Най-големият сайт за бойни спортове

       

Фитнес въпрос...

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Фитнес въпрос...

  0     Мнениеот Xektor на 04 Апр 2018, 17:23

В момента съм на 36 години и 140 кила.От много отдавна съм заменил тренировките с яденето и пиенето.Понеже нещата почнаха да излизат извън контрол и започнах да ходя на фитнес от 2-3 месеца спазвам хранителен режим до колкото е възможно с тия неспирни празници и тн.Въпроса ми е освен Л-Карнитин има ли смисъл нещо друго да взимам?Не желая да ставам култорист или нещо такова.Целта ми е основно сваляне на килограми.Не искам и вредни лайна да взимам.
Аватар
Xektor
 
Мнения: 65
Регистриран на: 23 Фев 2010, 19:35
Град: Sofia

Re: Фитнес въпрос...

  0     Мнениеот Каньо на 04 Апр 2018, 17:44

Л карнитин не се взема повече от месец,защото после няма ефект от него.А да има резултати ще трябва и да тренираш.при теб ти трябва повече кардио ,интензивни тренировки с леки тежести.
Като цяло не очаквай чудеса от л карнитина.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Фитнес въпрос...

  0     Мнениеот jamski на 05 Апр 2018, 01:20

Има доста по-добри и по-ефективни варианти от Л-карнитина, но отдавна не свалям и съм ги позабравил. В Англия например като живях беше пълно с натурални продукти които наистина вършат работа. Аз много се изичистих от Л-аргинин например можеш да го комбинираш с Л-карнитина или три аминокомбинацията(аргинин лизин орнитин). Според мене зеленият чай е по-ефективен пий яко сутрин обед може би вечер недей защото може и да не заспиш от него и може малко да сваля кръвното. 140 кила не са малко, но пък колкото си по-тежък толкова повече калории гориш и ще свалиш бързо до към 110 кила сигурно ако си поне малко постоянен. За толкова тежки хора плуването би било доста ефективно, както бойни спортове разбира се бавно темпо, гири също комбинирани с кардио.
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Фитнес въпрос...

  0     Мнениеот sparatok на 05 Апр 2018, 12:19

От това което си написал, става ясно , че май по скоро ти трябва дисциплина. Каквато и добавка да си купиш , скоро идват още празници и май няма да има голям ефект. Старай се да се храниш с повече протеини и да намалиш въглехидратите , не да ги изключваш напълно. Тренирай си редовно, трябва да си постоянен и с течение на времето нещата ще ти се получат. Добавките са спомагателен елемент. Основата трябва да са тренировъчен и хранителен режим. Естествено тренировки и добавки , дават по бърз ефект. Както са написали колегите , на пазара има доста фетбърнери, но хубаво да се придържаш към естествените такива , които ще помогнат и на метаболизма да се забърза.
sparatok
sparatok
 
Мнения: 33
Регистриран на: 06 Юни 2015, 11:51
Град: Capua

Re: Фитнес въпрос...

  0     Мнениеот lutador на 05 Апр 2018, 21:46

Здравей! Писал съм адски много по темата. Провери в мненията ми. Не искам отново и отново да се повтарям, защото става досадно. Имам изчерпателни мнения по въпроса, просто се поразрови малко. Успех!
Аватар
lutador
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Авг 2014, 22:12
Град: София

Re: Фитнес въпрос...

  0     Мнениеот doktora70 на 06 Апр 2018, 03:09

Чесно казано Л карнитина е пълен ташак! Добре че вече го комбинират с кофеин в един продукт за да не заспиш докато бягаш :)! Знаеш ли какъв беше ефекта като взимах Л карнитин - мислих че приемам вълшебна аминокиселина и бях на сериозна диета и самия факт, че го пия, не ми даваше сърце да ям боклуци, а от там и тренирах интензивно и повече, защото нали пия разбираш ли чудотворния Л карнитин и да не е напразно да го хабя! По този начин изчистих - дефакто с хранителен режим и интензивни тренировки!
Тук в магазина на сайта има голям избор от добавки - взимай нещо и започвай да се гавриш!

А тоя Кръстьо не го слушай изобщо - срещу мен да бяга не може да ме стигне нито по знания нито по стаж! Ей Кръстьо малко селско гаменче, когато чичо ти Доктор хвърляше щангите и ги удряше в тавана ти моето момченце беше още под формата на семенна течност в топките на татко си!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56


Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта