Най-големият сайт за бойни спортове

       

Забавната тема - вицове, картинки, клипчета

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

Re: Забавната тема - вицове, картинки, клипчета

  0     Мнениеот Strennd на 31 Дек 2015, 02:07

Strennd написа:И за да те олесня легионерче без никаква чест, ето какъв лъже си

http://prikachi.com/images.php?images/201/8294201c.png Снимката е правена преди месеци, от друг потребител с ник българиец, на снимката се вижда, че франк шамрок, който познаваш, и оливата са НАПЪЛНО еднакви хора, с ЕДНАКВО ИП.. ВСИЧКИ цифри са еднакви понеже снимката е от краткото време, което се виждаха целите ИП-та.... И по случайност това ИП, съвпада със всички други профили на твоят любим ДАНЧО. И Съвпада НАПЪЛНО ДО ПОСЛЕДНАТА ЦИФРА. :) Но ти ги познаваш, познаваш ЕДИНСТВЕНИЯТ човек, който сам си е писал 5 години, който се е защитавал и е обиждал други потребители. А ти легионерче очевидно си без чест, така че като обиждаш, някой обиждай твоето приятелче Данчо, което е единственото тролче ДОКАЗАНО писало си само години наред, търсещо внимание и честитило си бала от 15 различни профила ден след ден. Така че спри да обиждаш сериозните потребители, пишещи 5-6 години преди теб, и бъди фенка на ДАНЧО, жалко че си лъжец и прикриваш човек с 20 профила писал си сам 20 години. Дадох ти факти пиши каквото искаш. Ако имаш семейство би трябвало да го е срам от теб... :)


Така че общувай си и бъди приятел с ЕДИНСТВЕНИЯТ човек който години наред си е писал сам, и остави хората пишещи ГОДИНИ преди теб намира, трол такъв. Дано те е срам как подкрепяш един шизофреник, защото едно е да напсуваш някой както ти псуваш "мен" от други профили, друго е да защитаваш човек който си пише сам 5 години. СРАМ ЛЕГИОНЕРЧЕ :) Поздрави на ВЪОБРАЖАЕМИТЕ ти приятели :) :d
Strennd
Strennd
 
Мнения: 8
Регистриран на: 23 Дек 2015, 14:54
Град: София

Re: Забавната тема - вицове, картинки, клипчета

  0     Мнениеот AVRAMA на 31 Дек 2015, 02:21

владо,владо ако се видиш от страни,какъв ограничен и злобен си човеченце,ще се разплачеш от мъка,защо не осъзнаеш,че ние не сме като теб!влизаме в сайта пишем си,забавляваме се ,смеем се а ти се доби да регистрираш все нови акаунти,да се правиш на бяла маймуна,на черна маймуна на оранжева маймуна и да ни лъжеш,че все не си бил ти :)
тук си станал заподигравка,разболя се колко профила имал оливата и как си честитял баловете,кръщенетата,сватбите и т.н.
пак ти казвам много си луд,тотална откачалка,спри да влизаш в сайта и да заключват темите заради тебе ,ами върви и си лекувай разваления мозък,само знаеш да се друсаш ,пиеш и тролиш,аман вече от тебе,боклук!
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: Забавната тема - вицове, картинки, клипчета

  0     Мнениеот Strennd на 31 Дек 2015, 02:25

Нещо ме бъркаш но ти си знаеш, все пак няма как да обясня нещо на тролче като теб. Жалко че си позволяваш да обиждаш потребители регистрирани години преди теб, жалко че ти гледам мненията дори по Коледа с твоята приятелка псувате и обиждате без явно да си имате друга работа. Поздрави въображаемите ти приятели, и сега очаквам да продължат обидите и ще се радвам, ще ви чета през 2016 :D А ти маймунке спри със злобата, и остави хората да пишат на скокойствие, ти гледам ги тормозиш с глупости. Общувай си с въображаемите приятели на единственият човек позволил си да си пише сам 5 години и си трай :) Не сте добре! Малко реадкция както прави потребителя под мен с моя коментар. Весели празници катилчета :)
Последна промяна Strennd на 31 Дек 2015, 09:55, променена общо 2 пъти
Strennd
Strennd
 
Мнения: 8
Регистриран на: 23 Дек 2015, 14:54
Град: София

Re: Забавната тема - вицове, картинки, клипчета

  1     Мнениеот worldworrior на 31 Дек 2015, 09:50

Strennd написа:Бъркаш ме нещо, но карай, този владо сигурно те е наранил, писал е преди теб, сайта не е твой пишеш от 2 години тук, покриваш шизофреника, и си толкова жалък че твърдиш че го познаваш. Жалко че си обсебен от някой и във всеки виждаш него :)

http://prikachi.com/images.php?images/201/8294201c.png И не знам какви сте, но 9 от мненията ти са да се заядеш с потребители (тзи вечер го направи с бългриец) като си мъж еби майката и си коментирай темите, защото и там ще ти постна как другите пишат по темата а ти псуваш като неграмотен тлъст каруцар :) Бъди по добър легионерче, игнор и коментирай темите, без да набеждаваш хората, нали видя че друг набеди а анонимкото била твоята дружка оливата :Д

Ето какви хорап одържаш тролче, и злобата си личи от теб, спри да обиждаш и остави хората пишещи 5-6 години преди теб на спокойствие. Маймунке.... Весели празници, пиши пак както ти така и фенките ти :) Срам за баща ти и за майка ти че са отгледали такъв злобар дето хейти и набеждва други хора застъпващ се за ЕДИНСТВЕНИЯТ доказан шизофреник в сайта, за справка франк шамрок оливката, който ти и лудата познавате по 4 пъти :Д

И не знам, ама писал ли си на този който спомена в начаото на последият си малоумен пост, без да ти е писал без да те е търсил, бъди честен пред майка ти и дъщеря ти. Весело изкарване, на теб и въобажаемите ти приятели, ще ви прочета мненията другата година :)

Псували сте хора на КОЛЕДА без да ви пишат и ще прдължите, чакам ви меният, и ще ви гледам как и под темите псувате и се заяждате с потребителите . Шизота :)


Копеле,айде спри да спамиш! Противен и дразнещ,си!
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Забавната тема - вицове, картинки, клипчета

  0     Мнениеот колюгипса на 31 Дек 2015, 10:45

World Warior ти не се обаждай като не те засяга мишка.
Аватар
колюгипса
 
Мнения: 15
Регистриран на: 01 Окт 2015, 19:24

Re: Забавната тема - вицове, картинки, клипчета

  0     Мнениеот колюгипса на 31 Дек 2015, 10:49

Strennd не наричай Тихомира легионерче, че така му вдигаш много самочувствието. Наричай си го такъв какъвто е гурбетчия или тираджия. Тая селска пръчка едва ли има мозък за повече. А онази лудата му приятелка я очаква голям шок скоро време в интернет пространството, така както обича да си перчи фейсбука в сайт пълен с шизофриници lol lol lol
Аватар
колюгипса
 
Мнения: 15
Регистриран на: 01 Окт 2015, 19:24

Re: Забавната тема - вицове, картинки, клипчета

  0     Мнениеот worldworrior на 31 Дек 2015, 11:02

колюгипса написа:World Warior ти не се обаждай като не те засяга мишка.

Забравил си да си вземеш амфетките.
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Забавната тема - вицове, картинки, клипчета

  0     Мнениеот AVRAMA на 31 Дек 2015, 11:11

пак ли почна да ме плашиш бе ненормалник :)
не виждаш ли,че не си ми интересен,не можеш по никакъв начин да ме заинтригуваш!
освен да ми кълнеш детето да псуваш по починалата ми майка и да се хапеш каква била жена ми във фейсбука и ,какво друго подло можеш още да напишеш!
А да да ми пишеш тихомира,легионерче и други измишльотини :)
не си ми интересен ненормалнико,ходи се лекувай ти казах,няма да стигнеш далече с тия проститои,които ти ражда болната главица :)
Аватар
AVRAMA
 
Мнения: 110
Регистриран на: 22 Апр 2014, 16:31
Град: silistra

Re: Забавната тема - вицове, картинки, клипчета

  0     Мнениеот колюгипса на 31 Дек 2015, 11:36

от AVRAMA на 31 Дек 2015, 01:28

стига си повтарял чест,чест,чест!
човека с който съм говорил по телефон се казва данчо ,потребителя франшамрок за оливата е друг филма,но там ми е мъгла и не мога да коментирам,понеже не съм запознат с фактите!
а ти кой си,аз комуникирам единствено с владко за другите анонимни тролове ми е през онази работа,много съм напред в нещата,че да си губя времето с измекяри!


Хахахаха ти ли не си запознат с фактите бе урунгел грозен? Стренд е абсолютно прав ти си мишка и нямаш никаква чест и достойнство. Знаеш че оливия имаше 20 профила, знаеш че в момента пише като доктора ама се праиш на ударен.
Аватар
колюгипса
 
Мнения: 15
Регистриран на: 01 Окт 2015, 19:24

Re: Забавната тема - вицове, картинки, клипчета

  0     Мнениеот faro на 31 Дек 2015, 15:50

http://www.vbox7.com/play:0f4a409942 lol lol lol
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron