Най-големият сайт за бойни спортове

       

НАЙ-КОЛОРИТЕН ОБРАЗ НА 2016 ГОДИНА!

Всякакви други теми, които не попадат в останалите форуми може свободно да се дискутират тук.

НАЙ-КОЛОРИТЕН ОБРАЗ НА 2016 ГОДИНА!

  0     Мнениеот PollMan на 21 Яну 2017, 02:56

Нека определим, кой беше най-колоритния образ през изминалата 2016 година. Номинираните също имат право да споделят своите предпочитания. Нека всеки да сподели причините за своя избор. Смятам, че това са хората, които цяла година тролваха, забавляваха и взеха дейно участие във всеки един филм, случващ се в сайта.

Номинираните са:
doktora70
колюгипса
AVRAMA
Raziele
PollMan
PollMan
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Яну 2017, 02:43

Re: НАЙ-КОЛОРИТЕН ОБРАЗ НА 2016 ГОДИНА!

  0     Мнениеот Каньо на 21 Яну 2017, 03:10

За 2017 безспорен шампион е Тоягата..вън от съмнение.

2016...моя победител е Чипса..ще се обоснова...толкова нелепи изказвания,крайно малоумни,толкова тъпкан и унижаван и все се навира...спечели ме с лафа си...как големите бради помагали за поносимостта на ударите...рядко срещано тъпо парче...
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия

Re: НАЙ-КОЛОРИТЕН ОБРАЗ НА 2016 ГОДИНА!

  0     Мнениеот doktora70 на 21 Яну 2017, 05:38

Стига вече с тези теми - крайно време е книга да се напише !
И не е ли малко тъпо да ме слагаш редом до смачкан олигофрен като Колюгипса(Диасчето) и побъркан шизофреник като Разиелето, ако и той не е негов акаунт де?
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: НАЙ-КОЛОРИТЕН ОБРАЗ НА 2016 ГОДИНА!

  2     Мнениеот Vanchoo на 21 Яну 2017, 11:17

Колиогипса: И сам война е войн, израз определящ същността на колетоДжипса. Въпреки, че беше набеден, за поредния профил на Диазче, колетоДжипса успя да изземе водещата роля в битката срещу вечния враг doktora70 и да излезе от сянката на известния пловдивски арендатор и милионер. Орисан да бъде вечната опозиция в сайта, но никога да не се предава, докато не съсипе доктора70.

Doktora70: Въпреки, че голяма част от хората го нарочиха за поредния акаунт на шизофреника oliva09, doktora70 отхвърля обвиненията и определя себе си като човек израстнал с първите издания на UFC. За него няма скрито-покрито в ММА-я, той знае всяка една мръсна тайна на Дейна Уайт. Разкрил многобройна част от машинацийте на UFC. Цар на конспирацийте и главен противник на така наречения "Конър'с гърлс" отбор начело с AVRAMA, Thingie, Raziele, Haker4o и тн.

Raziele: Сам определящ себе си като майстор на тролизма. Кой не е чувал за пророк мистик Raziele и неговата 100% успеваемост(която поспадна в последно време). Господин Шерлок Холмс, повелителя на ай-пи-тата и властелина на търсачката. Ако имаш повече от един профил, без съмнения ще те разкрие.

AVRAMA: От любимец в сайта, се превърна в персона нон грата. Любовта му към Конър и битката му срещу doktora70 отнеха голяма част от високия му рейтинг. Носят се слухове за "тефтерчето на Аврама" в което се съдържа лична информация за всички потребители на сайта. Аврама, бащицата на сайта и най-големия привърженик на ирландското божество – краля Конър МакГрегор.
Аватар
Vanchoo
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Дек 2016, 01:39

Re: НАЙ-КОЛОРИТЕН ОБРАЗ НА 2016 ГОДИНА!

  0     Мнениеот Mayo на 21 Яну 2017, 12:36

добавете анкета
Mayo
Mayo
 
Мнения: 8
Регистриран на: 07 Яну 2010, 17:26

Re: НАЙ-КОЛОРИТЕН ОБРАЗ НА 2016 ГОДИНА!

  0     Мнениеот КолетоДжипса на 21 Яну 2017, 13:27

Пичове поласкан съм , е ме нареждате на първо масто за най колоритен образ на сайта. Мисля си Конър, и той като мен е най колкоритния образ в мма за 2016. Е аз съм само в сайта на мма а той е на истинския мма, но няма нищо. Та се чудя от къде тази цялата омраза към мен, а то калво било!? Истината боли! Най добрите съответно са най мразени което е показателно с Конър и аз;) иначе искам Ванчоо да направи такова оригинално описание и на другите колоритни образи които се нареждат в топ 5-10 все пак има и други образи в сайта. Примерно Лудвефира, Каньо, Фаро, Габриелчо, КисО, Иначе аз си цъкам само от тоя профил и да ви кажа честно изобщо не ми дреме за доктора и олива. Нека си пише каквото иска клоуна на сайта. Да праи смях е важно;))))))))))
Аватар
КолетоДжипса
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2016, 19:08
Град: София

Re: НАЙ-КОЛОРИТЕН ОБРАЗ НА 2016 ГОДИНА!

  0     Мнениеот doktora70 на 21 Яну 2017, 16:12

Какви конспирации и мръсни тайни - то се вижда ясно как подбират противниците на Козльо и как го скатават - реванш не иска да прави, не иска да се бие с редовните претенденти, не иска да защитава титлата ! Що за шампион е това? Дори и слепите вече го видяха!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: НАЙ-КОЛОРИТЕН ОБРАЗ НА 2016 ГОДИНА!

  0     Мнениеот Карелин на 21 Яну 2017, 17:23

Не съм фен на Конър, но Raziele и AVRAMA са пичове, другите двама номинирани не желая да ги коментирам.
И това е поредната тема за караници. Потребител регистриран преди няколко часа пуска тема за миналата година, а друг с регистрация в самия край на годината дава подробна оценка. lol PollMan и Vanchoo, кога успяхте да прочетете всичко, че да си направите някаква преценка? И само не излизайте с номера, че отдавна следите сайта, но сега сте се регистрирали.
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: НАЙ-КОЛОРИТЕН ОБРАЗ НА 2016 ГОДИНА!

  0     Мнениеот rema на 21 Яну 2017, 17:31

Мислех повече никога да не пиша но не се сдържах...цитирам резюмето на филм "на парчета"
Държава: САЩ
Година: 2017
Премиера: 2017-01-20
Разпространител:Форум Филм (ММА :)) България
В Кевин живеят 23 отделни личности. 24-ата е на път да се покаже. Той отвлича три тийнейджърки-гимназистки и докато ги държи в плен, една нова и може би финална самоличност - Звярът - започва да се проявява.

Кой е Кевин зависи от тинейджърките дали са фенки на Конър, А.Силва или Федор
Айде със здраве и по човечни в 2017...
Аватар
rema
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Фев 2013, 15:17
Град: Велико Търново

Следваща

Назад към Общи дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron