Най-големият сайт за бойни спортове

       

Има ли някаква полза от карате годжу рю?

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Re: Има ли някаква полза от карате годжу рю?

  0     Мнениеот jesuslobov на 20 Май 2018, 06:14

И накрая само да кажа,надявам се тоя Ояма11 да не е твой профил с който по-идиотски начин да си подкрепяш оригиналния Зелдир.Накрая се оказа,че ти в момента когато си писал първият коментар си нямал голяма представа от спортно и традиционно карате освен някакви детски спомени.Коментарът ти за Мачида ,особено след последното му изпълнение е смешен,даже не е жалък,смешен е,а дървото Семи Шмит освен за зоологическата градина за другаде не става.Още в началото дадох линк за битка фул-контакт на Агаев да видиш колко много хвърляния и тейкдауни има,ако karate combat се запази и разпространи и все повече се бият фул-контакт ще бъде супер,много по-комплексно от знаеш какво.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

Re: Има ли някаква полза от карате годжу рю?

  0     Мнениеот doktora70 на 20 Май 2018, 08:16

Лобов - ти откога стана специалист - каратека? Сигурно владееш всякакви бойни изкуства - нинджуцу, кунг фу lol ? Пак не си пиеш хапчетата а?
Жълт колан ли имаш - в смисъл бял, но изцапан в жълто! Пхахаха!
Аман от шизаци ей!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Има ли някаква полза от карате годжу рю?

  0     Мнениеот Ojama11 на 20 Май 2018, 08:28

Хахаха тиквеника Лобов сън не спал гледам. Ей бастун в киокушин няма назад тва не е да скачаш кат скакалец. Виж ся кво да ти кажа. Ела в Димитровград че Митко Пайнера търси балерини за клиповете хахах. Няма да те бия щот при нас бием мъже пък ти не си. Ще пусна надолу по хасковските села да те опънат турските манафи че да ти мине мерака за агаев и рязани пишки. Шматко кво си пуснал клипове бе. има сто пъти повече клипове дето киокушинци размазват карате други стилове. Не е идеален стил. Муай тая е много по-добър обаче в България почти няма къде да го играеш. А в киокушина има традиция три световни шампиона много школи. И къф фулконтакт кик бокс си играл пак не ми каза. лайт контакт семи контакт кво? Бастун шибан. довчера нареждаше хората сега пишеш за добрия тон. зелдир и другите пичове не отразявяйте тоя смешник изобщо. книжен плъх. Докторе ти недей писа щото след малко ше кажат че зелдир русланич и ас сме доктори хахаха Айде балерино ходи в балшой театър и обръсни краката и мъдурите че на балеринките краката са гладки хахаха
Ojama11
Ojama11
 
Мнения: 15
Регистриран на: 19 Май 2018, 14:39
Град: Димитровград

Re: Има ли някаква полза от карате годжу рю?

  0     Мнениеот ruslani4 на 20 Май 2018, 09:00

Днес има европейско по киокушин във Варна. Вход свободен. Аз съм стаф.
Аватар
ruslani4
 
Мнения: 22
Регистриран на: 03 Мар 2010, 11:11
Град: varna

Re: Има ли някаква полза от карате годжу рю?

  0     Мнениеот Ojama11 на 20 Май 2018, 09:23

Успех и без травми да е на всички колеги!
Пък ко има подгряване с балет преди мачовете бастунлобов може и да види истински бой докато кърши кълки хахахах
Ojama11
Ojama11
 
Мнения: 15
Регистриран на: 19 Май 2018, 14:39
Град: Димитровград

Re: Има ли някаква полза от карате годжу рю?

  0     Мнениеот SASHO198 на 20 Май 2018, 10:22

Лобов братле виж са идеята на форума беше да се дискутира от това дали има няква полза от годжу рю а ти го обърна на псувни и затапки от 4 клас така че ако няма какво да казваш по темата спри да пишеш :)
SASHO198
SASHO198
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Май 2018, 23:24
Град: Sofia

Re: Има ли някаква полза от карате годжу рю?

  0     Мнениеот TheMadDog на 20 Май 2018, 18:50

.
Последна промяна TheMadDog на 28 Яну 2019, 17:43, променена общо 1 път
Аватар
TheMadDog
 
Мнения: 47
Регистриран на: 24 Юли 2012, 10:22
Град: Sofia

Re: Има ли някаква полза от карате годжу рю?

  0     Мнениеот jesuslobov на 20 Май 2018, 19:25

Аз не мога да повярвам,за първи път в тоя сайт псувам така някой(майка му,баща му и тн.)и тоя олигофрен се появява на сутринта ни лук ял,ни лук мирисал и пожелава успех на всички-ей това се нарича отрепка.А иначе аз пиша,когато си искам и където си искам,кой ще ме спре митко пайнера или дебелата свиня коцето.Когато пиша по темата съм книжен плъх,когато отговарям на обидите съм бил незнам си кво си,кой ви научи на тия селски номера.Сашо гледай как големия майстор Стивън Томсън ще накаже това дръвче Тил,по случая ще ги строя всички олигофрени на димитровградския площад да пеят чалга химн на победата.п.п.Коце тоя плашикур с маникюра да не е някакъв димитровградски курвиляк,че си домъкна дебелия задник в тая тема.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

Re: Има ли някаква полза от карате годжу рю?

  0     Мнениеот Ojama11 на 20 Май 2018, 20:12

Аве стига се обеснява вееее. тренирал 4 години балет чел книжки дава акъл на хора с 10г тренировки в приложни контактни стилове. казаха ти излагаш се. хич не ми се пишеше с тебе ама кат видях кви глупости пишеш за киокушина и ми хвалиш рязани скакалци дет никой ги не знае азербайжанец некъв в некъв измислен регламент дет не е ни карате ни кикбокс пълна тъпня. ай сиктир и шматката. играл бил фулконтакт и таеквондо. ходи си подскачай ве барелиноооо
Ojama11
Ojama11
 
Мнения: 15
Регистриран на: 19 Май 2018, 14:39
Град: Димитровград

Re: Има ли някаква полза от карате годжу рю?

  0     Мнениеот doktora70 на 21 Май 2018, 06:16

Лобов - това че си тренирал във втори клас, две седмици във физкултурен салон шотокан при Веско алкохолика и си гледал два филма с Джаки Чан , не те прави експерт по източни бойни изкуства нали? Стига си писал глупости по форумите да ти се смеят хората, хвърли чипса и вафлите, излез побягай малко, потренирай, че ставите ти скърцат вече от дългата ти клавиатурна кариера!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

ПредишнаСледваща

Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта