Най-големият сайт за бойни спортове

       

Тренировки само с пудовки ?

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Тренировки само с пудовки ?

  0     Мнениеот BVLGARIYI на 31 Яну 2012, 16:51

Днес случайно докато разглеждах едни статии попаднах на темата за един руснак не му помня името ... Та той разработил най различни програми само с подувки. Какво мислите за този тип тренировки ? Някои практикувал ли е такива и какъв е ефекта от тях ? Споделете мнение :)
BVLGARIYI
BVLGARIYI
 
Мнения: 118
Регистриран на: 01 Ное 2011, 09:49

Re: Тренировки само с подувки ?

  0     Мнениеот Батенце на 31 Яну 2012, 18:41

one arm swing ми е едно от любимите упражнения! не знам какви цели гониш. с пудовките може да разнообразиш доста тренировките си. Ти не беше ли фен на силовият трибой? на мен всички силови тренировки далече от машини ми допадат. пробвай. има едно "турско изправяне с пудовка" ( turkish get up) и май само тези съм практикувал. Но, като цяло разнообразявай :)
Батенце
Батенце
 
Мнения: 25
Регистриран на: 12 Яну 2011, 00:04

Re: Тренировки само с подувки ?

  0     Мнениеот BVLGARIYI на 31 Яну 2012, 19:17

абе хора стигате с този силов трибой :Д да фен сам на силовия трибой но това не значи че не ме интересува нищо друго хаха :) Просто ми стана интересно за ефекта от тренировките само с пудовки .... какъв е резултата от тях това е :)
BVLGARIYI
BVLGARIYI
 
Мнения: 118
Регистриран на: 01 Ное 2011, 09:49

Re: Тренировки само с подувки ?

  0     Мнениеот JonJones на 31 Яну 2012, 20:43

Голяма мания е
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Re: Тренировки само с подувки ?

  0     Мнениеот kuzman на 31 Яну 2012, 21:31

По принцип с подувките можеш да си правиш доста добри системи.
От кръгови тренировки, до чисто силови упражнения, всичко върви.
Проблема е, че за по-ефективните и многоставни упражнения е СИЛНО идейно да научиш техниката от квалифициран треньор, а не от клипове в youtube (което уви е учебника на повечето хора, занимаващи се със силова подготовка). Във фитнес залите, повечето инструктори не могат да извадят нормална техника на тягата, камо ли на изтласкване/изхвърляне на подувки ...
Аватар
kuzman
 
Мнения: 147
Регистриран на: 06 Мар 2011, 20:12
Град: Sofia

Re: Тренировки само с подувки ?

  0     Мнениеот BVLGARIYI на 01 Фев 2012, 02:36

Освен мнения може да оставите и някои примерни тренировки с пудовки които развиват цялото тяло . Ето и една от мен http://www.youtube.com/watch?v=grypJo2pUek
BVLGARIYI
BVLGARIYI
 
Мнения: 118
Регистриран на: 01 Ное 2011, 09:49

Re: Тренировки само с подувки ?

  0     Мнениеот oho на 01 Фев 2012, 10:12

Това, което ти каза kuzman за техниката в началото е много важно. Задължително е в началото да научиш техниката от някой с много опит, защото много лесно можеш да се контузиш. Ако си от София има няколко места, където се тренира с треньор и пудовки.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Тренировки само с подувки ?

  0     Мнениеот katana на 01 Фев 2012, 11:06

само за протокола ,с пОдувки не знам как се тренира,виж с пУдовки ( от чуждоезичната дума пуд) могат да се направят доста неща :)
Аватар
katana
 
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Юни 2009, 09:55
Град: Plovdiv

Re: Тренировки само с подувки ?

  0     Мнениеот BVLGARIYI на 01 Фев 2012, 11:10

да забелязах грешката която сам допуснал но вече го бях написал ... извинявам се :) сега може да споделиш мнение за тренировките с пудовки и ефекта от тях ако си пробвал ;)
BVLGARIYI
BVLGARIYI
 
Мнения: 118
Регистриран на: 01 Ное 2011, 09:49

Следваща

Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron