Най-големият сайт за бойни спортове

       

Фитнес програма за сваляне на килограми направена от мен

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Re: Фитнес програма за сваляне на килограми направена от мен

  0     Мнениеот nazapoipr на 05 Авг 2015, 18:44

ttwe написа:Котенце, сега ми казваш. Значи при теб проблемът е с храната, отколкото с тренирането. Какво хапваш? Трябват ти много тежки тренировки и кардио и силови, кръгови и ще се стопиш. Какъв ти е ръстът, възраст, да видим в колко калории да те поберем?

Не ми пиши така ако обичаш. Първият път добре като майтап го приех, но виждам че се поувличаш. Преживях тежка катастрофа обездвижен бях 8 месеца, възстановявах се после още три години и се върнах почти към нормалния си начин на живот вече мога да движа всяка става нормално макар и с малко болки и да вдигам леки тежести. Тъпкаха ме с инжекции и лекарства и какво ли не и от 85 станах 135. Тренирам от 1 месец леко и съм свалил 7 килограма. С времето ще увеличавам интензивността и натоварването. Мисля че не беше нужно да си разказвам проблемите и живота, просто имах няколко въпроса и си ги зададох.
nazapoipr
nazapoipr
 
Мнения: 42
Регистриран на: 04 Авг 2015, 06:13
Град: ихтиман

Re: Фитнес програма за сваляне на килограми направена от мен

  0     Мнениеот ttwe на 05 Авг 2015, 19:18

Още една причина да спреш с тези упражнения зад врат. Ако имаш въпроси, пиши...
Аватар
ttwe
 
Мнения: 29
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:24
Град: Sofia

Re: Фитнес програма за сваляне на килограми направена от мен

  0     Мнениеот vilkata на 05 Авг 2015, 19:33

nazapoipr написа:
ttwe написа:Котенце, сега ми казваш. Значи при теб проблемът е с храната, отколкото с тренирането. Какво хапваш? Трябват ти много тежки тренировки и кардио и силови, кръгови и ще се стопиш. Какъв ти е ръстът, възраст, да видим в колко калории да те поберем?

Не ми пиши така ако обичаш. Първият път добре като майтап го приех, но виждам че се поувличаш. Преживях тежка катастрофа обездвижен бях 8 месеца, възстановявах се после още три години и се върнах почти към нормалния си начин на живот вече мога да движа всяка става нормално макар и с малко болки и да вдигам леки тежести. Тъпкаха ме с инжекции и лекарства и какво ли не и от 85 станах 135. Тренирам от 1 месец леко и съм свалил 7 килограма. С времето ще увеличавам интензивността и натоварването. Мисля че не беше нужно да си разказвам проблемите и живота, просто имах няколко въпроса и си ги зададох.

Предполагам искаш да сваляш.След силовата тренировка включи 10,15 минути бързо ходене на пътека.Ако те болят ставите при упражненята зад врат прави стандартните.Стегни малко диетата и си чук.Тути пути(ttwe) е от лявата страна затова така пише.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Фитнес програма за сваляне на килограми направена от мен

  0     Мнениеот denis00 на 14 Сеп 2015, 18:47

Vilkata, ще изпробвам програмата, която си дал, дано има резултат.
Аватар
denis00
 
Мнения: 9
Регистриран на: 19 Авг 2015, 19:25
Град: Sofia

Re: Фитнес програма за сваляне на килограми направена от мен

  0     Мнениеот dobripetrov на 09 Окт 2019, 16:49

Смятам да пробвам тази програма, дано да има ефект.
dobripetrov
dobripetrov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Окт 2019, 16:48
Град: София

Re: Фитнес програма за сваляне на килограми направена от мен

  0     Мнениеот webspace на 10 Ное 2019, 19:17

Смятам, че добре си измислил фитнес програмата. Само да не се претовариш. Защото аз напоследък попрекалих с кардио уредите, по цял ден съм на бягащата пътека.
webspace
webspace
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Ное 2019, 19:11
Град: София

Re: Фитнес програма за сваляне на килограми направена от мен

  0     Мнениеот shtangata83 на 22 Апр 2020, 21:19

Момчета как е има ли отзиви вече за програмата. Мисля и аз да се включа :DD
shtangata83
shtangata83
 
Мнения: 14
Регистриран на: 18 Дек 2019, 13:55
Град: Sofia

Предишна

Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron