Най-големият сайт за бойни спортове

       

Доктора Олива -за и против алкохола

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот Каньо на 22 Сеп 2017, 20:00

:P
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот Карелин на 22 Сеп 2017, 20:20

Твърдо за алкохола! 8) :DD lol Стига да не се правят глупости след употребата му. :oops:
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот Каньо на 22 Сеп 2017, 20:29

Мастика да има за Оливата.
Иначе и аз съм за пиячката.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот doktora70 на 23 Сеп 2017, 12:35

Против алкохола и троловете!
Карелин - от тази бира нито ти, нито Боян ще изпиете повече от една слагам бас - виж на снимката докъде съм пил и я зарязах - нарязах се като изрод от няколко гълтока! http://prntscr.com/gonsyq
Иначе уискито не е за пиене, а за колекциониране - поне при мен
http://prntscr.com/gont83
http://prntscr.com/gonteu
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот Каньо на 23 Сеп 2017, 12:49

Пиййй ве Оливчо за къде се пазиш.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот doktora70 на 23 Сеп 2017, 13:20

От тези теми които Кането създава - само ми прави реклама, като ме кара да публикувам снимки и хората да видят какъв богат изверг съм и колко съм съм успял във всяко едно отношение :) Тоягата нали и тя говореше същите небивалици и лъжи по мой адрес и като я зарих със снимки и избяга от сайта :) Но поне свърши добра работа Скъсанягата - ако не ме беше провокирал нямаше да пускам снимки и хората щяха да си мислят още, че вдигам бариери за 100 лв и се въргалям в бунгалото с косматия корем Пхахахахахаха!
Не че ме вълнува мнението на някой от сайта и изобщо дали някой си мисли дали съм богат или беден - но удоволствието в случая е друго - голям ташак е някой да иска да те осмее пък да ти направи егати мазната реклама и да принизи себе си! Това е забавното в случая - иначе то е ясно, че с едно щракване на пръсти всичките тролове от сайта мога да си ги поръчам, да ги натоварят на автобус и да ми ги докарат в имението и всяка нощ да ми танцуват само по перуки и фондьотен!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот Каньо на 23 Сеп 2017, 13:44

Извод ...дължиш ми пари за рекламата.
Като ти прочетох поредната простотия скоро очаквам летяща чиния да си купил и снимал тук.
Олива тежко болен си момче.
Ти пица неможеш да си поръчаш ,а си тръгнал хора.Лекувай се..ай наздраве пиянка.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот jesuslobov на 23 Сеп 2017, 14:25

Знам Коце, не е лесно с рикошет в главата, хапчетата трябва да се пият.Иначе аз преди да видя тия снимки, мислех че си нормален, защо реши и ти строителен магнат да станеш.
jesuslobov
jesuslobov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 14 Мар 2017, 05:32
Град: софия

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот NaiGolemiqRazbirachNaMma на 23 Сеп 2017, 15:28

Докторе милионарио, какви са тези размазани снимки? Така ли снимат новите айфони? Преди 10 години имах един Сименс с VGA камера и правеше по хубави снимки от твоите в момента. :DD :DD :DD Обаче съм забелязал все мъничко не му достига на доктора, винаги се дъни с нещичко! Голяма шматка е ;)
Аватар
NaiGolemiqRazbirachNaMma
 
Мнения: 69
Регистриран на: 13 Май 2017, 17:37
Град: София

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот ludvefira на 24 Сеп 2017, 00:21

Не, че защитавам "доктора", обаче ми прави впечатление, че "диазчето" е супер нагло лайно. Продължава да се включва в дискусиите като чели е почетен гост!?! Кажи ве мишко... ти с какво право плюеш по "доктора" като също като него не смееш да се покажеш на никой!?
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron