Най-големият сайт за бойни спортове

       

Мнението ви за Франсис Нгану

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Мнението ви за Франсис Нгану

  0     Мнениеот doktora70 на 18 Юли 2017, 20:21

Колеги - на хоризонта изскочи нов боец, който вече е заел едно от топ местата в класирането - Франсис Нгану!
Някои фенове спрягат именно неговото име, като стане въпрос за промяна в облика на тежката категория!
Вие какво мислите за този боец?
Има ли уменията да стане доминатор в тежката категория?
Кои са слабите и силните му страни - според вас?
Допада ли ви като боец Франсис Нгану?
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Мнението ви за Франсис Нгану

  0     Мнениеот pikaso1212 на 20 Юли 2017, 16:21

Пълен палячо и средняк... в най-добрия случай ще се развие до нивото на Чейк Конго. Има един силен удар и това е... макар че то в тежката всеки удря здраво, така че едва ли ще му помогне да бъде нещо повече от топ 5. Искам да го видя срещу Хънт или Овърийм... въпреки че са на години мисля, че ще го разцъкат в стойка. За Цигано не съм сигурен... твърде е зле в момента. Миочич направо не ми се мисли как ще му загаси набързо тока.
pikaso1212
pikaso1212
 
Мнения: 36
Регистриран на: 23 Дек 2011, 11:19
Град: Plovdiv

Re: Мнението ви за Франсис Нгану

  0     Мнениеот pitbulll08 на 20 Юли 2017, 17:26

Твърде надценен. Може би поради факта, че тежката в момента е в упадък, хората виждат глътка свеж въздух в негово лице, но все още не е бил тестван. Ще го видим до къде ще стигне и ще успее ли да се справи с Цигано.
Аватар
pitbulll08
 
Мнения: 167
Регистриран на: 01 Ное 2016, 11:29
Град: Бургас

Re: Мнението ви за Франсис Нгану

  1     Мнениеот lutador на 24 Юли 2017, 19:47

Много ми е смешно как всички го обиждат, че бил палячо, че не ставал за нищо. Това са хора с малък или без никакъв стаж в залата. Това което той е постигнал за отрицателно време вие може само да си мечтаете да го постигнете. Всеки един боец трябва да бъде уважаван независимо от всичко. И за да не бъде извън темата това мнение, според мен трябва още доста да се ошлайфа при някой от водещите треньори в този спорт. Но за в бъдещите 1-2 години може да стане фаворит в категорията.
Аватар
lutador
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Авг 2014, 22:12
Град: София

Re: Мнението ви за Франсис Нгану

  0     Мнениеот Zeldir на 01 Авг 2017, 16:28

Определено не ми допада. Освен с впечатляващи физика и сила няма други достойнства.
Посредствен страйкинг и още по-посредствен граплинг. Мисля си, че успешно ще заеме мястото на Рой Нелсън- ще бие доста тези под него но едва ли ще успее да го направи срещу някой от топ 5, дори и предвид факта, че тежката на UFC в момента е супер слаба. Това го казвам като огромен фен на Миочич, ако тук бяха Цигано и Кейн в добрите си години, шампионът щеше да е някой от тях двамата. Ще го гледаме Франсис,но не мисля, че ще постигне нещо по-сериозно.
Аватар
Zeldir
 
Мнения: 33
Регистриран на: 12 Дек 2010, 19:23
Град: Varna

Re: Мнението ви за Франсис Нгану

  0     Мнениеот gkolev на 01 Авг 2017, 22:00

"The Predator" Francis Ngannou заема шестo място в UFC Heavyweight и това не е случайно.
gkolev
gkolev
 
Мнения: 11
Регистриран на: 17 Юли 2016, 14:15


Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 2 госта