Най-големият сайт за бойни спортове

       

АНКЕТА - Кой колко профила има ?

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Имате/ползвате ли други профили ?

Да, имам повече от един профил, защото искам да си изливам злобата докрай и никой да не разбира
10
25%
Не, нямам други профили, не съм имал и няма да имам.
29
74%
 
Общо гласове : 39

АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот faro на 23 Дек 2015, 22:23

Нека да свалим картите, хайде сега всеки, който е мъж нека си признае колко профила има и колко профила е ползвал. Дори да не намери сили да си признае (което е жалко) нека поне гласува в анкетата която е анонимна и не се разбира кой за какво е гласувал.

Нека аз започна пръв, имам само един профил ( faro ), и съм ползвал само и единствено него от както съм регистриран тук 26 Окт 2009, 16:32
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот worldworrior на 23 Дек 2015, 22:41

Имам само един профил и той е worldworrior.
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот berserker на 23 Дек 2015, 22:50

само с един профил съм и никога не съм ползвал друг.
berserker
berserker
 
Мнения: 41
Регистриран на: 23 Дек 2012, 17:09
Град: Sofia

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот AVRAMA на 24 Дек 2015, 00:13

Аз съм с два,единия не го ползвам,тоест използвах го за 2 дни и вече не влизам с него :)))
АVRAMA75 E!
Този беше забил нещо и не можех да вляза,помислих се че е хибер атака от страна на Хакерчо,но после се оправи и така!
Хакерчо извинявай,нека станем приятели за цял живот,едни такива истински,като братя,дори ако трябва да си отрежем вените да станем кръвни братя!
Искаш ли?
да си пуснем малко кръв :)
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот ludvefira на 24 Дек 2015, 17:51

AVRAMA написа:Аз съм с два,единия не го ползвам,тоест използвах го за 2 дни и вече не влизам с него :)))
АVRAMA75 E!
Този беше забил нещо и не можех да вляза,помислих се че е хибер атака от страна на Хакерчо,но после се оправи и така!
Хакерчо извинявай,нека станем приятели за цял живот,едни такива истински,като братя,дори ако трябва да си отрежем вените да станем кръвни братя!
Искаш ли?
да си пуснем малко кръв :)


Иска разбира се - по всичко личи. Само си мисля, че место да му режеш вените по-добре да му счупиш носа lol
А по темата - аз имам и ползвам само моя си профил.
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  0     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 24 Дек 2015, 20:19

Аз пък съм с три! и кво толкова станало? той лудия и без това си ме наричаше диазче през цялото време:) продължаваме напред! Резила за да спаси собствената си кожа натопи другарче. Браво резиле голя :oops: м предател излезна lol :P :twisted: :D
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  4     Мнениеот ludvefira на 24 Дек 2015, 20:34

ЗоБдоГроБ написа:Аз пък съм с три! и кво толкова станало? той лудия и без това си ме наричаше диазче през цялото време:) продължаваме напред! Резила за да спаси собствената си кожа натопи другарче. Браво резиле голя :oops: м предател излезна lol :P :twisted: :D



Какво от това, че имаш няколко профила бе човек. На мен лично не ми пречи. Искам само да ти кажа,че не е нужно да го правиш. Защо не си пишеш от един ник и да си отстояваш позицията мъжки? И без това често влизаш в битки - какво ти пука, че губиш някой от тях? Аз съм те обиждал през годините, защото това криене не е никак мъжка постъпка, а ти парадираш, че си голям мъжкар и т.н.
Ама кажи сега прав ли бях ;) :D
И стига си се лигавил. Не си правя майтап ще ми е приятно да се запознаем. И без това често ходя към Пловдив. Ще пием по един фреш и ще се посмеем. lol
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  0     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 25 Дек 2015, 07:25

Че то и без това си пиша само от този профил ако не си забелязал! Пък и одавана си мисля за среща с тебе да те видя колко си отворен, щото все ревеш да се видим. Така че може и да стане някой ден. :P
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот vilkata на 25 Дек 2015, 07:54

ludvefira написа:
ЗоБдоГроБ написа:Аз пък съм с три! и кво толкова станало? той лудия и без това си ме наричаше диазче през цялото време:) продължаваме напред! Резила за да спаси собствената си кожа натопи другарче. Браво резиле голя :oops: м предател излезна lol :P :twisted: :D



Какво от това, че имаш няколко профила бе човек. На мен лично не ми пречи. Искам само да ти кажа,че не е нужно да го правиш. Защо не си пишеш от един ник и да си отстояваш позицията мъжки? И без това често влизаш в битки - какво ти пука, че губиш някой от тях? Аз съм те обиждал през годините, защото това криене не е никак мъжка постъпка, а ти парадираш, че си голям мъжкар и т.н.
Ама кажи сега прав ли бях ;) :D
И стига си се лигавил. Не си правя майтап ще ми е приятно да се запознаем. И без това често ходя към Пловдив. Ще пием по един фреш и ще се посмеем. lol

Фреша е вреден пийте уиски , :D :D :D по темата само с един профил съм.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  4     Мнениеот AVRAMA на 25 Дек 2015, 09:20

Нека първо честитя този най светъл християнски празник на моите братчета от сайта,бъдете живи и здрави с целите си семейства :)
Относно Зоб4о,не го защитавам но наистина този път е прав с ник диаз4е отдавна не е писал само веднъж да ни издразни а от ротуел животно се е държал винаги любезно!
До колкото евентуална среща в Пловдим,мисля че Лудия ще бъде преметнат,поради факта че Зоба е едно нормално момче с развинтена фантазия а бицепса,аудитата,арендите и сандалките изобщо не съществуват!
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта

cron