Най-големият сайт за бойни спортове

       

Тренировка през вечерта?

Всякакви дискусии относно различни тренировки и упражнения.

Re: Тренировка през вечерта?

  0     Мнениеот angel4e7u на 14 Дек 2011, 23:01

Ами нищо не се бърка но вечер нямаш толкова енергия :) аз поне така мисля
angel4e7u
angel4e7u
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Дек 2011, 22:58
Град: lesidren

Re: Тренировка през вечерта?

  0     Мнениеот българиец на 08 Мар 2012, 03:08

TheWolf написа:Предпочитам да стана в 6 - 7 часа сутринта да се раздвижа и денят ми да е по вода , отколкото да стоя до късно вечерта. Вие кога си лягате бе в 3 сутринта ли ?
Днес ми е простено , рожденик има в другата стая , иначе отдавна да съм заспал. Лягайте си рано и тренирайте сутрин , па после ако искате през няколко дни правете упражнения.

Та , коремни преси и всякакви други тренировки не е хубаво да се правят след 7 -8 часа защото правилното хранене е от 6 до най-късно 8 часа вечерта , после храната се обработва бавно , организма е принуден да отдели енергия за тренировката ти и за храната . Заспива се трудно , но когато заспиш е дълбоко , защото си изхабил енергия . Вероятността да сънуваш кошмар е по-голяма , защото караш едни нещица в мозъка ти работят и да хабят познатата ни вече енергия. :D
Коремните преси сутрин оформят добре мускулите и ги държат по здрави.
Коремните преси през денят са си просто коремни преси.
Коремните преси вечер карат мускулите да растат , защото след тях следва почивка , а мускула расте когато си почива , но не е хубаво , въпреки че аз също ги правя вечер. :DD

За дълбок и спокоен сън ви препоръчвам 2 чаши червено вино да пиете вечер. Лягайте си в 10 най-късно 11. Чудя се какво правите до късно.

И днес ми хрумна идеята , защото не се съберем всички хора от форума , че да се видим що за клавиатурни плъхове сме :P


Глупости, глупости... Зависи от начина на живот. Аз, ако ям последно в 18 или 20 часа, до лягане към полунощ или 1 - умирам от глад, тренирам бойни изкуства, фитнес - тялото ми има нужда от голямо количество, за да поддържам категория и форма. Кое кога как обработваш зависи от това кога ставаш, кога лягаш, колко спиш, какъв ти е метаболизмът, как живееш. А това, че ти си имаш режим на лягане и ставане, който не ти позволява да разбереш тези на другите - твой проблем.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Предишна

Назад към Тренировки и упражнения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron