Най-големият сайт за бойни спортове

       

Един,два въпроса

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Един,два въпроса

  0     Мнениеот Dimimaro на 05 Авг 2011, 12:48

Добър ден на всички.Нов съм тук.Значи тъй като искам да тренирам "уличен бой" ,обаче нямам възможности защото аз в момента съм в едно село ,а градът се намира на около 20 км от селото.Чудя се дали миже да ми дадете някакви насоки за самостоятелно обучение.Предварителни благодарнисти.
Dimimaro
Dimimaro
 
Мнения: 3
Регистриран на: 05 Авг 2011, 12:33
Град: Шумен

Re: Един,два въпроса

  0     Мнениеот oho на 05 Авг 2011, 12:52

Тренирай кондицонно, в никакъв случай няма да ти навреди. Има много статии и видео в сайта за кондиционни тренировки, които покачват бързина, сила, издръжливост.

Попътувай до града или намери някой да ти покаже основите на бокс/кик-бокса и си вземи чувал. Тренирай на него, но не го прави без да си усвоил основите на техинките.

Гледай инструкционални видео клипове и намери някой приятел да се сборвате като можете. Не правете екзотични ключове, че да не си изчекнете някоя става. Само борба, контрол и т.н. с голямо внимание. Инструкционални видео-клипове има в секцията "Видео" на сайта, а може да потърсиш и цели серии в интернет.

А това с тренирвоките по "уличен бой"... предполагам, че си малко момченце още, обаче стегни се - тренирай да си силен и здрав, а не да си уличен боец.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Един,два въпроса

  0     Мнениеот Dimimaro на 05 Авг 2011, 16:08

Значи за мен е чест че получавам отговор от старши.На 25 декември ставам на 17.Бихте ли ми обяснили какво е кондиционно?Много ви благодаря отново.
Dimimaro
Dimimaro
 
Мнения: 3
Регистриран на: 05 Авг 2011, 12:33
Град: Шумен

Re: Един,два въпроса

  0     Мнениеот oho на 05 Авг 2011, 21:46

Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Един,два въпроса

  0     Мнениеот JELLYFISH на 05 Авг 2011, 22:20

Пич не знам с какъв финансов ресурс разполагаш, но ако спокойно можеш да отделиш едни 400 лв . - купи си шосеен велосипед ... тъкмо ще си правиш кардио и тренировка за крака с него ... пък и за 30 мин би трябвало да стигаш до града (айде като за новобранец в колоезденето за 40) .... голям батак е да си тренираш сам ... мотивацията пада...нямаш с кого да се съревноваваш ... абе - ташак е да тренираш сам! Най-малкото ще постигнеш много по-малко отколкото за същото време с група!!! :) лично мнение, което поне за мен е вярно!
JELLYFISH
JELLYFISH
 
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Апр 2011, 21:56
Град: Varna

Re: Един,два въпроса

  0     Мнениеот Dimimaro на 05 Авг 2011, 22:45

Благодаря ви много обещавам да дам всичко от себе си.И да тренирам докато не усвоя най-важните неща.Колкото до тренировките....аз винаги ровя в интернет по такива въпроси.
Dimimaro
Dimimaro
 
Мнения: 3
Регистриран на: 05 Авг 2011, 12:33
Град: Шумен


Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта