Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот LORDA на 22 Сеп 2016, 10:53

TheRebel написа:Барао още не се е доказал в тази теглова класа. Опасно е да се залага на него.


То пък опонента му щото е много доказал се :)
Новобранец... с 1 победа в УФЦ... и половината му мачове в профи кариерата са загуби... от знайни и незнайни войни, в треторазрядни организации :)
Верно, че е и по-висок и по-тежък от самия Барао, ама не мисля, че това ще му помогне по какъвто и да е начин :) Барона е класа и определено бих го вмъкнал в евентуалната колонка, която спомена и ти.
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 22 Сеп 2016, 18:42

Какво ще кажете за залог за Ерик Силва? В момента е аутсайдер и е добре да се сложи на него. Станал е от фаворит аутсайдер. Сега е 2.10. Противника му е още зелен и не мисля че е на нивото на доста от противниците на Силва.

Притеснява ме само брадичката на Силва, но както видяхме в някои ключови мачове от тази година (Дос Сантос-Ротуел, Вердум-Браун), това че си бил нокаутиран веднъж тежко не значи непременно че още следващия двубой ще си без никаква поносимост. Тези които биват нокаутирани лесно обикновено са бойци които имат този проблем от години и в един момент чашата просто прелива. Чагас не е толкова обигран боец за да направи същото което Нордин Талеб направи. Мисля че има определена доза риск в такъв залог, но без риск какво правим? :D
Последна промяна TheRebel на 22 Сеп 2016, 20:20, променена общо 1 път
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот LORDA на 22 Сеп 2016, 18:51

TheRebel написа:Какво ще кажете за залог за Ерик Силва? В момента е аутсайдер и е добре да се сложи на него. Станал е от фаворит аутсайдер. Сега е 2.10. Противника му е още зелен и не мисля че е на нивото на доста от противниците на Силва.

Притеснява ме само брадичката на Силва, но както видяхме в някои ключови мачове от тази година (Дос Сантос-Ротуел, Вердум-Браун), това че си бил накоутиран веднъж тежко не значи непременно че още следващия двубой ще си без никаква поносимост. Тези които биват нокаутирани лесно обикновено са бойци които имат този проблем от години и в един момент чашата просто прелива. Чагас не е толкова обигран боец за да направи същото което Нордин Талеб направи. Мисля че има определена доза риск в такъв залог, но без риск какво правим? :D


Честно казано мисля да заложа на новобранеца, още от преди промяната в коефициентите.

Дразни ме най-вече факта, че не обявяват в Еврото залози за мачовете на Сантос и на Киборга...
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 23 Сеп 2016, 15:33

Това което бих играл този ивент е колонка от
Сайборг/Лансберг под 1.5рунда+Сантос/Спайсли под 1.5 рунда на 1.95
и единичен залог за Ерик Силва на 2.10

Ъпдейт
Все още бих играл същите пазари, но ще сменя Сайборг/Лансберг под 1.5рунда на
Сайборг/Лансберг под 2.5рунда. Сайборг имаше много лошо сваляне на килограмите. Обикновено не вярвам на медиини слухове, дори пуснати от самия боец, защото може да целят заблуда на противника и какво ли не. Но в случая сравних кантара от UFC 189 и сегашния и разликата е значителна. Доста трудно сваляне на килограмите определено. Не зная как точно ще се отрази това на представянето на Сайборг. Все още съм сигурен че ще бие Лансберг с лекота, но вече не съм толкова уверен в под 1.5 рунда затова на по-сигурно правя на под 2.5 рунда. Общо коефициента става 1.71
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот LORDA на 24 Сеп 2016, 06:22

Браво беее!!! Крис изглежда повече от добре на официалните кантари, от преди 4 часа!!! В пъти по-добре, здрава и свежа, спрямо това, което беше само 3-4 часа преди това... направо ходеща развалина и зомби... Закова точно 64 кила, официално влиза в категорията си. А още 26 часа по-късно, след този кантар, в момента, в който влезе в Октагона ще е с поне + -7 кила горница, в отлично здраве, сила и тонус! Лансберг ще умира в ръчичките и!!! Браво моето момичеее, за пореден път показва, че е феноменална жена и атлетка, която притежава повече постоянство от която и да е друга жена стъпвала в ММА изобщо и в исторически план!!!

П.С: за съжаление на залагащите... все още за срещите на Крис и Сантос няма обявени залози в Еврофутбола! Техните 2 мача са единствените, липсващи от цялата файткарта! Искрено се надявам да ги добавят следобеда, преди края на работния ден!!!
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот LORDA на 25 Сеп 2016, 08:51

UFC Fight Night: Cristiane "Cyborg" Santos​ vs. Lansberg ( 24-25.09.2016 г. )

Като цяло прилична познаваемост за вечерта. Само Тиаго се издъни много сериозно дебила некадърен... и ми орезили една колонка от 6 поредни срещи, на малък залог от 20 лв... в която щяха да се чукнат прилични пари. За сметка на това ударих друга с 300 лв залог в колонка на Рой, Барона и Луки. От нея ми дойдоха чисти 222 лв горница.

В заглавната среща на вечер Крис Киборга, след всичките мизерии, които и въртят с килата и категорията... тя просто излезе и разгроми поредната си опонентка, отново с ТКО, в средата на 2 рунд! Претрепа тая ряпа - Кралицата на лактите в собствената и игра, в клинч и с лакти, претрепа я в стойка... но десертчето на земята просто беше толкова разкрасяващо... че ще помни коя е истинската КРАЛИЦА В ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ НА ММА до гроб, а за капак поне месец ще ходи подута, със затворени очи, строшен нос, ребра и нацепени устни ;) Толкова съм доволен, че чак настръхвам!!! Киборга е умопомрачителен феномен и класа недостижима за никоя друга жена... нито в стойка, нито в клинч, нито на земя... в никоя категория и никъде във времето и историята на женския ММА!!! Уникално е моето момиче!!! Не мога да не изразя радостта си!!!
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот QniDopi на 29 Сеп 2016, 14:52

Здравейте пичове. Моите залози за този уикенд са:

Колонка:
Луис Смолка @ 1.25
Тамдан МакКрори @ 1.45
Къртис Блейдс @ 1.47

Zak Ottow @ 2.87

Алекс Оливейра @ 3.20

Джон Линекер @ 2.00

За Зак и Алекс смятам, че коефициента им е неоправдано висок, ако се вземат предвид противниците им.Линекер ми е фаворит (страшни балтии мята за тези килограми, а противникът му няма ръстово предимство).
QniDopi
QniDopi
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2016, 15:18
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  2     Мнениеот LORDA на 01 Окт 2016, 21:05

Вечерта започва идеалнооо :) Сега предстои цяла нощ, до утре на обяд чак да се гледа галата на УФЦ ;)

Браво на Жоро Валентинов! Нашето лъвче излезе в тази среща като голям аутсайдер, с коефициент над 3.6 в последните часове, преди двубоя му с бивш боец на УФЦ, но въпреки това съдиите единодушно отсъдиха победа за него и вдигнаха ръката му като победител! :) Изигра си страхотно картите и направи чудесен старт в новата федерация, в която дебютира тази вечер! :) Поздравления за нашето момче, с пожелания за много бъдещи успехи!
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот LORDA на 02 Окт 2016, 08:58

На първо четене... преди самото събитие да се състои... бозава файткарта с бозави срещи... нооо реално се получи доста добра вечер. Твърдо бих я определил като нощта на аутсайдерите. Всички определени за големи аутсайдери от букитата си взеха срещите по категорични и убедителни начини! :) Браво на момчетата!
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

UFC Fight Night: Dos Anjos vs Ferguson

  1     Мнениеот TheRebel на 04 Ное 2016, 23:47

Имах много време за мислене от последната карта и измислих двама горе-долу сигурни победители в ивента Дос Аньос с/у Фъргюсън.

Единия е Тони Фъргюсън, другия е Рашид Магомедов. Смятам Тони за един наистина специален боец, който може да бъде победен от физически превъзхождащ го боец който е и много техничен и има добър план. Тоест, мисля че Фъргюсън е много труден за побеждаване. Не е труден да му вземеш рунд или да изглеждаш добре на моменти срещу него, но е труден за побеждаване. За това и заради добрия му коефициент го избирам.
Рашид Магомедов е топ 5 страйкър в леката категория като нищо и бих казал топ 15 в цялото UFC. Много е опасен в стойка и умението му да държи боя именно там ще му спечели доста двубои. На външен вид не буди особен респект, не е като някои от горилите от категорията но техниката му компенсира добре липсата на голям атлетизъм.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта

cron