Най-големият сайт за бойни спортове

       

Булкемпо

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Булкемпо

  0     Мнениеот Qk на 26 Мар 2012, 12:06

До сега четох за булкемпото и се чудя дали е добро наистина или просто поредната измишльотина.Какво е вашето мнение?
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот smallXfighter на 10 Дек 2012, 20:35

Аз за такова нещо до ся не сам чувал,ако можеш прати линк към мястото където си чел за тва нещо ако можеш да намериш снимки и клипове пак прати да видим кво е тва чудо!!!
smallXfighter
smallXfighter
 
Мнения: 16
Регистриран на: 26 Юни 2012, 10:23
Град: Пловдив

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот nhikolla на 11 Дек 2012, 00:09

и на мен би ми било интересно да разбера така че чакаме инфо...
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот Qk на 11 Дек 2012, 18:43

http://www.bulgariankempo.com/bg/index.html Ето,прочетете тука.
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот haidut на 11 Дек 2012, 19:16

Да да стана ми ясно. На някой му се е разхлопала дъската и се е помислил за велик, накрая си е създал и бойно изкуство.
Искате ли да прочетете за хайдушко кемпо а :DD :DD :DD :DD :DD Аз го създадох ей сега. :DD :DD :DD :DD
haidut
haidut
 
Мнения: 112
Регистриран на: 02 Дек 2012, 22:06
Град: София - Горна баня

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот dkp на 11 Дек 2012, 21:07

Стига бе пич,подготвен по всякакви теми,не умаловажавай труда на хората дори да е някакво хибридно бойно изкуство,не се знае до каде ще го докарат,предполагам,че повечето бойни изкуствс са създадени така от тук от там взето по-малко леко изменено и ето ти ново изкуство,все пак изкуството което си написал,че ттенираш е създадено по този начин и виж колко народ се занимава с него,
dkp
dkp
 
Мнения: 65
Регистриран на: 14 Ное 2012, 15:58

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот nhikolla на 11 Дек 2012, 23:23

това е мишока, през живота си не е бил на истинска тренировка защото е социопат и ще му пръснат гъзягата, преди имах съмнения че може би на младини е тренирал наистина борба, но сега е ясно че е просто трол. иначе и аз гледах клипове в вбокс на булкемпото и е супер според мен, страйкове и тейкдауни, държат си ръцете високо, това винаги ми прави добро впечатление като не ги държат ниско.
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот TheBeast на 12 Дек 2012, 15:28

На мен ми изглежда интересно, и бих пробвал да отида на някоя тренировка.
Някой, ако вече е ходил нека сподели как протича тренировката. :)
TheBeast
TheBeast
 
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Авг 2011, 14:12
Град: Sofia

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот haidut на 12 Дек 2012, 18:53

dkp написа:Стига бе пич,подготвен по всякакви теми,не умаловажавай труда на хората дори да е някакво хибридно бойно изкуство,не се знае до каде ще го докарат,предполагам,че повечето бойни изкуствс са създадени така от тук от там взето по-малко леко изменено и ето ти ново изкуство,все пак изкуството което си написал,че ттенираш е създадено по този начин и виж колко народ се занимава с него,

Прочети им философията - направо е трепач.
haidut
haidut
 
Мнения: 112
Регистриран на: 02 Дек 2012, 22:06
Град: София - Горна баня

Re: Булкемпо

  0     Мнениеот dkp на 12 Дек 2012, 22:21

Преди съм се интересувал от булкемпо все пак е Българско бойно изкуство,това,че човека си е религиозен и оплита физическото с душовното това си е негова работа,който иска го приема,който иска не го приема но не ти пречи да си го тренираш за физическа кондиция,самозащита или просто ей така за кеф ,става въпрос за самото изкуство като техника,удари,защита и така нататък което според мен си е добро,признавам ,че не ми допада аз да го тренирам не обичам подскоците и борбата аз си обичам бокса и това е но като човек занимаващ се с боен спорт ми е интересно и какво друго има по широкия свят ,за съжаление ти като самбист може би се кълнеш в твоето си изкуство и не приемаш друго,между другото какво самбо тренираш.
dkp
dkp
 
Мнения: 65
Регистриран на: 14 Ное 2012, 15:58

Следваща

Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта