Най-големият сайт за бойни спортове

       

Орелефяване

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Re: Орелефяване

  0     Мнениеот Smexuran на 01 Сеп 2011, 08:48

Генът и хранителният режим са най-важни.Има някои които могат да си ядът каквото искат и пак да изглеждат добре , а други да го постигат по трудния начин , но с упражнения и тичане няма да постигнеш страшен релеф.Упражненията развиват мускулатурата , но колкото и да е развията тя под 2 сантиметра лой .... кой ще я види, а пък тичането - аз тичам 3 пъти в седмицата не на равен терен и само на горе ми е 4 км , ходя да тренирам 3 пъти боен спорт и там много потене , ходя и на лостове , но корема си остава. Тази изхабена вода от кардио тренировките и прочие се възстановява буквално за минути , след като се прибереш и пиеш вода. Колкото до фитнеса - да може да се постигнат повечето работи и без него и може да се направи хубаво тяло и атлетизъм там , но пък фитнеса да е изгъзица... Така се тренира тук при нас защото всеки неразбиращ дава акъли на друг такъв и те няма как с тези си знания да постигнат желаноот- било то външен вид , било то силови показатели. Фитнеса е незаменима част от подготовката на почти всеки топ атлет, ако е просто изгъзица това няма да е така.
Пак да кажа , ако не сте надарени с организъм освояваш хубаво храната трябва диета , може 10 мин да правиш корем без почивка и да тичаш по 20 км всеки ден , ако ядеш пържени картофки , а закиска пържени филии с конфитюр ... до никъде
Smexuran
Smexuran
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Авг 2010, 22:49
Град: Ботевград

Re: Орелефяване

  0     Мнениеот noname на 01 Сеп 2011, 11:40

Е пържени картофки и филии с конфитюр не са в менюто ми от отавна. В момента съм на НВД диета и мисля да комбинирам с Л-Карнитин.Просто имам много бавен метаболизъм и съм склонен към бързо напълняване.Мога за 1 седмица да се освиня яко :D. Но после 1 година мъката е голяма. Та аз просто питах колко килограма трябва да се вдигат при орелефяването.
Аватар
noname
 
Мнения: 17
Регистриран на: 14 Юли 2010, 20:02

Re: Орелефяване

  0     Мнениеот DeadlyWeapon на 01 Сеп 2011, 12:09

noname написа:Е пържени картофки и филии с конфитюр не са в менюто ми от отавна. В момента съм на НВД диета и мисля да комбинирам с Л-Карнитин.Просто имам много бавен метаболизъм и съм склонен към бързо напълняване.Мога за 1 седмица да се освиня яко :D. Но после 1 година мъката е голяма. Та аз просто питах колко килограма трябва да се вдигат при орелефяването.



Хахаха И аз съм така за 1 седмица съм качвал над 5 килограма :D после за 1 месец свалям около 15
DeadlyWeapon
DeadlyWeapon
 
Мнения: 27
Регистриран на: 16 Фев 2011, 19:48

Re: Орелефяване

  0     Мнениеот faro на 01 Сеп 2011, 12:29

noname написа:Е пържени картофки и филии с конфитюр не са в менюто ми от отавна. В момента съм на НВД диета и мисля да комбинирам с Л-Карнитин.Просто имам много бавен метаболизъм и съм склонен към бързо напълняване.Мога за 1 седмица да се освиня яко :D. Но после 1 година мъката е голяма. Та аз просто питах колко килограма трябва да се вдигат при орелефяването.

Килограмите при всеки са различни. Сам си прецени, трябва да можеш да правиш около 15-20 повторения на серия.
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Орелефяване

  0     Мнениеот noname на 01 Сеп 2011, 12:54

Повече от 30 килограма не вдигам.Няма значение за кой мускул е.
Аватар
noname
 
Мнения: 17
Регистриран на: 14 Юли 2010, 20:02

Re: Орелефяване

  0     Мнениеот darkenen на 01 Сеп 2011, 15:49

Почвай Стрийт фитнес, това е истината! Хем релеф правиш, хем мускулите ти стават по-плътни и здрави. Не се надуваш като някой бодибилдер. С многото повторения ставаш по издържлив и силен.
Успех и помни, че трябва да бъдеш постоянен.

ПС: комбинирай го с бягане
darkenen
darkenen
 
Мнения: 113
Регистриран на: 10 Сеп 2009, 19:46
Град: Кърджали

Re: Орелефяване

  0     Мнениеот jamski на 01 Сеп 2011, 16:03

Smexuran написа:Генът и хранителният режим са най-важни.Има някои които могат да си ядът каквото искат и пак да изглеждат добре , а други да го постигат по трудния начин , но с упражнения и тичане няма да постигнеш страшен релеф.Упражненията развиват мускулатурата , но колкото и да е развията тя под 2 сантиметра лой .... кой ще я види, а пък тичането - аз тичам 3 пъти в седмицата не на равен терен и само на горе ми е 4 км , ходя да тренирам 3 пъти боен спорт и там много потене , ходя и на лостове , но корема си остава. Тази изхабена вода от кардио тренировките и прочие се възстановява буквално за минути , след като се прибереш и пиеш вода. Колкото до фитнеса - да може да се постигнат повечето работи и без него и може да се направи хубаво тяло и атлетизъм там , но пък фитнеса да е изгъзица... Така се тренира тук при нас защото всеки неразбиращ дава акъли на друг такъв и те няма как с тези си знания да постигнат желаноот- било то външен вид , било то силови показатели. Фитнеса е незаменима част от подготовката на почти всеки топ атлет, ако е просто изгъзица това няма да е така.
Пак да кажа , ако не сте надарени с организъм освояваш хубаво храната трябва диета , може 10 мин да правиш корем без почивка и да тичаш по 20 км всеки ден , ако ядеш пържени картофки , а закиска пържени филии с конфитюр ... до никъде




Всъщност това е най правилната формула която правиш ти и не знам каде грешиш сигурно не се раздаваш на бойните тренировки тичането и най-вече в коремните преси!!Иначе с тази комбинация ще се изчистиш за отрицателно време и ще имаш много добре изваяни гръб плочки и гърди!Фитнеса идва на помощ като искаш да тренираш отделни мусколн групи който не попадат в лостовете и лицевите но за твойте цели те не са нужни!!Няма по хубаво каридо от тичането и бойния спорт няма по ефикасни упражнения за гръб и гърди от лоста и успердката за корема само коремни помагат и то над 100 в серия!Това е а храната гледай да е предимно месо и зеленчуци при такъв режим можеш и пълнозурнест хляб да си позволяваш без проблем до месец ефекта ще е налице гарантирано...ако не си 130 кг де но и такъв да си дори ще свалиш повече
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Орелефяване

  0     Мнениеот jamski на 01 Сеп 2011, 16:18

И още нещо за фитнеса при хора склонни към пълнеене се получава доста голямо подпухване при тях а и при повечето и задържане на вода и по едно време не се различава як ли си дебел ли си тъй че каквото и да правиш кардиото е задължително за да разкарваш тази вода..
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Орелефяване

  0     Мнениеот noname на 01 Сеп 2011, 17:00

jamski написа:И още нещо за фитнеса при хора склонни към пълнеене се получава доста голямо подпухване при тях а и при повечето и задържане на вода и по едно време не се различава як ли си дебел ли си тъй че каквото и да правиш кардиото е задължително за да разкарваш тази вода..

Кардиото и стречинга са неизменна част преди и след тренировката ми.
Аватар
noname
 
Мнения: 17
Регистриран на: 14 Юли 2010, 20:02

Re: Орелефяване

  0     Мнениеот kr1sh0 на 02 Сеп 2011, 13:28

noname написа:
jamski написа:И още нещо за фитнеса при хора склонни към пълнеене се получава доста голямо подпухване при тях а и при повечето и задържане на вода и по едно време не се различава як ли си дебел ли си тъй че каквото и да правиш кардиото е задължително за да разкарваш тази вода..

Кардиото и стречинга са неизменна част преди и след тренировката ми.

Всеки ти говори някви работи. Важното е ТИ да усетиш за тялото си как е най-добре. Принципно, ако чисто правиш тяло си трябват ГОДИНИ! Ако друсаш химия, за от 6-12месеца можеш да имаш ефект, но мускола ще е набъбнал и с един такъв воден ефект, немога да го обясня, никога не е като при чистото тяло. Таа идеята ми беше, че трябва много постоянство, яко кардио, бойни спортове, тренировки с собствено тегло и т.н. Успех!
Аватар
kr1sh0
 
Мнения: 25
Регистриран на: 16 Юни 2009, 14:07
Град: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron