Най-големият сайт за бойни спортове

       

Искам да се назобя, а тренирам карате

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Искам да се назобя, а тренирам карате

  0     Мнениеот ganio на 21 Окт 2011, 17:08

Здравейте,

искам да се назобя с Анавар и Дека или Ретаболил
другия вариант е Станазолол и Дека или Ретаболил
трети вариант е Напосим и Дека или Ретаболил
ще изпия 100 хапа за 8 седмици и ще си ударя 4 инжекции
целта е да кача 5-6 килограма
проблемът е че тренирам карате и не знам как ще ми се отрази това на тренировките
дали ще се стегна (одървя) много или ако се разтягм гъвкъвостта няма да ми се засегне?

Благодаря предварително!!

P.S. Може би темата ми няма да ви хареса, но моля за 1-2 отговора на въпроса ми и ще си изтрия темата ако не ви харесва :)
ganio
ganio
 
Мнения: 9
Регистриран на: 09 Сеп 2011, 11:31
Град: sofia

Re: Искам да се назобя, а тренирам карате

  0     Мнениеот amateurWITHheart на 21 Окт 2011, 17:23

не съм голям разбирач но ако е за 5-6 кг по добре не си трови организма с тия боклуци а си купи някой протеинче и някой друг килограм пилешки пържоли
amateurWITHheart
amateurWITHheart
 
Мнения: 10
Регистриран на: 13 Окт 2011, 16:00
Град: ot selo sam

Re: Искам да се назобя, а тренирам карате

  0     Мнениеот barakuda на 21 Окт 2011, 17:31

Като прочетох хапчетата и си помислих, че се намирам в някой сайт за продаване на стероиди . . . Почни фитнес с хранителна диета, не са трови с добавки и всякакви хапчета :) И аз така мислех, че ще се вдървя, но като си тренираш и каратето няма да се вдървиш. А относно кг-те, аз за 1 седмица качих 1 кг само с храна и ми остана корема релефен :) Какви са ти годините, ръстът и кг-те?
barakuda
barakuda
 
Мнения: 37
Регистриран на: 18 Сеп 2011, 15:31
Град: tryavna

Re: Искам да се назобя, а тренирам карате

  0     Мнениеот ganio на 21 Окт 2011, 17:54

На 22 години съм 190см 89кг искам да стигна 94-95кг и това ще ми е идеалното,
значи ако ги съчетавам двете заедно ще си запазя гъвкъвостта :)
ganio
ganio
 
Мнения: 9
Регистриран на: 09 Сеп 2011, 11:31
Град: sofia

Re: Искам да се назобя, а тренирам карате

  0     Мнениеот kuzman на 21 Окт 2011, 17:59

Не се занимавай с глупости. Употребата на стероиди за 5-6 кила е абсолютно излишна. Започни тренировка с тежести и започни да се храниш по-пълноценно. Храни се по минимум 5 пъти на ден, като вкарай 3 основни и поне 2 малки хранения. Наблегни на белтъчините и пий добро количество вода. Като тренираш в залата прави основни упражнения с щанги - клек, лег, тяга и т.н. и скоро ще видиш резултат.
По принцип тренировката с тежести по специфичния ти вид спорт не е такава, но тъй като явно искаш да качиш бързо килограми (поради необясними за мен причини), това би ти вършило най-добра работа.
Изгради си система при която около 4 седмици да тренираш само с основните упражнения - клек, лег и тяга. Прави ги с щанга. Изкарай по 4-5 серий на упражнение, като вдигай килата пирамидално. Стигни в последната си серия до работно тегло с което можеш да направиш 6-8 повторения и вдигай до отказ. Имай предвид, че всички серий преди тази са ти подготвящи.
След като ти минат тези 4 седмици си добави за още 4 седмици, към същата тази програма, раменни преси с дъмбели.
Коремните преси трябва да ги имаш през цялото време, но прави и тях с утежнения.
Действай по тази схема, докато не качиш необходимите ти килогарми.
По моя скромна препоръка обаче, цялата тази схема с качването би била глупава. Ако вдигаш тежести, бих ти препоръчал да вдигаш по начин, специфичен за твоя спорт, а не трибойската.
Мускулите не печелят двубоя. Печели го техниката и правилно изградения характер на боеца.
Поздрави !
Аватар
kuzman
 
Мнения: 147
Регистриран на: 06 Мар 2011, 20:12
Град: Sofia

Re: Искам да се назобя, а тренирам карате

  0     Мнениеот JELLYFISH на 21 Окт 2011, 21:53

Сериозно като публикувате такива теми и си мисля че тук пишат само грозни непълнолетни гърбави комплексари !!!! На 22 години с ръст 190см 5 кг трябва да ги качваш и сваляш за 2 седмици тренировки без никакъв зоб! Това първо .... второ - реши какво искаш - визия или резултати! Не можеш да имаш и двете на 100%! Но ето ти сега мнението на човек който тренира професионално от около 8 години - ВИнаги са ме интересували само резултатите в спорта ... вярно вдига самочувствието добре оформеното тяло, но НЯМА НАЧИН ти да си запален по спорта и да отдаваш по-голямо внимание на външния си вид! Стегнете се малко - айде боди билдърчетата обратно във фитнесчетата и да си мерят бицепсчетата, щото не им стават пишките и не могат да мерят тях ....
JELLYFISH
JELLYFISH
 
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Апр 2011, 21:56
Град: Varna

Re: Искам да се назобя, а тренирам карате

  0     Мнениеот granik на 21 Окт 2011, 23:12

ganio написа:Здравейте,

искам да се назобя с Анавар и Дека или Ретаболил
другия вариант е Станазолол и Дека или Ретаболил
трети вариант е Напосим и Дека или Ретаболил
ще изпия 100 хапа за 8 седмици и ще си ударя 4 инжекции
целта е да кача 5-6 килограма
проблемът е че тренирам карате и не знам как ще ми се отрази това на тренировките
дали ще се стегна (одървя) много или ако се разтягм гъвкъвостта няма да ми се засегне?

Благодаря предварително!!

P.S. Може би темата ми няма да ви хареса, но моля за 1-2 отговора на въпроса ми и ще си изтрия темата ако не ви харесва :)


И един съвет от мене за който няма да ти искам пари. Съвета ми е като се назобиш , да не акаш три седмици, така ще качиш още 10 килограма кафява маса. :DD :DD :DD
granik
granik
 
Мнения: 157
Регистриран на: 12 Окт 2010, 00:57
Град: Варна

Re: Искам да се назобя, а тренирам карате

  0     Мнениеот Skoidats на 22 Окт 2011, 00:20

JELLYFISH написа:Сериозно като публикувате такива теми и си мисля че тук пишат само грозни непълнолетни гърбави комплексари !!!! На 22 години с ръст 190см 5 кг трябва да ги качваш и сваляш за 2 седмици тренировки без никакъв зоб! Това първо .... второ - реши какво искаш - визия или резултати! Не можеш да имаш и двете на 100%! Но ето ти сега мнението на човек който тренира професионално от около 8 години - ВИнаги са ме интересували само резултатите в спорта ... вярно вдига самочувствието добре оформеното тяло, но НЯМА НАЧИН ти да си запален по спорта и да отдаваш по-голямо внимание на външния си вид! Стегнете се малко - айде боди билдърчетата обратно във фитнесчетата и да си мерят бицепсчетата, щото не им стават пишките и не могат да мерят тях ....


:!: 8)
Skoidats
Skoidats
 
Мнения: 198
Регистриран на: 21 Авг 2008, 16:11
Град: София


Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron