Най-големият сайт за бойни спортове

       

STANOZOLOL

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот Electrics на 20 Авг 2011, 08:11

не знам дали за мен беше този въпрос дали сам пробвал добавки ;д.Пия gold стандарт и амино киселини от 17 годишен.Последната година пих веднъж Нитрих на БСН и по 2-3 пъти в седмицата преди тренировкаEndorush.Много ми помагат протеина и аминото самоче ударих маха май.В един момомент се чувствах много як и наистина заякнал сам бая,но просто виждам,че ми трябва нещо по-силно.Смятам да не прекалявам и както казах ще ходя на изследвания.Не искам да си съсипвам здравето,знам че определено количество стероиди могат да се обработят от организма (: мерси за съветите,помогнахте ми много!
Аватар
Electrics
 
Мнения: 21
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:27
Град: sofiq

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот crazyJ на 04 Апр 2018, 17:14

Пичове, малко стара тема, ма гугъл ме хвърли в нея. Виждам доста запознати хора тук и затова ще пиша за съвет пък ако някой види, види.

Значи: подготвям се за аматьорски турнир след 45 дни в англия. Трябва да сваля 6 кила и не искам да губя сила. Говорих с едни познати и ми препръчаха това: http://geporiginal.com/p/steroiden-cikal-silov-triboi/

Според вас добре ли е и по-добре ли е стромба сравнено с това за целите ми?
Аватар
crazyJ
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Апр 2018, 17:01
Град: Plovdv

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот sparatok на 05 Апр 2018, 00:01

Незнам защо ти е да пиеш нещо? Аз 6 килограма ги свалям със 3 седмици двуразови тренировки и хубав хранителен режим. Още повече че ще участваш на аматьорски турнир. Освен това тези неща няма да ти помогнат ако не тренираш и не се храниш качествено.
sparatok
sparatok
 
Мнения: 33
Регистриран на: 06 Юни 2015, 11:51
Град: Capua

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот Каньо на 05 Апр 2018, 01:18

За какъв турнир,спорт по точно става въпрос ,че както си го написал много общо звучи.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот Sunrise на 06 Апр 2018, 00:57

тенис на маса
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот gkarapetkov на 03 Юни 2021, 23:25

anabolicstrong написа:nesam ekspert no mislq che injekcionna forma e po dobre na stanozolola winstrol s komb ot primobolan ili parabolan moje i dvete togava ochakvai prirast na masa i kachestvenna muskulatura moje da se dobavi i metan :) dr sa pravi teleshko i dr hrani sa zadaljitelni i nai veche zdravi trenirovki :) eek trenirai v zalata i rasti sled neq kato sednesh na masata :) hranata pravi borbata


Да и аз мисля, че предимно всичко идва от храната и инжекционните стероиди са по-добър вариант, ако ще се употребяват анаболи, защото товарят по-малко органите от оралните.
Добре е да се консултираш с някой, преди да взимаш каквото и да е.
gkarapetkov
gkarapetkov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Юни 2021, 23:14
Град: Zurich, Switzerland

Re: STANOZOLOL

  1     Мнениеот KosmoLife на 09 Юни 2021, 20:13

Станозолол може да провокира вирилизация при жените, има токсичен ефект върху черния дроб и простатната жлеза, повишава кръвното налягане, насърчава натрупването на „лош холестерол“, провокира косопад и акне. Също така може да причини развитието на гинекомастия, развитието на исхемична болест на сърцето, провокира хиперкалциемия и засяга пигментацията на кожата.
Ако вече сте решили да вземете такова лекарство, тогава под строгото наблюдение на специалист.
Прочетете ме в RB.К UA, BY, KZ, MD, AM
Аватар
KosmoLife
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Юни 2021, 20:07
Град: София

Re: STANOZOLOL

  0     Мнениеот fillbride91 на 20 Юни 2021, 18:09

Почти всички клинично значими странични ефекти се появяват на фона на неправилно избрана доза. Практиката доказва: летрозолът в спорта показва най-добри резултати, ако нивото на естроген в кръвта се следи редовно. Ако искате да ядете повече, тогава направете повече кардио.
Аватар
fillbride91
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Юни 2021, 17:57

Предишна

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта