Най-големият сайт за бойни спортове

       

Кое да избера???

Дискусии за различните традиционни бойни изкуства, тяхното приложение и принципи.

Re: Кое да избера???

  0     Мнениеот KcD на 15 Яну 2012, 19:25

rakshy с такава тема най-добре не се записвай никъде....
KcD
KcD
 
Мнения: 142
Регистриран на: 14 Авг 2010, 18:01
Град: Панагюрище

Re: Кое да избера???

  0     Мнениеот BeaWolf на 15 Яну 2012, 19:40

Ще погледна различни клипчета на различните БИ и ще реша.Също може да отида и на тренировки да видя как е и там.Също не споменах,че горе-долу от година и нещо ходя на фитнес,дано да ми помогне,но и да не ме спира.Имам и един въпрос:От фитнеса имам една травма на дясната китка дали няма да ми попречи с нещо?
BeaWolf
BeaWolf
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Яну 2012, 16:43
Град: Plovdiv

Re: Кое да избера???

  0     Мнениеот KcD на 15 Яну 2012, 21:58

BeaWolf написа:Ще погледна различни клипчета на различните БИ и ще реша.Също може да отида и на тренировки да видя как е и там.Също не споменах,че горе-долу от година и нещо ходя на фитнес,дано да ми помогне,но и да не ме спира.Имам и един въпрос:От фитнеса имам една травма на дясната китка дали няма да ми попречи с нещо?

Като идеш на тренировка ще разбереш
KcD
KcD
 
Мнения: 142
Регистриран на: 14 Авг 2010, 18:01
Град: Панагюрище

Re: Кое да избера???

  0     Мнениеот inna931 на 10 Фев 2012, 00:00

По-добре отиди първо на бокс и след това на самбо и ще видиш каква е разликата. Би трябвало след това сам да осъзнаеш кое ще ти бъде в полза на улицата.
inna931
inna931
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Фев 2012, 17:05
Град: Pernik

Re: Кое да избера???

  0     Мнениеот iwwochris на 06 Авг 2012, 13:23

Лично аз харесвам повече бокса и съм почитател, но щом си едър явно самбото ще ти върви по-добре по мненията на другите писали пред мен. Ти си знаеш най-добре, но аз те съветвам бокс да тренираш.
Аватар
iwwochris
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Авг 2012, 14:46
Град: Бургас

Re: Кое да избера???

  0     Мнениеот VAm на 08 Авг 2012, 00:26

Лично не мога да ти препоръчам нищо защото имам нужда от ще информация зя теб,колко ти е дълъг дългия пръст на крака по точно на десния,от там зависи всичко,също мога да ти препоръчам ако искаш като пораснеш какъв да станеш. Знам че трябва да е каквото искам но не знам кое от двете е по - желано от мен :oops: :oops: :oops: :oops: Е аз ли да знам
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Предишна

Назад към Бойни изкуства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron