Най-големият сайт за бойни спортове

       

ГОРНА/ДОЛНА ЧАСТ

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

ГОРНА/ДОЛНА ЧАСТ

  0     Мнениеот gergi81 на 05 Сеп 2013, 20:37

Здравейте. Споделям новата си програма ,за коментари и съвети.Целта е покачване на маса.
Понеже работното ми време е 2 на 2. Съм разделил всичко в 2 тренировки.
ГОРНА и ДОЛНА част.

Първи ден:

КЛЕК 5 серии
НАПЪДИ 5 серии
МЪРТВА ТЯГА(с прави крака) 5 серии
ПОВДИГАНЕ ЗА ПРАСЕЦ 5 серии
КОРЕМНИ ПРЕСИ 5 серии

втори ден:
НАБИРАНЕ 5 серии
ЛЕГ 5 серии
РАМЕННИ ПРЕСИ 5 серии
БИЦЕПС(права щанга или дъмбели) 5 серии
ТРИЦЕПС(френско или лег тесен хват) 5 серии

2 дни почивка и после се повтаря. Мисля да я правя само 1-2 месеца понеже предполагам ,че бързо ще привикна към тези упражнения. Някой ако има съвети и коментари да пише смело. Ще четем.
gergi81
gergi81
 
Мнения: 28
Регистриран на: 15 Ное 2012, 21:05
Град: Бургас

Re: ГОРНА/ДОЛНА ЧАСТ

  0     Мнениеот frankshamrock на 05 Сеп 2013, 22:23

Моя коментар относно покачването на чиста мускулна маса или релефа се състои не толкова в самите упражнения, а в храненето и хранителните добавки. Аз на времето се скъсвах от коремни преси, но си хапвах нормално и така и плочка не видях. От както си оправих хранителния режим, понеже имах болки в кръста и не правих коремни преси , плочките изкочиха всичките, чак и най-долните :)
Аватар
frankshamrock
 
Мнения: 232
Регистриран на: 07 Мар 2009, 06:22
Град: pomorie

Re: ГОРНА/ДОЛНА ЧАСТ

  0     Мнениеот gergi81 на 06 Сеп 2013, 07:29

Прав си. Но според мен това с храненто повече се използва като оправдание на мързеливите. Според мен поне 80% от резултатите зависят от тренировките. Всеки от нас познава поне един човек с отвратителен хранителен режим ,но със здрави тренировки и перфектно тяло. Не може да не познавате хора ,които вечер са по баровете и пукат по няколко уискита с кутия цигари ,а на другия ден са по 2 часа в залата и телата им са супер. Тренировката е най-важна.
Все пак добавките са да запълнят дупките в диетата. С един хубав протеин и малко креатин ,мисля че диетата вече не играе кой знае каква роля.
gergi81
gergi81
 
Мнения: 28
Регистриран на: 15 Ное 2012, 21:05
Град: Бургас

Re: ГОРНА/ДОЛНА ЧАСТ

  0     Мнениеот frankshamrock на 19 Мар 2014, 19:42

Това че пушат цигари и ходят по барове какво общо има? Освен това ти ми говориш за телата на някакви лапетии на по 20 години, нека да минат 35 години да ги видим като ядат всичко без ограничения и независимо колко тренират дали ще имат супер тела. Супер телата се дължат на химията която приемат, а не на тренировките. Само с тренировки и с хубава храна тялото се развива до една степен и до там, повече не може. С химия обаче е по-различно и далеч по- лесно, обикаляш си по заведенията и с една тренировка от 15 минути на ден си готов. Това обаче рано или късно си оказва влияние.
Аватар
frankshamrock
 
Мнения: 232
Регистриран на: 07 Мар 2009, 06:22
Град: pomorie


Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта