Най-големият сайт за бойни спортове

       

Какво мислите за програмата ми?

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Какво мислите за програмата ми?

  0     Мнениеот amateurWITHheart на 18 Окт 2011, 13:59

http://dox.abv.bg/files/listtree http://dox.abv.bg/files/listtree ето можете да я изтеглите от тук. Всяка тренировка има по 2 варианта - 2рия е в сличай ,че времето не е благоприятно или нямам достъп до зала. Всякакви мнения,препоръки и редакции за добре дошли стига да са умишлени!
amateurWITHheart
amateurWITHheart
 
Мнения: 10
Регистриран на: 13 Окт 2011, 16:00
Град: ot selo sam

Re: Какво мислите за програмата ми?

  0     Мнениеот 5yToBcKu на 18 Окт 2011, 16:39

на мен ми изписва: "несъществуващ файл/папка" :D мерси.......дай нещо по валидно под формата на линк или я драсни във форума ;)

Мерси!!!

по принцип и аз си търся някоя програма по която да "работя" защото усещам че тренировките ми не са "пълни" (или правя много техника и "зарязвам физическите,или пък много физически от което пък намалява техниката...)
Аватар
5yToBcKu
 
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Апр 2010, 21:09
Град: с.Бутово

Re: Какво мислите за програмата ми?

  0     Мнениеот amateurWITHheart на 18 Окт 2011, 17:05

Извинявам се че не работят .. ето я програмата

Тренировка А1:Набирания х5 ,Кофички х5,Лицеви опори х6 (различни видове),Клек х5,Напади х5,5х Коремни преси,мостирания,планк,Стречинг

Тренировка А2:,Лицеви опори х6 (различни видове),Кофички х5,Кофички на пейка х5,Клек х5,Напади х5,4х Коремни преси,мостирания,планк,Стречинг


Тренировка Б1: Крос,3 рунда по 3 минути на чувал,6 рунда по 1 минута бой със сянка с гирички,Скачане на въже,3 серии коремни преси на успоредка до отказ,4х Коремни преси,мостирания,планк,Стречинг

Тренировка Б2: 100 бърпита за време,3 рунда по 3 минути бой със сянка,6 рунда по 1 минута бой със сянка с гирички,3 серии коремни преси до отказ,Стречинг.

Ако имате въпроси относно означаване на серии или нещо друго питайте. Както казах в по горния си пост всякакви препоръки са добре дошли.
amateurWITHheart
amateurWITHheart
 
Мнения: 10
Регистриран на: 13 Окт 2011, 16:00
Град: ot selo sam

Re: Какво мислите за програмата ми?

  0     Мнениеот amateurWITHheart на 20 Окт 2011, 14:25

все пак някой ще изкаже ли мнение?
amateurWITHheart
amateurWITHheart
 
Мнения: 10
Регистриран на: 13 Окт 2011, 16:00
Град: ot selo sam

Re: Какво мислите за програмата ми?

  0     Мнениеот kr1sh0 на 20 Окт 2011, 18:01

Айде ще изкажа 1 мнение..
Ако питаш мене, ще ти кажа че човек е Индивидуален*, такива са качествата му също.. Затова не гледай тренировки от интернет, защото на всеки действат различно упражненията. Гледай сам да направиш своя такава, от нета взимай само идеи и последователност примерно за упражненията.. Гледай след като тренираш да си изцеден, и да чувстваш една такава.. приятна умора, тогава значи си тренирал както трябва.
Да вмъкна само за упражненията- пробвай тая седмица да правиш един вид тренировка, другата допълни нещо към сегашната или промени упражненията, докато стигнеш до подходящата за теб такава. :)
Аватар
kr1sh0
 
Мнения: 25
Регистриран на: 16 Юни 2009, 14:07
Град: Sofia

Re: Какво мислите за програмата ми?

  0     Мнениеот amateurWITHheart на 21 Окт 2011, 16:48

мхм благодаря за отговора а може ли да споделиш твоята програма
amateurWITHheart
amateurWITHheart
 
Мнения: 10
Регистриран на: 13 Окт 2011, 16:00
Град: ot selo sam

Re: Какво мислите за програмата ми?

  0     Мнениеот 5yToBcKu на 22 Окт 2011, 09:22

значи не знам какво е "мостирания,планк" и тези х5 какво означава 5 повторения или 5 серии колкото можеш? а до това с програмата можеш като караш така 2-3 седмици да ги правиш кофичките лицевите и набиранията с тежести но ми се виждат доста постни тия програми даже може да се каже че са за начинаещи повече......иначе са с добър замисъл...съвета ми е да вкараш примерно към програмата дето има включен чувал и бой със сянка набирания лицеви успоредка и също така за всяка тренировка (почти всяка даже) да загряваш с кросче било то от порядъка на 5-6 км.
поздрави!!!
Аватар
5yToBcKu
 
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Апр 2010, 21:09
Град: с.Бутово

Re: Какво мислите за програмата ми?

  0     Мнениеот 5yToBcKu на 22 Окт 2011, 13:49

е и зависи ако неможеш или няма къде да бягаш толкова много може и с 1-2 километра о да загрееш добре след това наблегни на техниката като под това разбирам:бой със сянка(дали ще е без или със тежест това зависи от теб) след това включи физически като коремни,клякания,лицеви опори,и тем подобни както си решиш и накрая на тренировката задължително разтягане най-малко 20-30 мин.
може и по друг начин да тренираш примерно 1ден:физическа(набирания,кофички,лицеви ,клякания,упражнения с щанга(като щангата можеш и сам да си я направиш ;) ) и такива.....2ден:само техника бой със сянка включваш крака,ръце,всичко може да си я разделиш на рундове...абе общо взето както искаш (нали ако тренираш карате и източни бойни изкуства а и не само кати,пинани,блокове,удари..всичко което знаеш)......3ден:прави ударна техника или както искаш така му казвай аз го наричам така :) :значи работиш на чувал,макивара,щитове (закрепени на стена,дърво или всичко удобно за закрепване) значи за тия щитове е добре да си ги изработиш сам защото можеш да си ги направиш максимално твърди чрез което ръката ти ще стане изключително здрава и ударът ти ще е несравним......и така можеш да си караш програмата а в другите дни или почивай или ритай,играй волейбол,ходи на риба каквото ти е на сърце ;) но не оставяй тялото да мързелува......даже в един от тия дни можеш да включиш ден в който да правиш въздух само спринтове примерно 1-2 часа (но естествено с почивка :D ) или пък кросче и така...........също така за упражненията измисли си своя програма ползвай я 3 седмици 4 и виж "как ти стои" :D ако ти харесва карай с нея но карай така до максимум 4 месеца после я смени (смени упражненията) защото тялото свиква с натоварванията и "файда йок" :D а за упражненията гледай всякакви упражнения,пробвай ги (някои които повече ти харесват) и си ги добави към програмата.........но най-важното е да си измислиш собствена програма която ти действа само на теб....и която я сменяш на 4 месеца (смяната може да се състои в изместването на дните примерно 1ден техника,2-ри ударна техника и така) или добавяне на нови заместващи старите упражнения........
Успех!!! :)
П.П. примерно на мен ми хареса твоята сегашната програма но ми се струва малко постна и ще добавя само упражнения към нея и ще я пробвам....мерси!!!
Аватар
5yToBcKu
 
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Апр 2010, 21:09
Град: с.Бутово

Re: Какво мислите за програмата ми?

  0     Мнениеот amateurWITHheart на 22 Окт 2011, 14:01

ами когато правя силова на лостове гледам да се изцеждам добре в смисъл спирам 1-2 повторения преди отказа и почивам по минута, минута и половина а на другия ден когато правя бой сянка с гирички наблягам на техниката и освен това 2 пъти в седмицата хода да се боря в залата по борба, според мен борбата е най-добрата силова тренировка дори и страйкъри
amateurWITHheart
amateurWITHheart
 
Мнения: 10
Регистриран на: 13 Окт 2011, 16:00
Град: ot selo sam

Re: Какво мислите за програмата ми?

  0     Мнениеот amateurWITHheart на 22 Окт 2011, 14:04

а каза че не са ти ясни някои упражнения ето това е мостиране http://www.youtube.com/watch?v=Rd8YrWU4OS4 показаха ми го в залата по борба не че съм борец просто и борба и бокса са ми интересни спортове и поговорих с треньора и той каза че не е проблем да ми показва някои неща след тренировката на борците от спортното а за планка http://www.youtube.com/watch?v=MHQmRINu4jU ето това е правя го по минута и половина
amateurWITHheart
amateurWITHheart
 
Мнения: 10
Регистриран на: 13 Окт 2011, 16:00
Град: ot selo sam

Следваща

Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта