Най-големият сайт за бойни спортове

       

За или против расизма

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: За или против расизма

  1     Мнениеот pitbulll08 на 16 Апр 2018, 21:46

Откъде знаеш какво мислят за нас англичаните, пак си изписал една камара глупости. Зададох ти един елементарен въпрос - излизал ли си извън България, живял ли си сред чернилки, имал ли си някакви взаимоотношения с тях?
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Бобчо на 17 Апр 2018, 15:15

Радвам се че ми държиш сметка и си любопитен. Да случвало ми се е да излизам от наше село. Одил съм до съседни села да свалям селянките. Между другото- няма по-хубави от селянките в Бг.
Та да се върнем на въпроса. Защо защитавам "циганите" или по-точно всички хора. Защото от опит съм се убедил че лоша раса няма а има лоши и прости хора в всички нации.
Имам приятели и познати свестни хора: Българи, Руснаци, Сърби, Босняци, Хървати, Македонци, Турци, Кюрди, Румънци, Грък, Африканци, Талянци, Франсета, Араби също...те са малко специални заради религията ама са читави- тези дето познавам, един Иракчанин, Египтянин, Тамул...за това се сещам за сега
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: За или против расизма

  1     Мнениеот pitbulll08 на 17 Апр 2018, 21:24

Бобчо написа: Знаеш ли какво? Баща ти е циганин. Занеш ли що? Ще ти кажа друг път.


Титанична мисъл от твоя страна lol lol :D Иначе си изброил всички националности по света, аз исках откровен отговор. Това, че си си писал с хървати и африканци в някоя видео игра, не означава, че са ти приятели или познати.
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Карелин на 17 Апр 2018, 21:35

pitbulll08 написа: Това, че си си писал с хървати и африканци в някоя видео игра, не означава, че са ти приятели или познати.

Хахахаха! lol lol lol :DD
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Xektor на 18 Апр 2018, 16:53

Бобчо написа:Мислите ли че има по нисши раси или че всичко зависи от образованието и възпитанието?


Мисля ,че някой раси се движат 100-тина години след други...даже някой дори не се движат...
Аватар
Xektor
 
Мнения: 65
Регистриран на: 23 Фев 2010, 19:35
Град: Sofia

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Бобчо на 21 Апр 2018, 00:33

А за песента на 100 кила- 100 гайди какво ще кажете?
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Бобчо на 21 Апр 2018, 11:09

Ти с ушите ли гледаш бе?
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Xektor на 22 Апр 2018, 20:56

Бобчо написа:А за песента на 100 кила- 100 гайди какво ще кажете?


Ще кажа ,че циганите са добри в пеенето и забавлението :D
Аватар
Xektor
 
Мнения: 65
Регистриран на: 23 Фев 2010, 19:35
Град: Sofia

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот jamski на 24 Апр 2018, 11:17

sparatok е доста прав, запада гледа на източно европейците като втора ръка хора и то не само заради циганите. Масово са надменни и надути. И до някъде наистина може да се каже че са по развити като образование като спорт като култура. За чернокожите, имал съм приятел чернокож, не беше много умен но беше сърцат и пичага. Но от 10 с един се сприятелих с другите, трудно много от тях са прости и нагли. Англичаните - привидно учтиви хора повечето много добре възпитани. По-младото поколение са страшни гамени, но до някъде се очаква защото живота още не ги е научил и са разглезени. ЗА циганите - с такива не съм общувал, но там е ясно положението.

За индийците в Индия, какво да се каже те просто се борят за живота си там. Тези които са в Англия са доста напористи и егоистични хора, не съм останал с добро впечатление, но средата и възпитание оказва най-голямо влияние.
Последна промяна jamski на 25 Апр 2018, 11:59, променена общо 1 път
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта