Най-големият сайт за бойни спортове

       

Какво мислите за програмата ми?

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Re: Какво мислите за програмата ми?

  0     Мнениеот 5yToBcKu на 22 Окт 2011, 16:39

amateurWITHheart написа:ами когато правя силова на лостове гледам да се изцеждам добре в смисъл спирам 1-2 повторения преди отказа и почивам по минута, минута и половина а на другия ден когато правя бой сянка с гирички наблягам на техниката и освен това 2 пъти в седмицата хода да се боря в залата по борба, според мен борбата е най-добрата силова тренировка дори и страйкъри


еми значи щом правиш такива работи е добре аз просто коментирах програмите които беше "постнал" защото ми се видяха с много малко натоварване но пак казвам зависи на какво ниво си ако примерно сега това те натоварва то след няколко месеца ще ти се стори много леко.....а иначе много добре правиш че гледаш и към борбата и към бокса....даже според мен учи всичко и малко от бокса,борбата,карате,кик-бокс,джудо,айкидо и всички останали не трябва да си като "кон с капаци" да гледаш само в една посока иначе няма да можеш да се усъвършенстваш.....а и щом имаш възможността да тренираш много работи ко ти пука ;) пак казвам просто ти дадох предложения но и почивай иначе можеш да претренираш а това хич не е хубаво(знам го от личен опит) :D
Аватар
5yToBcKu
 
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Апр 2010, 21:09
Град: с.Бутово

Re: Какво мислите за програмата ми?

  0     Мнениеот amateurWITHheart на 22 Окт 2011, 17:55

според мен начина да станеш наистина як е във всекидневното трениране едно време Дончо Колев е тренирал всеки ден и що годе се е възстановявал и то без помощта на добавки а с помощта на истински храни като месо,яйца,млека сирена и др. и още нещо неговата тайна за сила според треньора ми по борба е била следната: всяка сутрин когато той станел си приготвял шейк от изцеден лимон,мед и стрити на прах черупки от сварени яйца това е бил неговия допинг а btw аз бокса нямам възможност да тренирам но според мен човек има ли желание и сърце отворено към спорта няма невъзможни неща :)
amateurWITHheart
amateurWITHheart
 
Мнения: 10
Регистриран на: 13 Окт 2011, 16:00
Град: ot selo sam

Предишна

Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron