Най-големият сайт за бойни спортове

       

Бокс и тестостерон

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Бокс и тестостерон

  0     Мнениеот brat на 02 Яну 2011, 14:06

какво мислите за Тестостерон Енантат и бокс дали ще има някакъв резултат например 2/3 трен бокс и 3 трен фитнес седмично принципно задаржа вода Тестостерон Енантат и не е много но целта ми е да натрупам малко маса докато тренирам и бокс кажете какво мислите и някои ползвал ли е стероиди докато тренира и др. спорт и го комбинира с фитнес и какви са били резултатите
brat
brat
 
Мнения: 29
Регистриран на: 24 Юли 2010, 01:02
Град: sofia

Re: Бокс и тестостерон

  0     Мнениеот street2fighter на 02 Яну 2011, 15:35

Неискам да те разочаровам но бокса и фитнеса взаимно са изключват.За бокса ти трябва отпуснато тяло бързина еластичност докато фитнеса те вдървява и само ще ти пречи на бокса.Избери си с какво искаш да се занимаваш.Дали да имаш голямо и мускулесто тяло или да си бърз,пъргъв и много по подвижен и готов за реакция.Ако избереш бокса пак можеш да ходиш на зала но 1 макс 2 пъти в седмицата и да правиш определени кръгови тренировки за да не ти се вдървява толкова мускула
Смелост не означава да нямаш страх.Да си смел значи да те е страх и да продължиш напред
Аватар
street2fighter
 
Мнения: 100
Регистриран на: 31 Окт 2009, 22:00
Град: burgas

Re: Бокс и тестостерон

  0     Мнениеот hardstyler на 02 Яну 2011, 16:05

На колко години си,че толкова бързаш да качиш мускулна маса?По-добре си тренирай и хапвай здравословно с времето ще натрупаш маса.Аз лично тренирам 4 пъти седмично Кик-бокс и правя по 2 3 кръгови във фитнеса заради времето иначе съм по лостовете.Според мен не ти трябва маса ако си решил да ставаш някъв напомпан избери Бокс или Фитнес.А двете можеш да ги съчетаваш и без медикаменти да стане работата.Тренирай яко бойното изкуство или боен спорт прави си малко физически тренировки и друго не ти трябва.
hardstyler
hardstyler
 
Мнения: 41
Регистриран на: 25 Май 2010, 23:34

Re: Бокс и тестостерон

  0     Мнениеот brat на 02 Яну 2011, 17:59

още не съм тръгнал да зимам споконо но питам например ми е много интересно как има толкова огромни боксиори и тем подобни дето са играли в сички категори
brat
brat
 
Мнения: 29
Регистриран на: 24 Юли 2010, 01:02
Град: sofia

Re: Бокс и тестостерон

  0     Мнениеот street2fighter на 02 Яну 2011, 19:39

brat написа:още не съм тръгнал да зимам споконо но питам например ми е много интересно как има толкова огромни боксиори и тем подобни дето са играли в сички категори

всеки си е индивидуален за себе си.Просто по едрите това е ген структура на организма.Ти като тренираш бокс пак можеш да правиш физическа подготовка ама определени упражнение и няма да има толкова голям ефект както ако се занимаваш само с фитнес но за сметка на това ще си по бърз и по еластичен.Затова ти си избери дали ще тренираш бойно изкуство или ще ставаш билдър
Смелост не означава да нямаш страх.Да си смел значи да те е страх и да продължиш напред
Аватар
street2fighter
 
Мнения: 100
Регистриран на: 31 Окт 2009, 22:00
Град: burgas

Re: Бокс и тестостерон

  0     Мнениеот psypilot на 02 Яну 2011, 23:19

фитнеса почти винаги участва в подготовката за някое бойно изкуство, като най-вече за сила..
това, че мускулите накърняват и се вдървяват е вярно, само ако се набляга малко или много върху фитнеса.Иначе според мен бойно изкуство и фитнес могат да се комбинират, лично аз се подготвям по същия начин: зимата - фитнес, през останалото време - лостове
Българче завинаги !
Аватар
psypilot
 
Мнения: 118
Регистриран на: 02 Окт 2009, 20:28
Град: Бургас

Re: Бокс и тестостерон

  0     Мнениеот shadow86 на 03 Яну 2011, 01:06

Значи мой съвет е ако отскоро тренираш бокс отдай се в началото изцяло на него за да придобиеш техника,бързина и гъвкавост.Може един път седмично да правиш кръгова тренировка във фитнеса,но с цел издръжливот и маса,колкото до лицеви,коремни,разни лостове и успоредки не мисля че ще имаш проблем,но с тежести във фитнеса е трудна комбинация!!!аз лично есен и зима тренирам бокс и кик бокс а пролет и лято съм във фитнеса за да стоя изпомпан,само един път в седмицата,най-много два пъти играя на крушата за да не загубя съвсем форма.Но съм пробвал да комбинирам и двете-не става,особено ако тренираш от скоро.Есен и зима тренировките по бокс са ми 6 дни в седмицата и се отдавам изцяло на тях за сметка на пролетта и летото ;)
Впрочем,мъдрият и предпазлив човек никога не умножава своите врагове!!!
-Наполеон
shadow86
shadow86
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Дек 2010, 09:10
Град: Дупница

Re: Бокс и тестостерон

  0     Мнениеот shadow86 на 03 Яну 2011, 01:07

а колкото до химия-не взимай,по добре си хапвай хубаво и се наспивай повече! ;)
Впрочем,мъдрият и предпазлив човек никога не умножава своите врагове!!!
-Наполеон
shadow86
shadow86
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Дек 2010, 09:10
Град: Дупница

Re: Бокс и тестостерон

  0     Мнениеот brat на 03 Яну 2011, 12:43

еми и аз съм пробвал някакви такива само лятото фитнес и тем подобни обаче няма кои знае какъв резултат но не искам да оставям бокса но искам и маса :Д 75кг съм искам да кача на 80/81кг
brat
brat
 
Мнения: 29
Регистриран на: 24 Юли 2010, 01:02
Град: sofia

Re: Бокс и тестостерон

  0     Мнениеот shadow86 на 03 Яну 2011, 14:29

в тькъв случай спри тренировкети за месец,и тренирей във фитнеса за маса,а един-два пъти седмично играй на крушата и прави бой със сянка,колкото да не изгубиш форма.За един месец с високовъглехидратна диета и хубав протеин- PRO COMPLEX препоръчвам,ако имаш финансова възможност,би качил между 3 до 6 килограма за месец,в зависимот от метаболизма ти.И след този месец си продължаваш бокса като тогава можеш да пиеш аминосиселини BCAA за да не свалиш масата и с кръгови тренировки един път седмично във фитнеса да се подържаш изпомпан!два пъти годишно прави по месец цикъл за маса и така........но пак казвам не прибягвай до химия-няма смисъл!!!
Впрочем,мъдрият и предпазлив човек никога не умножава своите врагове!!!
-Наполеон
shadow86
shadow86
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Дек 2010, 09:10
Град: Дупница


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron