Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот QniDopi на 29 Авг 2016, 10:21

Здравейте,

Засега изгледах само мейн ивента и резултатите са следните:

Лаузон - Милър (загубен залог) - смятам че с това решение ограбиха Лаузон (и мен :)). Не виждам как можеха да посочат Милър за победител. Ако някой от вас е гледал мача нека каже ако преценката ми е грешна;

Ван Зант - Роулингс (спечелен залог) - Красив нокаут. В първия рунд височината на Роулингс определено беше голям проблем и Ван Зант не можеше да се справи. Момичето отново показа скорост и издръжливост;

Петис - Оливейра (спечелен залог) - Петис игра добре. Хареса ми че не се панира, когато Оливейра на няколко пъти го хвана през гърба. Може би на 145 ще намери място, макар и не за шампионски пояс;

Майа - Кондит (загубен залог) - и да беше подготвил нещо Кондит, не можахме да го видим. Смятам че Майа го изигра добре - all-in в началото и с всичка сила натисна за събмишън. Кофти ми е че освен на Кондит бях сложил и на "Над 2,50 рунда". Очаквах Кондит да опази поне първите 2-3 тейкдауна докато е още свеж. Явно Майа го изненада, макар че едва ли някой е очаквал нещо различно. Мислех че всяко навеждане ще бъде посрещнато с ъперкъти, но така и не се видя гейм-плана му.
QniDopi
QniDopi
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2016, 15:18
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 29 Авг 2016, 13:08

Мислех че всяко навеждане ще бъде посрещнато с ъперкъти, но така и не се видя гейм-плана му.


Личеше си че Кондит е приготвил някои специфични неща за Мая. Беше готов да пуска ъперкъти, но проблема е че ъперкъта като контра на тейкдауна е удар който има малък процент на успеваемост. Особено ако не си го тренирал до откат и не си го правил много пъти и в истинска ситуация в октагона. По-лесния удар за контра на тейкдауна е коляното, но пък то крие други рискове. Като цяло Кондит не беше достатъчно подготвен обаче за Мая и нямаше да спечели дори мача да беше продължил повече.

Иначе браво, Допи, за залозите. Аз съм в дупка напоследък, все си избирам грешните хора. :D
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот QniDopi на 29 Авг 2016, 14:10

Очаквах ъперкъти вместо колена, защото срещу човек с такива умения в граплинга и БЖЖ, ако вдигнеш коляното за удар и не го нацелиш точно, ти остава само един опорен крак и си дотам. С ъперкътите и да не го праснеш ти остава някакъв тейкдаун защита, защото все още имаш два крака на земята.

Браво, но както посочи baiGosho, при такива коефициенти трябва доста над 50% познаваемост, за да си на плюс. :(
QniDopi
QniDopi
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2016, 15:18
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот LORDA на 29 Авг 2016, 21:04

Момци... Барнет или Арловски иии защо?!?
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 29 Авг 2016, 21:07

Барнет. По-техничен, по-добра брадичка.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот nhikolla на 30 Авг 2016, 17:23

Барнетката е лош кечист, ако докопа Арловски на зема събмишъна е доста вероятен.

На Арловски шанса му е бързи атаки и много движение. Общо взето кой ще спечели зависи от това в каква форма ще излязат и двамата. Аз залагам на Барнет понеже има повече оръжия.
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот TheRebel на 03 Сеп 2016, 15:24

Момчета, мисля че Густата може да бъде брутално изненадан довечера.
На кантара ми се стори видимо отслабнал а Блаховиц е дори в по-добра форма от преди. Коефициента на Густафсон не е толкова реален колкото преди си го мислех. Блаховиц ще иска да се докаже тук и ще даде 100% от себе си и не е невъзможно да станем свидетели на изненада. Със сигурност бих избегнал залог на Густафсон.

Спомняте ли си мача на Франсис Нгано срещу Боян Михайлович от картата "Холм-Шевченко". Нгано беше с подобен коефициент и наистина приключи мача много бързо, но до преди нокаута имаше един момент в който Михайлович замахна с всичка сила и удара му се размина с главата на Нгано за много малко. Можеше Михайлович, огромния аутсайдер, да спечели с нокаут в първия рунд, нищо че е много по-зле от Нгано. Един мощен удар обръща всичко.

Така че и тук допускам да се случи подобно нещо. Густафсон идва от голяма пауза, не знаем подобрил ли се е или е станал по-зле. Знаем само че в тяло не е същия както преди, дори с малко да е но разлика има. Блаховиц имаше април месец двубой, вярно че едва би Покраяц, но показа мъжество и ми се стори че показа и някакво развитие в играта си.

Един скромен залог на Блаховиц с нокаут/техн. нокаут който в 365 е 8.50 според мен е оправдан. Какво мислите?
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот doktora70 на 03 Сеп 2016, 17:14

Преди две седмици още го играх Блахович, нищожен е шанса, но коефициента си заслужава - има добър муай тай и силен удар , изненада винаги е възможна особено като е непретенциозен противник и може да има подценяване! Иначе реално погледнато Густава си е брутален фаворит по всички показатели!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот QniDopi на 03 Сеп 2016, 23:14

Хаха, същото и при мен. Преди две седмици видях коефициента (5.50). В тази категория риска си струва. Сложих малко пари на изненада.Сега решавам в последния момент за мейн ивента.
QniDopi
QniDopi
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2016, 15:18
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  2     Мнениеот QniDopi на 04 Сеп 2016, 00:16

Резултатите за мен от тази вечер:

Густафсон - Блахович - изненадата не излезе;

Арловски - Барнет - избрах Арловски. Мисля че сам се прецака със свалянето на земята във втория рунд. Прав доминираше и щеше да спечели. Яд ме е. :(

Права колонка с коефициент 2.41: излезе
Рустам Халибов
Ник Хайн
Райън Бадер

Права колонка с коефициент 3.85: излезе
Ашли Евънс-Смит
Рустам Халибов
Александър Густафсон
Ник Хайн
Райън Бадер

От тази вечер съм малко напред.
QniDopi
QniDopi
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2016, 15:18
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта