Най-големият сайт за бойни спортове

       

Тренировка през вечерта?

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Тренировка през вечерта?

  0     Мнениеот savag3 на 03 Ное 2010, 22:29

Има ли проблем ако например правя тренировката си за корем през вечерта, например в 21 часа? Понеже едни момчета твърдят, че през вечерта не е никак полезно да се правят упражнения през вечерта. Има ли проблем и да правя лицеви през вечерта?
savag3
savag3
 
Мнения: 218
Регистриран на: 07 Сеп 2010, 23:48
Град: Крумовград

Re: Тренировка през вечерта?

  0     Мнениеот street2fighter на 03 Ное 2010, 23:23

кой когато може и му е удобно тогава си тренира така че няма никакъв проблем кога тренираш дали сутрин дали вечер въпроса е да имаш желание и свободно време
Смелост не означава да нямаш страх.Да си смел значи да те е страх и да продължиш напред
Аватар
street2fighter
 
Мнения: 100
Регистриран на: 31 Окт 2009, 22:00
Град: burgas

Re: Тренировка през вечерта?

  0     Мнениеот nerozavar на 04 Ное 2010, 12:17

Аз лично от 20г. си тренирам вечер и си ми е ок така че споко. Тренирай си когато чувстваш че ти се тренира.
nerozavar
nerozavar
 
Мнения: 131
Регистриран на: 31 Яну 2010, 20:12
Град: София

Re: Тренировка през вечерта?

  0     Мнениеот psypilot на 04 Ное 2010, 12:35

Не е желателно да се тренира вечерно време, защото се превъзбужда организма, още повече ако си имаш някакъв постоянен режим (кога тренираш, кога спиш и т.н.) ..
Обаче ако започнеш да тренираш винаги вечерта примерно, не мисля, че ще е проблем
Българче завинаги !
Аватар
psypilot
 
Мнения: 118
Регистриран на: 02 Окт 2009, 20:28
Град: Бургас

Re: Тренировка през вечерта?

  0     Мнениеот a4o1992 на 09 Дек 2010, 21:11

Тренираш, когато имаш време. Тренировките пък вечер правят съня по-дълбок.
И нека силата бъде с теб.
Аватар
a4o1992
 
Мнения: 44
Регистриран на: 09 Дек 2010, 17:17

Re: Тренировка през вечерта?

  0     Мнениеот Marinow на 04 Мар 2011, 21:12

Попринцип съм чувал, че хормона растежа е по-активен сутрин. Иначе и аз правя коремни и лицеви вечер. ;)
Да знаеш на къде си тръгнал е първата стъпка, за да стигнеш там.
Аватар
Marinow
 
Мнения: 6
Регистриран на: 29 Ное 2010, 23:34
Град: Пловдив

Re: Тренировка през вечерта?

  0     Мнениеот TheWolf на 05 Мар 2011, 00:59

Предпочитам да стана в 6 - 7 часа сутринта да се раздвижа и денят ми да е по вода , отколкото да стоя до късно вечерта. Вие кога си лягате бе в 3 сутринта ли ?
Днес ми е простено , рожденик има в другата стая , иначе отдавна да съм заспал. Лягайте си рано и тренирайте сутрин , па после ако искате през няколко дни правете упражнения.

Та , коремни преси и всякакви други тренировки не е хубаво да се правят след 7 -8 часа защото правилното хранене е от 6 до най-късно 8 часа вечерта , после храната се обработва бавно , организма е принуден да отдели енергия за тренировката ти и за храната . Заспива се трудно , но когато заспиш е дълбоко , защото си изхабил енергия . Вероятността да сънуваш кошмар е по-голяма , защото караш едни нещица в мозъка ти работят и да хабят познатата ни вече енергия. :D
Коремните преси сутрин оформят добре мускулите и ги държат по здрави.
Коремните преси през денят са си просто коремни преси.
Коремните преси вечер карат мускулите да растат , защото след тях следва почивка , а мускула расте когато си почива , но не е хубаво , въпреки че аз също ги правя вечер. :DD

За дълбок и спокоен сън ви препоръчвам 2 чаши червено вино да пиете вечер. Лягайте си в 10 най-късно 11. Чудя се какво правите до късно.

И днес ми хрумна идеята , защото не се съберем всички хора от форума , че да се видим що за клавиатурни плъхове сме :P
Има два вида бойци. Такива , които се бият за самочувствието си и такива , които се бият за живота си.
TheWolf
TheWolf
 
Мнения: 130
Регистриран на: 17 Яну 2009, 15:41

Re: Тренировка през вечерта?

  0     Мнениеот ssaa6oo на 05 Мар 2011, 02:39

TheWolf е прав. От време на време имам някакви изблици на енергия вечер и правя различни упражнения. За корем, за ръце, за врат и после цяла вечер не мога да заспя. По някой път седя до 6-7 часа сутринта.
ssaa6oo
ssaa6oo
 
Мнения: 20
Регистриран на: 14 Авг 2010, 18:57
Град: Sofia

Re: Тренировка през вечерта?

  0     Мнениеот Marinow на 06 Мар 2011, 12:17

TheWolf, идеята ти за събиране е добра, но мисля че ще е по-добре да се направи отделна тема :)
Да знаеш на къде си тръгнал е първата стъпка, за да стигнеш там.
Аватар
Marinow
 
Мнения: 6
Регистриран на: 29 Ное 2010, 23:34
Град: Пловдив

Re: Тренировка през вечерта?

  0     Мнениеот a4o1992 на 06 Мар 2011, 13:46

Аз обичам да тренирам следобяд :) между 3 и 4 до 5-6 тоя интервал :)
И нека силата бъде с теб.
Аватар
a4o1992
 
Мнения: 44
Регистриран на: 09 Дек 2010, 17:17

Следваща

Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 1 госта