Най-големият сайт за бойни спортове

       

АНКЕТА - Кой колко профила има ?

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Имате/ползвате ли други профили ?

Да, имам повече от един профил, защото искам да си изливам злобата докрай и никой да не разбира
10
25%
Не, нямам други профили, не съм имал и няма да имам.
29
74%
 
Общо гласове : 39

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот ludvefira на 25 Дек 2015, 09:59

AVRAMA написа:Нека първо честитя този най светъл християнски празник на моите братчета от сайта,бъдете живи и здрави с целите си семейства :)
Относно Зоб4о,не го защитавам но наистина този път е прав с ник диаз4е отдавна не е писал само веднъж да ни издразни а от ротуел животно се е държал винаги любезно!
До колкото евентуална среща в Пловдим,мисля че Лудия ще бъде преметнат,поради факта че Зоба е едно нормално момче с развинтена фантазия а бицепса,аудитата,арендите и сандалките изобщо не съществуват!

Честит празник!!!
За мен е интересно да се запозная с човека който наистина успява да задържи толкова високо нивото на интерес към този сайт. Не му се сърдя, защото съм го провокирал много пъти и е нормално и той да е прекалявал по мой адрес.
Обаче за това, че се е държал възпитано от профил "ротуележивотно" не си много прав Тише lol
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  1     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 25 Дек 2015, 13:26

Продавам два мои профила, ако кякой ги иска да ми пише тук.
Диазче - 500лв.
РотлелЕживотно - 300лв.
За ludvefira и Avrama 20% отстъпка в цената.
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот AVRAMA на 25 Дек 2015, 14:48

Да не са ти конфискували имотите бе зобе,чак да си продадеш достойнството за едни 800 лева без отстъпката?
Ако имаш нужда от пари само кажи,няма те оставим ама бъди човек спри да ни нареждаш с паляци и подобни!
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  1     Мнениеот ЗоБдоГроБ на 25 Дек 2015, 17:35

Гледай сега Аврама, аз като кажа паляци не визирам тебе, ама ти ако се припознаваш и се чустваш като паляк, проблем си е твой, не мой!
Аватар
ЗоБдоГроБ
 
Мнения: 74
Регистриран на: 23 Яну 2013, 10:20
Град: София

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот Блясъчко на 25 Дек 2015, 20:06

Диазче кажи колко пъти се уговаряше за срещи така и не отиде на нито една.
Стоеше скрит в храстите и наблюдаваше червената Кия и не посмя да се покажеш нали така малък недъгав сополанко все още ти пазя съобщението където ми определяше час и място в Пловдив. Поне се срещни с Ицака да ти види момчето гоуемите ръки като на Манфред Хьобел.... :DD lol
Аватар
Блясъчко
 
Мнения: 20
Регистриран на: 05 Ное 2015, 03:14

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот ludvefira на 25 Дек 2015, 21:28

Блясъчко написа:Диазче кажи колко пъти се уговаряше за срещи така и не отиде на нито една.
Стоеше скрит в храстите и наблюдаваше червената Кия и не посмя да се покажеш нали така малък недъгав сополанко все още ти пазя съобщението където ми определяше час и място в Пловдив. Поне се срещни с Ицака да ти види момчето гоуемите ръки като на Манфред Хьобел.... :DD lol



Ах ти.... знаех си, че си ти човек хахахаха. Как може да имаш толкова дебели нерви ве пич lol lol lol
Наистина не мога да повярвам, че си още в този сайт и водиш битката. Много се радвам, че си тук и ще съм наистина щастлив да се запознаем.
Пиши ми на лично моля те.
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот AVRAMA на 25 Дек 2015, 22:09

Ице,намери го най накрая този мистериозен пловдивчанин,дано наистина излезе пич и влезеш в реален контак,понеже знам колко много му се кефиш!
Да не наливам масло в огъня,но вече екипите са налице за един втори рунд :)
И нека шоуто започне сега !
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот ludvefira на 25 Дек 2015, 22:40

Тише няма втори рунд пич :)
Диазчето изгуби с КО и ще са му нужни минимум 6 месеца рехабилитация lol lol :P
Диазче - шегувам се. Зная, че ти е трудно да повярваш, но в годините се привързах към теб. Зная, че си тук в сайта и зная, че си вечната опозиция. Зная, че ме дебнеш да се издъня и за най-малкото ще ме направиш на 2 стотинки. Това ме държи жив и съм ти благодарен за това. Единственото което ме дразни е, че не се познаваме истински. Това е наистина голям пропуск според мен. :)
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  3     Мнениеот faro на 26 Дек 2015, 13:09

Мнениеот ЗоБдоГроБ на 24 Дек 2015, 20:19
Аз пък съм с три! и кво толкова станало? той лудия и без това си ме наричаше диазче през цялото време:) продължаваме напред! Резила за да спаси собствената си кожа натопи другарче. Браво резиле голя :oops: м предател излезна lol :P :twisted: :D

Зоре, имаш 3 профила за които публиката вече знае със сигурност, а действително колко още профила имаш само ти си знаеш. Аз не ти се сърдя, но малко се радвам понеже знам, че ще спреш окончателно с образа на софийски милионер с внушителна физика. Единствено ти остана да злобееш и да ни обиждаш без реална причина с видимо бедния ти речник. ;)
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: АНКЕТА - Кой колко профила има ?

  2     Мнениеот ludvefira на 29 Дек 2015, 20:20

Диазче, къде потъна ве мен?
Сериозно съм загрижен за тебе. Днес говорих с един приятел за теб и той твърди, че те познава. Аз нещо обаче не мога да се съглася с него и все си мисля, че не може да си човека който ми показа ;)
Да не си свободен тези дни, че имам едни тигели нагоре надолу. Мога да мина да се видим. Само кажи превъзмогна ли страха си и готов ли си за реална среща.
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron