Най-големият сайт за бойни спортове

       

крав мага

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

крав мага

  0     Мнениеот pierlion на 04 Авг 2011, 14:26

здравейте самураи,дайте си обективното мнение за "крав мага",използвали ли сте,приложимо ли е според вас на улицата и т.н. :?: :idea: :idea:
pierlion
pierlion
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Авг 2011, 13:35
Град: sf

Re: крав мага

  0     Мнениеот psypilot на 04 Авг 2011, 15:48

За мен Крава мага е страхотно и уникално само по себе си бойно изкуство.. много бих искал да тренирам, но има школи само в София и Стара Загора.. уви
Българче завинаги !
Аватар
psypilot
 
Мнения: 118
Регистриран на: 02 Окт 2009, 20:28
Град: Бургас

Re: крав мага

  0     Мнениеот JELLYFISH на 05 Авг 2011, 12:26

.... приложимо ли е на улицата -- то за улицата е създадено като цяло!!! но най-приложимо на улицата мисля че е - да се движиш на групи, да носите хладни оръжия и най-вече ДА НЕ ТЪРСИТЕ СПРЕЧквАНЕ НА УЛИЦАТА!!!! ....
Ща' ритна е мой! Стига с тез глупости - приложимо на улицата ... на улицата най-приложимо е ходенето и шофирането! Ако тръгнат да те обират по добре има дай там - 20-30 лв колкото носиш в себе си (ако се разхождаш с 200 лв значи си глупак) Не си струват парите риска да те наръгат или застрелят! Бойните изкуства си ги тренирай за удоволствие! Не можахте да се научите че модата на уличните биячи мина!!! Не е готино да ходиш тежко и да гледаш лошо ... сега е модерно да си караш S-ката и да си шибаш мацката! Аз поне като излизам да се разхождам не смятам за необходимо да правя малко загрявка и някой друг спаринг преди да изляза, че ако НЯКОЙ РЕШИ ДА МИ НАПРАВИ ПРОБЛЕМ ДА СЪМ ГОТОВ ВЕДНАГА ЗА БОЙ!!! :D :D
JELLYFISH
JELLYFISH
 
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Апр 2011, 21:56
Град: Varna


Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта