Най-големият сайт за бойни спортове

       

За или против расизма

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: За или против расизма

  1     Мнениеот doktora70 на 15 Апр 2018, 02:46

През комунизма мангалите си бяха много добре интегрирани - работиха и бяха послушни!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: За или против расизма

  1     Мнениеот hunat на 16 Апр 2018, 01:26

На Бобчо ще му отговоря, че това с интегрирането точно е пълна глупост, защото всички цигани, които познавам са от интегрираните, живеещи в централни квартали на София като мен и са по богати от нас, а с всичките съм имал проблеми. Те са злобни до мозакът на костите им, прости, мазни и нагли. Това им е до гена. А специално "нашите" мангали дето се женят с братовчедките и сестрите си са си наистина официялно генетично провалени. Това е кръвосмешение.
hunat
hunat
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Ное 2016, 20:45
Град: София

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Бобчо на 16 Апр 2018, 08:11

Ок. Понеже само за наште цигани се говори. Да приемем че нашите цигани са с увредени гени или нещо такова. Ами другите "цигански" народи- какво за тях? Индиици, африканци, южно-американци? Португалци?:)
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: За или против расизма

  1     Мнениеот kolumbino на 16 Апр 2018, 09:00

Същата помия са. В един твой коментар, беше казал че ако им се даде възможност и ги изкарат от гетата, това би дало положителен резултат. Да ама не. Никой не ги държи на сила в гетото макар да имат много начини да се махнат, просто не искат да са далеч от табуна и харесвания от тях живот. Пак ще спомена Финландия, защото тук гета няма. Тук арабите от преди инвазията са уредени, макар че странят от НЕмюсюлманите. Повечето работят, или имат дюнерджийници и всичко им е уж топ. Изведнъж се оказва обаче че Финландия е на първо място в процентно съотношение на арабското население в страната заминало да се бие в полза на ИДИЛ. Обясни ми го това. Би трябвало да са интегрирани. Минаваме на негрите. И при тях в целия свят е едно и също, там където ги има създават проблеми. Тук от десетилетия са в апартаменти за които не плащат и получават помощи, защото не им се бачка. Финландците са студен и вежлив народ и само им се усмихват, а ония се възползват и доят държавата. Прават хиляда деца и карат нови коли, някои ходят на училище за език, щото им се полагат 10-15 евро дневни върху социалните които вземат и това е. Ако могат да изнасилят и някое девойче или момченце денят им е супер успешен. За ква интеграция да говорим тогава? Сигурен съм, че в пъти е по-лесно да социализираш маймуна, пред тези лайна!
Аватар
kolumbino
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Яну 2015, 21:01
Град: Ivalo, Finland

Re: За или против расизма

  1     Мнениеот jesuslobov на 16 Апр 2018, 10:04

Какво точно те интересуват,Маугли циганите в Африка и Португалия,важното е от тука да се махнат,а ти ходи при тях да хапнеш резания в Индия,само да не се връщаш тука,че сто % ще си хванал инфекция някоя.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Бобчо на 16 Апр 2018, 11:13

Да. Значи има проблеми с черните и арабите. Арабите им пречи религията затова са така. Черните не знам. Африка си е друг свят. Те са много различни от нас.
Обаче какво да кажем за Индииците? Сред тях има много умни. Имат доста шампиони по шах и учени. Ганди е индиец
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Бобчо на 16 Апр 2018, 11:40

Между другото забелязвам че и аз съм расист. Расист съм срещу Простаците. Тук има доста такива. Имам един треньор дето казва: Простака си е простак и такъв ще си остане до живот. Не бях сигурен в това негово твърдение ама тук има хора които го потвърждават. Обаче мисля че децата на простаците ако не са в контакт с простите си родители биха могли да станат по-добри хора.
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: За или против расизма

  1     Мнениеот sparatok на 16 Апр 2018, 12:31

Парадокса момчета е , че всички са расисти. По начина по който вие гледате на мангалите , азиатските народи и на черните , западните общества гледат по същият начин на нас. Ако някой отиде в Англия Германия или Италия ще види , че обществото споделя същото мнение за източно европейските народи. Всичко е персонално. Не може да се слага огромна маса от хора под общ знаменател. Така че не се палете много и не залитайте в крайности. Нито в прекалена защита нито в крайен расизъм.
sparatok
sparatok
 
Мнения: 33
Регистриран на: 06 Юни 2015, 11:51
Град: Capua

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот pitbulll08 на 16 Апр 2018, 14:31

Точно индийците ли реши да даваш за пример, дето масово пикаят и серат по улиците и в реките и после в същите реки си перат дрехите и се къпят... няма разлика между тях и нашите мангали. Абе Бобчо, сериозно те питам, ти излизал ли си извън България, живял ли си сред чернилки, имал ли си някакви взаимоотношения с тях (тук не броя нашите мангали) ?
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Бобчо на 16 Апр 2018, 21:30

Мнението на Спароток е много вярно. Като дойдат Англииски, Френски, Немски и др. телевизии в Бг знаете ли какво снимат? Чиганите, чиганина с мечката, сергиите, боклуците...и т.н. Какво си мислят за нас Ангечаните? Че сме цигани. Същата работа. Не трябва да се гледа винаги лошата страна. Виннаги има и добра. Индииците имат гениални учени и мозъци. Африканец беше президент на Сащ...Това са факти. Така че не ми говорете глупости. Простаци има навсякъде. Боклуци като Каньо и Джесусхльопав има в всички народи. Това е факт също. Не значи че щото Каньо е боклук че всички сме боклуци. НЕ. Само той си е боклук.
Иначе да Карелин. Циганките са добри в леглото. Потвърждавам :)
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта