Най-големият сайт за бойни спортове

       

Кой какво е тренирал

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот DDK на 05 Яну 2014, 17:05

haidut написа:20г. съм тренирал хайдушка борба.

А бой с каракулак? :D
DDK
DDK
 
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Дек 2013, 12:35
Град: София

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот sunko на 07 Яну 2014, 18:33

този предпоследния да не е светлъо случайно
sunko
sunko
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Фев 2013, 16:58
Град: софия

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот TodorKravaev на 30 Апр 2014, 18:10

Здравейте на всички. Искам да попитам нещо, колкото и да ви се струва странно или смешно. Извинявам се ако този въпрос не е за тази теме. Искам да знам дали тренировките във фитнес залата и по-конкретно клека влияе върху ръста на човека. Струва ми се, че от както правя клек и съм си смалил ръста с 1,2 см. Сега съм на 23 и съм 175-176 см. Въпроса ми е знаете ли някакви начини или методи да си увелича ръста, поне 3,4 см. Плюс това както Господ ни е създал такива ще сме. Благодаря Ви предварително за мненията и съветите. Приятен и спорен ден от мене. ;)
TodorKravaev
TodorKravaev
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Апр 2014, 14:27
Град: Haskovo

Re: Кой какво е тренирал

  1     Мнениеот iazseregistrirah на 30 Апр 2014, 21:05

еми самият ръст може да го увеличиш с операция lol ако толкова искаш :DD
иначе си се смалил щото най-вероятно ходиш леко изгърбен. ако клека влияеше на ръста, трябваше да съм 1.20 м lol

ходи изправен, има упр които биха ти помогнали, ама по интернет трудно бих ти ги обяснил. общо казано прави йога.

ето тук може да видиш - https://mma.bg/statii/trenirovki-i-uprazhnenia/uprazhnenia-za-izpravyane-na-garba

както и тук -
http://www.youtube.com/watch?v=42a8z4wK0Ok
http://www.youtube.com/watch?v=7KNRw4v_UXU

---

и ето ти тук малко разтягания, ама тея линкове не ти ги пускам толкова заради самото разтягане, а просто да погледаме момиченцата lol lol :
http://www.youtube.com/watch?v=t0LjvsB7cDY
http://www.youtube.com/watch?v=rH7UycFJkXo
http://www.youtube.com/watch?v=GJwuNs7knaU
iazseregistrirah
iazseregistrirah
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Апр 2014, 14:32

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот TodorKravaev на 30 Апр 2014, 21:32

Благодаря ти много за съветите. За операцията не мисля да се подлагам, все оше съм на 23 и се надявам до към 25-26 да израста още. Иначе каките са трешач, само заради тях бих почнал стречинг :D :D :D :D . Други ако имат съвети моля слушам ви. Тенкю предварително.
TodorKravaev
TodorKravaev
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Апр 2014, 14:27
Град: Haskovo

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот VAm на 01 Май 2014, 05:01

Не се притеснявай,имаш време ще растеш до 96 годишно възрас,яш банички сутрин и късния следобед и ще станеш към 2 метра,закачи си една траба на гърба да несе прегърбваш,и не слушай никой,само тука в сайта,тука има доктори треньори миньори и сякакви,дано съм ти помогнал.


А и само недей тренира само пиши тука в сайта и давай съвет на хората
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Кой какво е тренирал

  1     Мнениеот pehi14 на 01 Май 2014, 05:57

VAm изключително грозно отношение имаш към всички които се нуждаят от някаква помощ и задават въпросите си в този сайт. Бъди малко по-положителен и позитивен в коментарите си. Не е нужно да усмиваш и да се подиграваш с нуждаещите се от помощ или съвет. Някой ден може да дойде нещо и на твоята глава и ти също да бъдеш отхвърлен или подиграван.
Аватар
pehi14
 
Мнения: 134
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:17
Град: Велико Търново

Re: Кой какво е тренирал

  1     Мнениеот iazseregistrirah на 01 Май 2014, 10:55

ама то какво сериозно отношение искаш да има?
то масово само деца влизат в този форум
или темита са за супер кръвожадните битки на улицата, или някакви асоциализирани травестити и мишоци влизат и си пишат глупостите, или там си играйте на някакви игрички....

ако все пак някой реши да пита нещо свързано с тренировки или бойни спортове, то в повечето случаи информацията я има в този сайт, просто не сядат да четат

и преди имаше доста глуповати типове, ама имаше и хора, от които можеше да се научи нещо, пък сега само тийн, братче
прекръствайте форума на тийнпроблем.ком или направо го закривайте
iazseregistrirah
iazseregistrirah
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Апр 2014, 14:32

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот pehi14 на 02 Май 2014, 07:38

Даже и деца да са, такова ли трябва да бъде отношението на по-големите към по-малките? Значи всички деца са глупави и ние по-умните трябва да ги тъпчим за да им покажем къде им е мястото? Ние им изграждаме комплекси, а после се чудим защо ги имат. Мисля, че сега децата са достатъчно умни и прекалено бързо схващат всичко. А и си има модератори, които могат да преценят дали темата се повтаря и дали да я премахнат.
Аватар
pehi14
 
Мнения: 134
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:17
Град: Велико Търново

Re: Кой какво е тренирал

  0     Мнениеот VAm на 02 Май 2014, 11:47

iazseregistrirah написа:ама то какво сериозно отношение искаш да има?
то масово само деца влизат в този форум
или темита са за супер кръвожадните битки на улицата, или някакви асоциализирани травестити и мишоци влизат и си пишат глупостите, или там си играйте на някакви игрички....

ако все пак някой реши да пита нещо свързано с тренировки или бойни спортове, то в повечето случаи информацията я има в този сайт, просто не сядат да четат

и преди имаше доста глуповати типове, ама имаше и хора, от които можеше да се научи нещо, пък сега само тийн, братче
прекръствайте форума на тийнпроблем.ком или направо го закривайте


Форума се е превърнал пълна помия,трябва да се сложи някъкъв контрол,много хора вече въобще не пишат и не знам дали влизат въобще в сайта.
Значи според мен името тийнпроблем.ком наистина в момента много му приляга,а нетрябва да е така!
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron