Най-големият сайт за бойни спортове

       

Борба+ММА

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Борба+ММА

  0     Мнениеот MartinStoyanov33 на 14 Юли 2015, 00:51

Искам да ви попитам мога ли да се запиша да тренирам ММА преди това несам тренирал боен спорт а само Борба около 3 години ( аз сам на 14 години ), сега не тренирам борба по семеини причини,а сега само тренирам фитнес + лостове и преди си ги тренираx ( от 1 година не тренирам борба ) и вьпросът ми е дали мога ( а там кадето ще се записвам не тренират само ММА а граплинг и жиу житцу, тренирвките са по следният начин , понеделник учат ключове,вторник спаринги,сряда борба,четвъртък щанги и петак крос или спринтове ) тренират ММА Граплинг и жиу житцу 3в1?
Аватар
MartinStoyanov33
 
Мнения: 40
Регистриран на: 06 Май 2015, 22:35
Град: Sliven

Re: Борба+ММА

  0     Мнениеот vilkata на 14 Юли 2015, 02:53

Щом си тренирал борба 3години имаш физическа подготовка.По името на темата борбата е много тежък спорт такаче не знам дали ще можеш да се възтановяваш като я комбинираш с мма.Един съвет от мен по хубав и мъжки спорт от борбата няма!А и си млад такаче блъскаи борба
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Борба+ММА

  0     Мнениеот MartinStoyanov33 на 14 Юли 2015, 09:37

vilkata написа:Щом си тренирал борба 3години имаш физическа подготовка.По името на темата борбата е много тежък спорт такаче не знам дали ще можеш да се възтановяваш като я комбинираш с мма.Един съвет от мен по хубав и мъжки спорт от борбата няма!А и си млад такаче блъскаи борба
, да но аз нали ти казаx от 1 година не тренирам по семеини причини имам подготовка всичко много опит имам от състезания и от народни борби xодил съм и в грузия на състезание да се боря и искам да попитам да се запиша защото гледам в повечето теми за да тренираш мма преди това трябва да си тренирал бокс или друго бойно изкусто а аз несам тренирал а сам на 14 години тренирал сам борба от 4 клас.
Аватар
MartinStoyanov33
 
Мнения: 40
Регистриран на: 06 Май 2015, 22:35
Град: Sliven

Re: Борба+ММА

  0     Мнениеот Qk на 14 Юли 2015, 12:59

Борбата е една от най-добрите основи за мма,не знам откъде ти е хрумнало,че трябва бокс или кик бокс да си тренирал преди това.Почвай смело мма-я и ще видиш,че уменията от борбата ще ти помогнат много.
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: Борба+ММА

  0     Мнениеот worldworrior на 14 Юли 2015, 13:02

Почвай смело ММА ;)
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Борба+ММА

  0     Мнениеот MartinStoyanov33 на 14 Юли 2015, 14:57

Благодаря ви много момчета ( несъм забравил нито една xватка от борбата ) ще почна благодаря много. ( Xрумна ми защото в друг форум на мма.бг някой беше писал трябва да си тренирал някое бойно изкуство за да почнеш мма и затова малко поразмислиx и решиx все пак да ви попитам благодаря ви много ) ;) ;) ;) ;) ;)
Аватар
MartinStoyanov33
 
Мнения: 40
Регистриран на: 06 Май 2015, 22:35
Град: Sliven

Re: Борба+ММА

  0     Мнениеот vilkata на 14 Юли 2015, 19:00

MartinStoyanov33 написа:
vilkata написа:Щом си тренирал борба 3години имаш физическа подготовка.По името на темата борбата е много тежък спорт такаче не знам дали ще можеш да се възтановяваш като я комбинираш с мма.Един съвет от мен по хубав и мъжки спорт от борбата няма!А и си млад такаче блъскаи борба
, да но аз нали ти казаx от 1 година не тренирам по семеини причини имам подготовка всичко много опит имам от състезания и от народни борби xодил съм и в грузия на състезание да се боря и искам да попитам да се запиша защото гледам в повечето теми за да тренираш мма преди това трябва да си тренирал бокс или друго бойно изкусто а аз несам тренирал а сам на 14 години тренирал сам борба от 4 клас.

Ами почваи мма тогава,имаш подготовката от борбата а и явно си бил добър.Най добрите мма боици са бивши борци. ;)
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Борба+ММА

  0     Мнениеот MartinStoyanov33 на 15 Юли 2015, 00:16

Да доста добър бях 2 медала от републиканско на българия 2-ро и 3-то място и имам медал от грузия 2-ро място,медалите са ми 1-първо място,3-второ място и 2-трето място.
Аватар
MartinStoyanov33
 
Мнения: 40
Регистриран на: 06 Май 2015, 22:35
Град: Sliven

Re: Борба+ММА

  0     Мнениеот vilkata на 15 Юли 2015, 00:49

Малко не е по темата,но с силовите постиженя как си?Между другото голям респект,че си се захванал с най великя спорт толкова малък.Имам доста прятели борци и лятото като бяха почивка се борехме такаде играех ролята на борцово чучело.За жалост там където живеех нямаше тренировки по борба.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Борба+ММА

  1     Мнениеот MartinStoyanov33 на 16 Юли 2015, 12:44

Със силовите постижения съм добре правя лежанка макс 66 кг 1 път и 60 кг 4 пъти , не правя тяга и клек , тренирам си цялото тяло но без тяга и клек , xодя и на лостове там правя силово с 2 ръце коремно и гръбно ( xаресвам повече лостовете) , имам голямо желание и никога не се отказвам ;)
Аватар
MartinStoyanov33
 
Мнения: 40
Регистриран на: 06 Май 2015, 22:35
Град: Sliven


Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron