Най-големият сайт за бойни спортове

       

Сила на ударите с юмруци ?!

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Re: Сила на ударите с юмруци ?!

  1     Мнениеот българиец на 25 Сеп 2015, 23:14

На мен не ми се задълбава, но при всички положения, при постоянство и желание за дадено спорт, не само бойно изкуство, качествата и съответно резултатите се подобряват. Естествено, някои дори и с по-малко тренировки, ще са с по-силни удари, но пък може да си по-бърз, по-точен, с повече усет... вариантите са много. Може и изобщо да си объркал спорта.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Сила на ударите с юмруци ?!

  1     Мнениеот sparatok на 25 Сеп 2015, 23:26

българиец написа:На мен не ми се задълбава, но при всички положения, при постоянство и желание за дадено спорт, не само бойно изкуство, качествата и съответно резултатите се подобряват. Естествено, някои дори и с по-малко тренировки, ще са с по-силни удари, но пък може да си по-бърз, по-точен, с повече усет... вариантите са много. Може и изобщо да си объркал спорта.


Абе като цяло много си прав. Еажен е интелекта и погледа. Ако имаш това винаги можеш да компенсираш други слабости.
sparatok
sparatok
 
Мнения: 33
Регистриран на: 06 Юни 2015, 11:51
Град: Capua

Re: Сила на ударите с юмруци ?!

  1     Мнениеот zobdogrob8 на 26 Сеп 2015, 04:16

силата най-вече идва от техниката да натиснеш здраво с краката през торс гърба рамо трицепс и да си отпуснат на макс и да стегнеш всичко при точния момент на удара от там идва силата все едно като камшик
zobdogrob8
zobdogrob8
 
Мнения: 6
Регистриран на: 19 Яну 2013, 21:19
Град: varna

Re: Сила на ударите с юмруци ?!

  0     Мнениеот zombiemod на 18 Окт 2016, 03:34

Така е нямаш ли го заложено не очаквай кой знае какво . А пробвал ли си да удряш с засилка и не говоря за разбягване или нещо от сорта ами примерно излизаш от ескиваш и при излизането пускаш кроше . Би трябвало самата инерция да ти покачи силата на удара . Иначе всичко което ти казват относно упражнения и тнт е така ( не че много разбирам) . В краен случай почни да се зобаш :D
Аватар
zombiemod
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Яну 2016, 12:44
Град: Vraca

Re: Сила на ударите с юмруци ?!

  1     Мнениеот resonedecoy на 26 Яну 2019, 20:33

KCD2 написа:Тренировки за експлозивност,но не очаквай да стигнеш ниво,което не ти е заложено в днк-то.Силата на удара е едното нещо,което няма как да го научиш ако го нямаш натурално.Всичко друго се учи само не силата на удара и умението да поемеш удар.Тези две неща се тренират,но не се учат...трябва да си ги имаш заложени...

awe ti normalen li si :D
resonedecoy
resonedecoy
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Яну 2019, 13:05
Град: Sofia

Re: Сила на ударите с юмруци ?!

  1     Мнениеот VAm на 31 Яну 2019, 19:51

Преди години бях му написал същото на същия идиот,но ме изядоха тука два три екземпляра,който владееха сайта и не се зачитаха други мнения освен тяхните,оттогава спрях да се занимавам с тоя умрял сайт,най интересното е че тези момчета и разбиратели никога не да влизали в зала,но иначе много ги разбирали,KSD2,българиец и други утрепки
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Сила на ударите с юмруци ?!

  0     Мнениеот KCD2 на 31 Яну 2019, 21:18

VAm написа:Преди години бях му написал същото на същия идиот,но ме изядоха тука два три екземпляра,който владееха сайта и не се зачитаха други мнения освен тяхните,оттогава спрях да се занимавам с тоя умрял сайт,най интересното е че тези момчета и разбиратели никога не да влизали в зала,но иначе много ги разбирали,KSD2,българиец и други утрепки

Ти пък от къде изпълзя бе хаххахахахаха Я кажи как се вдига силата на удара.Как се учи тва нещо,дето великани като Андре Уорд не го знаят,ама ти го знаеш хахаххахааха обясни му на човека да почне да ги нокаутира.
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: Сила на ударите с юмруци ?!

  0     Мнениеот VAm на 31 Яну 2019, 22:55

Като ти стана баща ще те науча сине
Като го нямаш генетично не става
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Сила на ударите с юмруци ?!

  0     Мнениеот KCD2 на 01 Фев 2019, 00:38

VAm написа:Като ти стана баща ще те науча сине
Като го нямаш генетично не става

Кажи де,нали много ти знае певеца.Такива капути като теб нямат място тук.Устати манафчета,чиито единствена цел е да се заяждат.Ела до Панагюрище да ми станеш баща,само да не останеш снаха тук.Майка ти да еба в устата миризлива.
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: Сила на ударите с юмруци ?!

  0     Мнениеот VAm на 01 Фев 2019, 06:59

Казвам ти ще те правя мое дете и щу ми викаш татко
Детенце мъничко потренирай малко




Тренировки за експлозивност,но не очаквай да стигнеш ниво,което не ти е заложено в днк-то.Силата на удара е едното нещо,което няма как да го научиш ако го нямаш натурално.Всичко друго се учи само не силата на удара и умението да поемеш удар.Тези две неща се тренират,но не се учат...трябва да си ги имаш заложени...


Това нормално ли ти се струва,или сега като порасна имаш друго мнение
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

ПредишнаСледваща

Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта