Най-големият сайт за бойни спортове

       

Мога ли да тренирам

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Мога ли да тренирам

  0     Мнениеот utopiq на 23 Май 2011, 01:36

Искам да попитам могали и аз да тренирам такива бойни искуства при положение че никога до сега не съм тренирал нищо подобно а вече съм на 25 години има ли смисъл да започвам?!?!Знам че подготовка за такъв тип боеве отнеме страшно много време.И скъпо ли излиза всичко?!?!
Благодаря
utopiq
utopiq
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Май 2011, 18:00
Град: sofiq

Re: Мога ли да тренирам

  0     Мнениеот psypilot на 23 Май 2011, 08:50

Първо, не мисля, че си решил да ставаш състезател, а по-скоро да се понаучиш.Второ - никога не е късно да започнеш, стига да ти харесва и стига да си сериозен и постоянен, с една дума всичко си зависи от теб.
Дали излиза скъпо - мисля, че за един месец тренировки, парите, които плащаш, ти се връщат тройно, но това е лично мое мнение.Щом ти се тренира - тренирай, обаче няма място за колебания.. Успех!
Българче завинаги !
Аватар
psypilot
 
Мнения: 118
Регистриран на: 02 Окт 2009, 20:28
Град: Бургас

Re: Мога ли да тренирам

  0     Мнениеот JELLYFISH на 23 Май 2011, 13:27

Спорта е за всеки..... най-вероятно никога няма да стигнеш професионално ниво, но на 25 да мислиш да почваш професионална спортна кариера е малко смешно. Иначе адмирации за всеки който избере да запълва свободното си време със спорт вместо с СЪРВАЙВЪРИ, МЮЗИК АЙДЪЛИ, БИГ БРАДЪРИ и други такива хуйни с които само си губиш времето!
JELLYFISH
JELLYFISH
 
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Апр 2011, 21:56
Град: Varna

Re: Мога ли да тренирам

  0     Мнениеот jamski на 23 Май 2011, 13:39

Можеш да почнеш да тренираш спокойно и ако си в час и заинтерасован можеш да напреднеш бързо, и повече от хора които тренират от години..можеш и постоянно да си правиш спаринги и да участваш в аматьорски състезания но за професионална спортна кариера може би си малко закъснял.Въпреки че никога не се знае ;)
Последна промяна jamski на 24 Май 2011, 02:06, променена общо 1 път
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Мога ли да тренирам

  0     Мнениеот savag3 на 23 Май 2011, 14:12

JELLYFISH написа:Спорта е за всеки..... най-вероятно никога няма да стигнеш професионално ниво, но на 25 да мислиш да почваш професионална спортна кариера е малко смешно. Иначе адмирации за всеки който избере да запълва свободното си време със спорт вместо с СЪРВАЙВЪРИ, МЮЗИК АЙДЪЛИ, БИГ БРАДЪРИ и други такива хуйни с които само си губиш времето!

Не е смешнно въобще и ако момчето има талат може да пробие много лесно - приемер: Jon Jones който е най-младият шампион в UFC е тренирал точно 3 години и за 3 години е станал най-добрият в категорията си.!

По темата - Никога не е късно да тренираш.
savag3
savag3
 
Мнения: 218
Регистриран на: 07 Сеп 2010, 23:48
Град: Крумовград

Re: Мога ли да тренирам

  0     Мнениеот Smexuran на 23 Май 2011, 18:01

Никога не е късно да започнеш тренировки, дали е късно да станеш професионалист е индивидуално - зависи какви заложби имаш, как тренираш и желание за изява. А понеже се спомена Jon Jones , той е участник в колежанските борчески девизии , това че тренира 3 години мма не означава , че това са му първите стъпки в бойните спортове. Повечето мма стстезатели (да не кажа почти всички) са започнали с друг спорт. Брок го пуснаха при големите веднага , той и той не е тренирал мма дълго време , но има борческата основа , пък и кеча си е сериозно физическо изпитание.
Тренирай упорито , пък каквото стане.Успех!
Smexuran
Smexuran
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Авг 2010, 22:49
Град: Ботевград

Re: Мога ли да тренирам

  0     Мнениеот titoblex на 24 Май 2011, 18:15

Имаш ли желание тренирай, без да се колебаеш, всичко е възможно, и точно това всичко се намира с труд, малко варя и воля.Само, че видях имаш интересен НикНейм, гледай той да не те подведе.Тренирай кво се мислиш ве, спорта е здраве и спокойствие.След като прочетеш това направи първата си тренировка и си смени НикНейма с някой положителен.
Силата зависи от вида знания, които притежаваме.
Аватар
titoblex
 
Мнения: 186
Регистриран на: 17 Сеп 2009, 23:33
Град: dimitrovgrad

Re: Мога ли да тренирам

  1     Мнениеот saboor на 17 Апр 2015, 07:59

всяко едно бойно изкуство което започнеш ще е един плюс за тебе почни това което най те превлича и ти харесва а не това което казва този и онзи


__________________________
Последна промяна saboor на 02 Дек 2015, 13:29, променена общо 1 път
saboor
saboor
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Апр 2015, 07:57
Град: usa

Re: Мога ли да тренирам

  0     Мнениеот denis00 на 14 Сеп 2015, 19:12

Здравейте! До сега не съм тренирал бойно изкуство, бих искал да започна да се занимавам с нещо. Какво бихте ме посъветвали?
Аватар
denis00
 
Мнения: 9
Регистриран на: 19 Авг 2015, 19:25
Град: Sofia

Re: Мога ли да тренирам

  0     Мнениеот Ro на 14 Сеп 2015, 21:47

denis00 написа:Здравейте! До сега не съм тренирал бойно изкуство, бих искал да започна да се занимавам с нещо. Какво бихте ме посъветвали?



Занимавай се с това, което ти харесва и допада. Как да ти кажем какво ти харесва?
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

Следваща

Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron