Най-големият сайт за бойни спортове

       

За или против расизма

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

За или против расизма

  0     Мнениеот Бобчо на 14 Апр 2018, 12:13

Мислите ли че има по нисши раси или че всичко зависи от образованието и възпитанието?
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: За или против расизма

  2     Мнениеот kolumbino на 14 Апр 2018, 14:26

Естествено че има нисши раси. Голяма част от Азия, Африка и южна Америка е населена с мангали. За мен мангали са не само циганите, а и всичко що не е бяло. Това с интегрирането е невероятна глупост, защото е обречено на почти стопроцентов неуспех. Вчера ти спомена скандинавските страни и че няма проблеми в тях с мангустите, а проблемите идват почти изцяло от тях. Аз живея в северните части на Финландия и макар че тук почти не се срещат мангали, тези с които се сблъсквам не подлежат на контрол и само искат облаги от държавата без да правят дори и бегли опити да бачкат, защото било унизително за тях. Не говоря само за араби и сомалийци. Местните цигани са същите лайна като нашите, макар че поне говорят фински добре. Те не работят никога, ползват помощи от държавата и крадат всичко което може да се открадне. Имат си техни си носии и не носят нормални дрехи, затова охраната по магазините ги разпознава лесно и винаги ги съпровожда. Преди време живях и в Германия и там е същото, циганите стоят настрана от всички останали защото се смятат за по-висши и гледат от високо и с насмешка на останалите хора. Обаче ако нещо което накърнява статуквото им се случи, наддават глас до небето за неравноправност и т.н. 2009-та в Карлсруе станах свидетел на нещо което не мога да си обясня и до сега, един надрусан български мангал нокаутира полицайка, когато се опитваха да му вдигнат колата заради неправилно паркиране и после като се събраха патрулките ревна че му нарушават правата, щото бил циганин и ония го пуснаха без последствия?!? Навсякъде е така, белите изхранваме мангустите и в отплата сливенските маймуни ще крещят "българите на кайма"... Тука съм изцяло ЗА мнението на Каньо, че мангалите трябва да се заличат от лицето на земята.
Аватар
kolumbino
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Яну 2015, 21:01
Град: Ivalo, Finland

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Бобчо на 14 Апр 2018, 21:06

Има няколко случая на деца попаднали в дивата природа и отгледани от животни. Нещо като Тарзан или Маугли, но истински случай. Тези деца а след това и големи хора са открити от цивилизацията по-късно и е констатирано че не могат да говорят и се държат много животински. Така е било известно време докато не са "свикнали" с цивилизацията. Малко като диваци. Тоест трябвало е да ги образоват и възпитат тепърва. Та същото мисля че би могло да се направи и с "мангалите" както ги наричате. Само че ако те са в глутница това е почти не-възможно. Трябва да се отделят от тяхната среда и да се поставят в среда на "бели" където с времето да се държат като "бели". Какво значи като "бели" е друг въпрос. Защото има доста "бели" дето правят простотии също ама това е друга тема.
Да се постигне това е трудно, но не е невъзможно. Няма как да убедите здраво мислещ човек че геноцид над милиарди хора е решение. Това е Ъпсурт! Даже Хитлер би ви противоречал.
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Каньо на 15 Апр 2018, 00:09

:DD :DD
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: За или против расизма

  2     Мнениеот jesuslobov на 15 Апр 2018, 00:33

Бобчо,защо аз трябва да плащам,за да се адаптират някакви мангали да живеят като бели,хайде обясни ми това лайно малко или изчезни с гадната си тема,Маугли.Според мен ти си мангал,който се прави на либерал.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

Re: За или против расизма

  3     Мнениеот Каньо на 15 Апр 2018, 00:35

Като ви казвам че е чист циганин.
Бас хващам че на неква среща ако организираме се появи с каруцата и коня.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: За или против расизма

  0     Мнениеот Бобчо на 15 Апр 2018, 00:48

Е кой те кара да плащаш? Казвам какъв е начина. А това че политиците не могат или не искат да го приложат е друг въпрос.
Религиите са създадени с цел разединение, след това парите и расизма се е появил може би от само себе си предвид това че хората са станали толкова различни- различни езици, религии и обичай и т.н. от там се появява нетърпимост към различията на другите и расизъм. Демек разделение от което печели само елита. Така контролира по лесно такива като вас. А вие вместо да си търсите правата пред политиците се занимавате с циганите. Така сте заети а политиците и елита спокойни.
Аватар
Бобчо
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Апр 2014, 14:22
Град: xarmanli

Re: За или против расизма

  1     Мнениеот Каньо на 15 Апр 2018, 00:53

Бобчо ,не е въпрос до религия,а еволюция,която явно те е подминала.
Всеки знае че религиите се използват с финансова цел както и за власт.Не е това въпроса.Едните са хора ,а другите мекотели.
Аз съм християнин и вярващ ,но не ходя на черква.Така че едното няма общо с другото.
Кажи ся кви пари искаш на коня с каруцата заедно.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: За или против расизма

  3     Мнениеот Seaboy на 15 Апр 2018, 00:58

Бобчо искаш ли да ти дам 100 пинчъра да ги възпитаваш и да станат немски овчарки?
Аватар
Seaboy
 
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Ное 2008, 12:21
Град: София

Re: За или против расизма

  3     Мнениеот pitbulll08 на 15 Апр 2018, 02:24

Бобец надявам се да си 12-13 годишно пишлеме, но ако си възрастен човек, начинът по който разсъждаваш е непростим
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron