Най-големият сайт за бойни спортове

       

Новобранец,

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Новобранец,

  1     Мнениеот Conors на 07 Окт 2018, 18:52

Здравейте на всички, 184см съм 70кг 23 години. Не разбирам нищо от бойни изкусва, в момента не съм в българия, но тук наскоро се загледах в нета поразгледах разни клипчета на конор ирландеца, и ме кефи. Ще ми се по натам като имам средства и време искам да се запиша на ММА да потренирам. Гледам клипчета чета каквото намеря в нета храна тренировки всичко. Слаб съм доста горе в рамената общо взето съм слаб ако се наредя до него може би някойе ми даде 50кг. Започнах сега да правя лицеви опори защото силата горе много ми куца, работата ми е предимно шофьорлък ии,,, свободно време почти нямам. Имам голямо желание да се науча на основните неща не искам да ходя на състезания искам просто да се запиша да тренирам 1,2 годинки да имам напредстава какво е защита атака. Кой с каквото може да ми помогне ще съм много благодарен, виждам че всички плюете конор както и да е това е друга тема, но аз съм му фен, и като му гледам клипчетата се кефя много :) благодаря на всички
Conors
Conors
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Окт 2018, 18:44
Град: Slovakia

Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron