Най-големият сайт за бойни спортове

       

Защо има две заключени теми ?

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Защо има две заключени теми ?

  1     Мнениеот Кървавия на 11 Фев 2017, 17:40

Да питам.
Кървавия
Кървавия
 
Мнения: 10
Регистриран на: 12 Яну 2017, 10:27
Град: София

Re: Защо има две заключени теми ?

  3     Мнениеот doktora70 на 11 Фев 2017, 17:44

Заради тролските акаунти - Диасчето, Тоягата, Джипса, Тинкито - от които разбира се пише един болен човек ! Болният палячо е направил около 20 акаунта с подобни и синоними на моя акаунт Доктора, направил е 10 подобни акаунта на ludvefira, около 10 на Каньо и на още 5-6 потребителя по 7-8 акаунта с имена подобни на техните с прикрепени подигравки и обиди! Момчето е много болно и психически осакатено! Когато си пие хапчетата прави по 3-4 нови акаунта на ден, забрави ли да ги пие, бройката минава 20 на ден!
Ето ги и една част от акаунтите направени с цел подигравки към акаунт Доктора (не че ми пука де):
doкtora70
docktora
psihodoktor
doctora70
doktorohboli
Психара70
ПсихологАниВладимирова
ветеринаря69
UROLOG71
МедицинскатаСестра70
doktoricata70
doktor70
Последна промяна doktora70 на 11 Фев 2017, 17:55, променена общо 4 пъти
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Защо има две заключени теми ?

  1     Мнениеот Кървавия на 11 Фев 2017, 17:50

Тоя Тоягата и там още някакъв профил Коди ли е какъв е наистина ми прави впечатление ,че просто са перфектното олицетворение на думата трол..обаче ,ако наистина един човек седи зад всички тия профили,значи наистина има много,ама много сериозен проблем.
Кървавия
Кървавия
 
Мнения: 10
Регистриран на: 12 Яну 2017, 10:27
Град: София

Re: Защо има две заключени теми ?

  0     Мнениеот КолетоДжипса на 12 Фев 2017, 10:13

без много да се жалвате тази тема -FOX Sports пуснаха видео, осмиващо боксовите умения на McGregor е заключена без дори да съм изгледал клипчето, само 26 коментара, дори не можах да ги прочета да се посмея. явно има ли тема за Конър хейта е толкова силен, че не става
Аватар
КолетоДжипса
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2016, 19:08
Град: София

Re: Защо има две заключени теми ?

  0     Мнениеот jamski на 12 Фев 2017, 17:27

Да за Конър темата само е заключена, щото е ясно че ще има ебавки и подигравки :)
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Защо има две заключени теми ?

  3     Мнениеот doktora70 на 14 Фев 2017, 03:29

колюпарцала(Диасчето, тинкито, СмучАдоГроБ и още много такива) по цял ден стои на компютъра и пише в различни форуми! В Бгмама се пише "разведената34", а в един сайт за запознанства се пише загорялата15 :) В Мма.бг се вживява на пич с нощен живот по заведенията, обикалящ из Европа паралия, високоплатен по казината в Англия, раздава го фитнесджия, вживява се че излиза със силиконови милфки - реално е безработен несретник, самотен пъпчив мърльо и потен геймър!

А за тези които все още не разбраха кой кой е, такива като топ-следователя на сайта - Карелин, искам да ги помоля да се замислят сериозно и да не се излагат като ме асоциират с гърбави клошари и малолетни отрепки като Оливата, на които нивото на интелигентност е далеч под нулата, а умственото им развитие е спряло още като са се родили! Не знам по писането на кой им напомням, нито ме интересува, но нека бъдат така добри да не ме вписват към разни умствено изостанали дечица като ЗоБдоГроБ, Олива, Гипса и друг подобен генетично сбъркан материал!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56


Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 9 госта

cron