш да ти се разясни цялата теория. Храната е много важна за да имаш сили за тренировките, но на теб ти липсва по-скоро друго, а именно силовите тренировки и тренировките за експлозивност. Толкова много материал има в нашия сайт по темата, потърси, чети, научи и като имаш нещо неясно пиши тук.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта