Най-големият сайт за бойни спортове

       

Доктора Олива -за и против алкохола

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот Каньо на 24 Сеп 2017, 21:38

Ицо не е точно така.
Когато обиждаме зоба ,Олива доктора се кефи и той нареден и обижда.Нека си го обиждат ше го еба в боклука.
И зоба може да е пълен палячо но сам си каза че е мултак,въпреки че си знаем.
А гнусният чичак Олива на който ти от възпитание казваш доктора продължава да се прави на ощипан.
Смело мога да заявя че от всички мултаци,именно Доктора Оливерник е най големия боклук и лицемер.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот Боян29 на 24 Сеп 2017, 22:27

Аз нямам лоши чувства нито към доктора нито към който и да е от сайта. Само малко ме обиди като ме подцени с бирата ама му е простено, защото не знае каква бездънна яма съм :D А и за още нещо, че не покани никой на любимото питие на най-големия мафиот в България - Маджо. Имам в предвид роял салюта :DD
Аватар
Боян29
 
Мнения: 55
Регистриран на: 20 Яну 2017, 00:56
Град: Нови пазар

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот ДрТерзиева69 на 25 Сеп 2017, 22:37

Моя Коце е много добро момче.
ДрТерзиева69
ДрТерзиева69
 
Мнения: 11
Регистриран на: 14 Сеп 2017, 02:50
Град: Бургас

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  1     Мнениеот doktora70 на 26 Сеп 2017, 12:59

Боби - не съм те подценил за бирата, ама трябва да признаеш, че пиеш леки бири и за това количеството е по-голямо ;) Карелин също е така!
Иначе троловете които пишат срещу мен - Кръстьо, Тоягова и Терзиева са все безработни и неуспели в живота! В милата ни родина това е често срещано - всеки безработен, неуспял и не постигнал нищо, да дава експертно мнение по световните проблеми и акъл на останалите :)!
Кръстьо няма образование, семейство, нищо не е постигнал, няма една стотинка и се чуди на кой ъгъл да се подпре, иначе с живота, жените, бизнеса и световните проблеми е на "Ти"! Такива рухнали индивиди, можете да срещнете във всяка квартална кръчма на маса в компания на други такива с раздърпани дрехи, обградени от гъст цигарен облак, които на петата мастика започват да говорят за сексуалните си подвизи, бойните си умения и паранормалните си способности ;) Пхахахаха!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот Каньо на 26 Сеп 2017, 14:26

Олива Олива с теб нито за пари,нито за жени,а за бой и спорт пък въобще неможе да се говори с теб.
Стар дърт девственик ,самотен живеещ в измислен свят.Путка не си виждал,две лицеви опори неможеш а за набирания да не говорим.
Кви пари имаш ти девствен мизернико след като комунистите преди 89 та ти взимаха мизерната заплата за ергенски данък паляк нещастен.
Ти си бил единствения във вашия квартал който е плащал такъв.Твоите набори вече имат внучета а ти ще си умреш като катър със семето си .За тва дондуркаш 30 годишната си племиница и пускаш ръчички на момичето .Педофил нещастен.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот КолетоДжипса на 26 Сеп 2017, 17:27

ludvefira ехидна мутро, ти няма да ми говориш така зад гърба, а ще си държиш езика зад рядките ти зъби смешник. Ти си таткото на олива, целия сайт го знае. Само ти единствен се правиш на луд и все още питаш къде е изчезнал потребителя Jon Jones. Ти или си мега прост или си клоуна на сайта. А може и двете господин Ал Бънди. Да изчезваш и да ми се махаш от главата паляк!
Аватар
КолетоДжипса
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2016, 19:08
Град: София

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот Данчо007 на 26 Сеп 2017, 18:02

Мхм значи ЛудВефира е моят роден баща.
Татко дължиш ни на нас с Костадин Терзийски издръжка за 60 години.Коцето има особенна нужда,трябва му за пиячка на малкото ми братче.
Данчо007
Данчо007
 
Мнения: 7
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 23:06
Град: Бургас

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот ДрТерзиева69 на 26 Сеп 2017, 18:11

Това е самата истина.Всичко стана по време на един купон в студентските общижития във Варна.
Тъкмо ме бяха приели .Имах големи планове.
Но един ден останах без пари.Баба Костадинка на която е кръстен Коце мама,спря ми издръжката.Бях разочарована .Реших да се почерпя.Малко прекалих с алкохола и направих главата.Тогава дойде Христо или както му казвате ЛудВефира.Красив младеж ,направи ми приятно впечатление.Започна да ме утешава.Не мина много време и се озовахме в неговата лада 7 .
Правих ме див секс .Повече не го видях.
След 9 месеца се появи Данчо голямата Олива,а след още 2 месеца дойде и Костадин.
Така се получи ,защото единия сперматозоид беше инвалид и много бавен.Сами виждате колко е хабен Доктор Олива Костадин Терзийски малкото хипопотамче на мама.
ДрТерзиева69
ДрТерзиева69
 
Мнения: 11
Регистриран на: 14 Сеп 2017, 02:50
Град: Бургас

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  1     Мнениеот doktora70 на 27 Сеп 2017, 01:24

И какво стана сега Поп Кръстьо и Юдата предадоха приятелите си и облизаха задниците на тези които ги унижиха! Бяха прикрити в началото, криеха се, но ги разкрихме и им показахме лицата пред всички :)
Коле - грозно момченце с мозъчни увреждания къде се загуби? Криеш се пак зад други акаунти нали малка мишко! Отдавна си дал заявка за награда туцове в манерката - не се притеснявай ще я спечелиш може и бонус да вземеш като те претрепам стабилно противно олигофренче!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Доктора Олива -за и против алкохола

  0     Мнениеот Каньо на 27 Сеп 2017, 01:28

https://youtu.be/oSc4JgsxanI
Скрий се ве хамстер виж си дебюта в мма
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта