Най-големият сайт за бойни спортове

       

Креатин

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Креатин

  0     Мнениеот lacubanita на 10 Дек 2010, 15:15

Някой знае ли може ли да взимам креатин и други добавки при положение че имам проблеми с кръвта и далака :?:
lacubanita
lacubanita
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Дек 2010, 22:35
Град: igoumenitsa

Re: Креатин

  0     Мнениеот nerozavar на 10 Дек 2010, 15:38

Аз като цяло не съм фен на креатина така че...
nerozavar
nerozavar
 
Мнения: 131
Регистриран на: 31 Яну 2010, 20:12
Град: София

Re: Креатин

  0     Мнениеот JELLYFISH на 18 Май 2011, 20:37

този "някой" гледай да е някой диетолог..... защото надали някой тук който някъде прочел нещо ще може да ти даде толкова адекватен съвет колкото някой който повече от 6 години това е учил. Но като цяло thumbs down за креатина!
JELLYFISH
JELLYFISH
 
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Апр 2011, 21:56
Град: Varna

Re: Креатин

  0     Мнениеот oho на 18 Май 2011, 21:36

Креатина се разгражда до креатинин, който е токсичен за организма и товари. По-добре се посъветвай със спортен лекар, но аз лично не бих рискувал, сигурен съм че можеш да си постигнеш целите и без тази добавка.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Креатин

  0     Мнениеот nerozavar на 18 Май 2011, 21:54

Още от едно време не съм му фен на креатина и съм си взимал само веднъж. Въобще не е добавка без която не можеш така че спокоино можеш да го пропуснеш.
nerozavar
nerozavar
 
Мнения: 131
Регистриран на: 31 Яну 2010, 20:12
Град: София

Re: Креатин

  0     Мнениеот sn1ckers на 19 Май 2011, 09:36

Аз не мисля , че ще имаш проблем но лично мнение ако ще вземаш си земи Кре-Алкалин не кратин монохидрат който задържа вода :!: И от Кре-Алкалина ще останеш много по доволен от към сила на опаковката пише дневна доза..не прекалявай :!:
sn1ckers
sn1ckers
 
Мнения: 44
Регистриран на: 10 Юни 2009, 20:28
Град: Варна

Re: Креатин

  0     Мнениеот frederiko на 19 Май 2011, 13:48

По-добре недей... яж телешко..конско..... те са богати източници на креатин.. излезте от заблудата, че креатина е съвсем безвреден... което съвсем не е така...освен, че задържа вода ( монохидрата ) и вдига кръвното налягане..скоро ходих на кардиолог и останах неприятно изненадан, когато докторката ми каза, че какво ставало там и креатина натрупвал калций в сърцето..... и това този път беше наистина достатъчно да го зачертна от списака с добавки, които употребявам !
Аватар
frederiko
 
Мнения: 49
Регистриран на: 04 Мар 2009, 11:33
Град: burgas

Re: Креатин

  0     Мнениеот sympx на 19 Май 2011, 22:16

frederiko написа:По-добре недей... яж телешко..конско..... те са богати източници на креатин.. излезте от заблудата, че креатина е съвсем безвреден... което съвсем не е така...освен, че задържа вода ( монохидрата ) и вдига кръвното налягане..скоро ходих на кардиолог и останах неприятно изненадан, когато докторката ми каза, че какво ставало там и креатина натрупвал калций в сърцето..... и това този път беше наистина достатъчно да го зачертна от списака с добавки, които употребявам !


яж конско ? ти си адски гнусен тип!!
sympx
sympx
 
Мнения: 31
Регистриран на: 24 Юни 2010, 21:10
Град: Sofia

Re: Креатин

  0     Мнениеот JELLYFISH на 17 Юни 2011, 19:42

sympx написа:
frederiko написа:По-добре недей... яж телешко..конско..... те са богати източници на креатин.. излезте от заблудата, че креатина е съвсем безвреден... което съвсем не е така...освен, че задържа вода ( монохидрата ) и вдига кръвното налягане..скоро ходих на кардиолог и останах неприятно изненадан, когато докторката ми каза, че какво ставало там и креатина натрупвал калций в сърцето..... и това този път беше наистина достатъчно да го зачертна от списака с добавки, които употребявам !


яж конско ? ти си адски гнусен тип!!


ТИ явно никога не си ял конско!!! Очевидно нямаш представа колко е вкусно...също и магарешкото.... а котешкото има вкус на заек! Кучешко не съм ял още защото няма кой да може да готви кучета...но сега ще говоря с близкия китайски ресторант дали знаят някоя рецепта!
JELLYFISH
JELLYFISH
 
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Апр 2011, 21:56
Град: Varna


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта