Най-големият сайт за бойни спортове

       

Съвет за БИ

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Съвет за БИ

  0     Мнениеот superr на 13 Яну 2013, 21:14

Здравейте момчета , аз съм един фен на бойните изкуства от София , на 19 г. съм. Бойните изкуства които най са ми на сърце са : самбо , джудо и жиу-житсу ( но японското ) .Знам какво представляват, но ми е трудно да си реша кое да тренирам, затова се допитвам до вас. Вие какво бихте ме посъветвали ?
superr
superr
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Яну 2013, 21:07

Re: Съвет за БИ

  0     Мнениеот rck8888 на 13 Яну 2013, 23:28

Харесай си какво ще тренираш според това, кое ти харесва най-много - играта в стойка или граплинг техниките. Класическото спортно самбо има главно игра на земя, бойното самбо е доста комплексно,защото включва и удари в стойка. Жиу-житсу и джудо са също интересни стилове. Така че ако искаш иди погледни тренировките какво включват и съответно си харесай стила и залата, където ще тренираш. Много е важно да ти харесва това, което правиш, а също и треньора, който те обучава.
rck8888
rck8888
 
Мнения: 166
Регистриран на: 23 Яну 2012, 20:48

Re: Съвет за БИ

  0     Мнениеот Qk на 13 Яну 2013, 23:31

В повечето клубове,в които се тренира джудо се тренира и самбо,така че записвай се смело и което и бойно изкуство/спорт да избереш,няма да сгрешиш.Успех. :)
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17


Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта