Най-големият сайт за бойни спортове

       

Енергийни напитки

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: Енергийни напитки

  0     Мнениеот savag3 на 09 Дек 2010, 16:03

street2fighter написа:то ако тръгнеш да гледаш всичко дали е вредно или не нетрябва да ядеш и да пиеш нищо.И хляба е вреден и салама е вреден и всичко но няколко пъти в месеца да пиеш енергийни напитки не е проблем

Не е така, всяко нещо е полезно, но в малки количества. Например: Искаш да отслабваш, но вместо да гладуваш като някое куче, може просто да си хапваш от всичко, но по малко!

Иначе по темата с енергийните напитки:
Ами и аз честно се чудя дали да пробвам с напитка. Един приятел (който тренира на лост) бе пробвал с Red Bull и каза, че нищо не се е получило. Аз лично смятам да пробвам с Pit Bull, но всеки път се отказвам.

П.П. Моя приятел е пил от Red Bull-а на всяка почивка между серия!
savag3
savag3
 
Мнения: 218
Регистриран на: 07 Сеп 2010, 23:48
Град: Крумовград

Re: Енергийни напитки

  0     Мнениеот m1sh0m3ss1 на 09 Дек 2010, 16:19

savag3 написа:
street2fighter написа:то ако тръгнеш да гледаш всичко дали е вредно или не нетрябва да ядеш и да пиеш нищо.И хляба е вреден и салама е вреден и всичко но няколко пъти в месеца да пиеш енергийни напитки не е проблем

Не е така, всяко нещо е полезно, но в малки количества. Например: Искаш да отслабваш, но вместо да гладуваш като някое куче, може просто да си хапваш от всичко, но по малко!

Иначе по темата с енергийните напитки:
Ами и аз честно се чудя дали да пробвам с напитка. Един приятел (който тренира на лост) бе пробвал с Red Bull и каза, че нищо не се е получило. Аз лично смятам да пробвам с Pit Bull, но всеки път се отказвам.

П.П. Моя приятел е пил от Red Bull-а на всяка почивка между серия!

На всяка почивка е много,става въптос за един път,два пъти в седмицата?
Да бъдеш милостив и добър не е белег на слабост и отчаяние, а проява на сила и решителност.
Аватар
m1sh0m3ss1
 
Мнения: 133
Регистриран на: 21 Фев 2010, 13:19

Re: Енергийни напитки

  0     Мнениеот savag3 на 06 Апр 2011, 09:57

Тъй като не видях тази тема (макар да съм писал в нея lol lol )[малко смахнато се получи] Слагам отново въпроса:

Какво мислите за Monster-а? Полезен ли е?

Изображение

Сега съм на 16 и би ли било нормално да пия по един Монстър на седмица? Питам не толкова за тренировка отколкото за вкус и желание за пиене? Приятелите ми казват, че е доста опасен, но аз изпих 3 Монстъра за един ден и не забелязах някаква съществена разлика.

Споделете, отговорете(ако може).
savag3
savag3
 
Мнения: 218
Регистриран на: 07 Сеп 2010, 23:48
Град: Крумовград

Re: Енергийни напитки

  0     Мнениеот Aramis на 06 Апр 2011, 10:23

Дано не прозвучи като реклама, но Монстъра(поне за мен) няма нищо общо с РедБула откъм вкусова и енергийна гледна точка.
Плюса на Мостъра е, че е в по-голяма разфасовка и по-ниска цена от РедБул. Все пак и той съдържа кофеин и други енергийни вещества. Обаче замисли се, дали е полезно да изпиеш наведнъж да кажем 5-6 кафета.
Аз лично от доста време не съм пил енергийни напитки и като цяло не съм им фен.
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Енергийни напитки

  0     Мнениеот MAsTEr на 06 Апр 2011, 16:48

Ред Бул !! тругото всичко е имитаций и боклуци !
rick ross - b.m.f.
Аватар
MAsTEr
 
Мнения: 169
Регистриран на: 05 Апр 2009, 14:37

Re: Енергийни напитки

  0     Мнениеот start на 06 Апр 2011, 21:26

http://www.youtube.com/watch?v=9aXSftZfQwU специално за феновете на "Монстер".
start
start
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Ное 2009, 12:50

Re: Енергийни напитки

  0     Мнениеот JELLYFISH на 18 Май 2011, 20:32

Енергийните напитки са не по-вредни от алкохола и полуфабрикатите. Може да се пие по някоя друга енергийна напитка при усилена тренировъчна дейност (например при дву- и триразови тренировки) но не се надявай енергийните напитки да те направят състезател!
JELLYFISH
JELLYFISH
 
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Апр 2011, 21:56
Град: Varna

Re: Енергийни напитки

  0     Мнениеот YziSCT на 19 Май 2011, 11:45

Това с мишката е било единичен случай. Доказано е, че Монстър Енерджи е най-добрата енергийна напитка на пазара. Обаче не е добре да се прекалява с никоя от тях, защото освен кофеин (кафетата) съдържа и таурин, което е по тежка съставка, женшен и л-карнитин - веднъж за половин ден изпих 3 напитки Монстър - увеличаване на пулса, прекалена изнервеност, постоянно потене, завишена агресивност и т.н.
YziSCT
YziSCT
 
Мнения: 15
Регистриран на: 22 Авг 2010, 23:16
Град: Sofia

Re: Енергийни напитки

  0     Мнениеот KobraX на 20 Яну 2013, 13:33

racko1 написа:На енергиините напитки изрично пише да не се смесват с алкохол но въпреки това всички в дискотекотеките и баровете пием ред бул с някакъв алкохол и все още никой не е умрял :D (това е в кръга на шегата). Всяко нещо в умерени количества не вреди, така че ако пиеш в месеца няколко пъти няма да се повредиш ;)

Така като ни заведе класната ръководителка на ски курорт и ни каза да не правим глупости и на 2рата минута като затвори вратата бяхме на Монстър с джин :DD :DD :DD
KobraX
KobraX
 
Мнения: 16
Регистриран на: 12 Яну 2013, 23:36
Град: Etropole

Re: Енергийни напитки

  0     Мнениеот ROBOTA на 21 Яну 2013, 18:05

за мен енерджито на EVERLAST e върхът,цената му също
ROBOTA
ROBOTA
 
Мнения: 8
Регистриран на: 16 Яну 2013, 17:16
Град: русе

Предишна

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron