Най-големият сайт за бойни спортове

       

Доктора- Олива или Не ???

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Доктора- Олива или Не ???

  3     Мнениеот Каньо на 21 Авг 2017, 04:24

Моля за обективни мнения!
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Доктора- Олива или Не ???

  5     Мнениеот ludvefira на 21 Авг 2017, 10:56

Не зная защо сте пуснали две еднакви теми и аз лично не вярвам да има тук в сайта човек който да вярва в противното. Доказано през годините /за мен на 100%/, че става въпрос за един и същи човек. Въпреки това, аз бих се радвал този човек да продължи да пише и дискутира в статиите, защото за мен неговото мнение е една интересна гледна точка, а и като цяло за мен той разбира много от ММА, а и следи спорта с най-голям интерес от всички тук.
НЕ ОДОБРЯВАМ - правенето на фалшиви профили и ползването им за интриги и сплетни.
НЕ ОДОБРЯВАМ това да използваш съмишленици в този сайт и буквално да ги употребяваш с цел печелене на някаква битка в измислената си война с другия мулти /колкото и гнусен и подъл да е той/.
НЕ ОДОБРЯВАМ в сайт за ММА човек да влиза и дискутира от години и да има "приятели" тук и в същото време да остава скрит в реалността за всеки един от тях. И много други неща ме дразнят, но имам по-важна работа в момента и после ще ги напиша, че имам работа за вършене за разлика от повечето от вас гадняри :)
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Доктора- Олива или Не ???

  1     Мнениеот Каньо на 21 Авг 2017, 13:31

Две са щото незная как става ..и така
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Доктора- Олива или Не ???

  2     Мнениеот ludvefira на 21 Авг 2017, 14:39

Каньо написа:Две са щото незная как става ..и така


Ти си значи два пъти по-добре от мен в това отношение. Аз още не зная как да пусна тема в този сайт lol
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Доктора- Олива или Не ???

  3     Мнениеот Каньо на 21 Авг 2017, 14:57

Аз веднъж натиснах що стана така..явно и на софтуера му е интересно за оливчо ;)
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Доктора- Олива или Не ???

  3     Мнениеот Seaboy на 21 Авг 2017, 15:40

Да и най-тъжното е че има макс 10 потребителя, с които да говориш в този сайт.
Аватар
Seaboy
 
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Ное 2008, 12:21
Град: София

Re: Доктора- Олива или Не ???

  3     Мнениеот Ilinden на 21 Авг 2017, 19:55

Каньо,поздравления за времето,което си отделил за тази конспирация,но лично мой съвет е,ако нямаш намерения да си пренасяш комуникацията в реалния свят с някого от тук,то просто не си хаби времето и нервите да разкриваш кой е мулти и кой не,не си струва..в крайна сметка всички влизат за разпускане тук и няма смисъл да отделяш толкова внимание на хора,които не играят значителна роля в живота ти,даже никаква.Аз например имам голямо желание в най-скоро време да се запозная лично с Ранди и с всеки друг,който би проявил същото към мен.
Аватар
Ilinden
 
Мнения: 119
Регистриран на: 18 Мар 2012, 11:36
Град: София

Re: Доктора- Олива или Не ???

  4     Мнениеот Каньо на 21 Авг 2017, 20:18

Познавам доста хора от тук лично.Не съм губил време ..тва ми е ясно отдавна..просто ми омръзна да чета глупости,точно за това сайта не развлича.
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: Доктора- Олива или Не ???

  1     Мнениеот NoLove на 21 Авг 2017, 21:05

Сега прочетох цялата статия и не знам дали помните,но преди две
седмици ви казах,че много скоро може да се стигне до ескалиране на напрежението в сайта.Като прочетох заканите за убийство дето
доктора ги отправи по адрес на диасче съм сериозно притеснен за здравословното състояние на каньо.Каньо доктора знае как изглеждаш и в момента най вероятно си цел номер едно.Никой не го е злепоставял така до сега.Приятелски съвет,пази се.
Аватар
NoLove
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Яну 2017, 14:20

Re: Доктора- Олива или Не ???

  2     Мнениеот Ilinden на 21 Авг 2017, 21:05

Е,да,факт е ,че бая буламач се излива,няма спор.Аз доста бих се изкефил на една форумна среща,всеки да си застане с и зад името,пък тогава да видим кой колко и какво е .
Аватар
Ilinden
 
Мнения: 119
Регистриран на: 18 Мар 2012, 11:36
Град: София

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron