Най-големият сайт за бойни спортове

       

Булкемпо

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот haidut на 12 Дек 2012, 22:41

Всъщност това е бг-варианта на т.н. агни кемпо създадено от някакъв служител на КГБ. Състои се от самбо и някакъв стил карате и това е. Философията му е от смешна и безмизслена по смешна и безмислена. Пълна тъпотия, но все пак не е за подценяване.
haidut
haidut
 
Мнения: 112
Регистриран на: 02 Дек 2012, 22:06
Град: София - Горна баня

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот dkp на 13 Дек 2012, 00:25

Що не идиш в някоя зсла по булкемпо и не си направиш сериозен спаринг с някой който изповядва философията,когато го победиш можеш да твърдиш,че е смешно и така на татък
dkp
dkp
 
Мнения: 65
Регистриран на: 14 Ное 2012, 15:58

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот nhikolla на 13 Дек 2012, 02:50

това е мишока, не тренира никакво самбо тоя тюфлек, тренира само спам в форумите в нета
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот haidut на 13 Дек 2012, 10:20

dkp написа:Що не идиш в някоя зсла по булкемпо и не си направиш сериозен спаринг с някой който изповядва философията,когато го победиш можеш да твърдиш,че е смешно и така на татък

Защото не ми е работа да ходя в залите по БУЛКЕМПО. Колкото до философията им : то въобще реално няма такава, а само някакви несвързани приказки.
Ако това булкемпо е толкова добро защо за 10г. не набра никакви последователи ?
И какви български традиции спазват и следват, като са облечени в кимона ?
Както се вика " мижи да те лажем"
haidut
haidut
 
Мнения: 112
Регистриран на: 02 Дек 2012, 22:06
Град: София - Горна баня

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот dkp на 13 Дек 2012, 10:43

Не мога да разбера влизаш в форума да се заяждаш ли кво ли,не напразно в други теми те сравняват с мишока,държанието ти е съвсем същото,напрово не разбирам що за хейтарство е твоето,пича пита за булкемпото и ти веднага тва не става,пак ти казвам иди в някоя зала и се пробвай и тогава говори,а между другото пак не разбрах за вида на самбото което тренираш.
dkp
dkp
 
Мнения: 65
Регистриран на: 14 Ное 2012, 15:58

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот haidut на 13 Дек 2012, 13:45

dkp написа:Не мога да разбера влизаш в форума да се заяждаш ли кво ли,не напразно в други теми те сравняват с мишока,държанието ти е съвсем същото,напрово не разбирам що за хейтарство е твоето,пича пита за булкемпото и ти веднага тва не става,пак ти казвам иди в някоя зала и се пробвай и тогава говори,а между другото пак не разбрах за вида на самбото което тренираш.

Човека пита и аз му отговарям - да го лъжа ли ?
Тренирах на времето спортно самбо, но имам достатъчно добри познания и от бойният вид.
haidut
haidut
 
Мнения: 112
Регистриран на: 02 Дек 2012, 22:06
Град: София - Горна баня

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот dkp на 13 Дек 2012, 14:07

Така е трябва да сме откровени,ама аз едно пак не разбрах как разбра,че булкемпото не става и е пълна измислица,какви са ти аргументите ей тва ми е интересно на мен разбираш ли.
dkp
dkp
 
Мнения: 65
Регистриран на: 14 Ное 2012, 15:58

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот haidut на 13 Дек 2012, 19:34

dkp написа:Така е трябва да сме откровени,ама аз едно пак не разбрах как разбра,че булкемпото не става и е пълна измислица,какви са ти аргументите ей тва ми е интересно на мен разбираш ли.
Не съм го проучвал сериозно и не смятам да го правя. Че не става разбрах от глупавите обяснения по някои въпроси , които са написали в сайта си. Личи си че искат да оспиват балъци. Тебе без да се сърдиш да не са те успали?
Човек като натрупа малко опит особено като търговец, какъвто съм по професия и бързо научава кога се опитват да го мамят.
haidut
haidut
 
Мнения: 112
Регистриран на: 02 Дек 2012, 22:06
Град: София - Горна баня

Предишна

Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта