Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот doktora70 на 26 Авг 2016, 01:20

Трябва да питаме колю травестита и каквото каже - слагаме на другите - там е гаранция, че ще спечелим!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот baiGosho на 26 Авг 2016, 10:15

Това е от мен:

https://i.imgur.com/Zu6YuFA.png
Аватар
baiGosho
 
Мнения: 64
Регистриран на: 04 Яну 2016, 14:29
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот QniDopi на 26 Авг 2016, 13:20

Здравейте, мисля да пусна в бета за тази събота. Избрал съм следното:

Main картата:
Петис - Оливейра - Петис е в лоша серия, но смятам че стилът му в тази категория много ще наподобява този на Макс Холоуей, нещо с което Оливейра не можа да се справи. Агресивните противници определено на са му силата на Оливейра;

Мая - Кондит - тук съм на кантар, но смятам че по-добрия страйкинг на Кондит ще компенсира малко по-слабия му граплинг. Ако успее да защити първите 2-3 тейк-даун опита, го виждам като победител.(последно гледах мачове на Мая и сънувах как Мая нокаутира Кондит със спининг бек фист - дано да не е било знак :));

Лаузон - Милър - Лаузон е по-висок, бърз и експлозивен от Милър. В последния си мач Лаузон стоеше много по-добре срещу Санчез. Милър също спечели, но Гоми определено не беше противник на ниво;

Ван Зант - Роулингс - Пейдж е по-ниска, но доста по-бърза, технична и издръжлива. Не мисля че Роулингс има нужната техника и скорост, за да я бие;

Early Prelims:
Чад Лаприс - Тибо Готи - Лаприс е малко по-добър, но с коефициент 3,40 смятам Готи за подценен. Мисля че рискът си струва.

Rebel - относно Кембъл - Силва. Тук в Силва се вижда слабостта, която и преди е коментирана - 7:0, с 6 победи в първия рунд, дебют в UFC. Тоя пич няма навика да играе повече от 5 минути. Добър залог според мен.
QniDopi
QniDopi
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2016, 15:18
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот baiGosho на 26 Авг 2016, 14:50

Само че като залагаш, имай предвид и коефициентите, а не само кой мислиш, че ще спечели и после да залагаш за него, без значение от коефициента. Струва ми се, че не си обмислил този аспект, като гледам изборите ти. А пък и не съм видял да коментираш коефициентите. Имай предвид, че всичко е въпрос на шанс. В един двубой правилният залог може да е за който и да е от двамата и пак да е правилен, колкото и странно да звучи това. Именно заради факторът коефициент. Факт е, че накрая има само 1 победител, но това не се знае преди мача. Тогава всичко се изчислява в проценти и коефициенти.

Много хора правят следното: избират си фаворит, който ще спечели според тях и после го залагат без значение от коефициента. Според мен това е грешка, освен ако не залагаш за тръпката. Тогава има смисъл, просто е различен.

Например гледам, че си избрал Петис и Ван Зант. Ван Зант, ако си й следил кариерата напоследък, постоянно обикаляше до скоро всякакви шоута за танци и тем подобни глупости в продължение на месеци и изобщо не тренираше. А и като цяло при жените много често стават изненади. Така че на жена с нисък коефициент като цяло не е добре да се залага.

Петис пък го пребиха няколко човека и сега сваля категория, което е страшно опасно. Прилича на пациент на Аушвиц. Аз лично не бих припарил до залог за него при този нисък коефициент. Не казвам, че Ван Зант и Петис няма да спечелят, а че са 2 рисковани залога с ниски коефициенти и нисък pay out, в случай, че бият.
Аватар
baiGosho
 
Мнения: 64
Регистриран на: 04 Яну 2016, 14:29
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот QniDopi на 26 Авг 2016, 15:14

baiGosho, разбирам за какво говориш. Имам го предвид - в мача Лаприс - Готи, смятам Лаприс за фаворит, но коефициента на Готи (3,40) си струва риска, като съм го виждал как играе. По същата причина първоначално клонях към Оливейра (2,70), но като им се вгледах - не мисля че ще се справи с Петис, не ми хареса как го овъртя Холоуей. Вярно Петис напоследък яде бой, но смятам че в перото ще се справи по-добре.

На Ван Зант залога е за удоволствие :) Смятам че ще бие, но ако не беше тя, нямаше да го играя. Иначе видях че обикаля американското Dancing Stars.
QniDopi
QniDopi
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2016, 15:18
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот baiGosho на 26 Авг 2016, 16:23

Ако това ти е окончателното решение, ти пожелавам успех :)
Аватар
baiGosho
 
Мнения: 64
Регистриран на: 04 Яну 2016, 14:29
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот Ro на 26 Авг 2016, 17:15

Мачът наистина е на кантар, но според мен Кондит ще го вземе поради ред причини...
1 - Много силна игра в клинч - умее да използва колене и лакти, което го прави много лош мач-ъп за Мая.
2 - Изключително добра игра на земя и безкрайно кардио. Това, че се бие на реалните си килограми и не сваля много за двубоите, му дава голям плюс в късните рундове. Дори и в началото боят да се пренесе на земя, според мен Кондит е достатъчно грамотен за да играе с Мая там. Знаем, че в късните рундове Мая окапва, а това е 5 рундов двубой.
3 - Страйкингът на Кондит е на съвсем различно ниво.


Ще сложа някой лев за Лоузън и също така на Кондит с ТКО. Въпреки че пчеличката Мая може да бъде много коварна и да изненада всички отново.

Петис не знам как ще изглежда на тия килограми. Имам някои опасения, че нито кардиото ще му е наред, а силицата му съвсем никаква няма да я има. Пейдж е много непостоянна, даже се бях зачудил по едно време дали не се е отказала от двубоите, постоянно я гледах в различни тв предавания. Не си струва риска да се залага на нея.
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот LORDA на 26 Авг 2016, 17:59

baiGosho написа:Само че като залагаш, имай предвид и коефициентите, а не само кой мислиш, че ще спечели и после да залагаш за него, без значение от коефициента. Струва ми се, че не си обмислил този аспект, като гледам изборите ти. А пък и не съм видял да коментираш коефициентите. Имай предвид, че всичко е въпрос на шанс. В един двубой правилният залог може да е за който и да е от двамата и пак да е правилен, колкото и странно да звучи това. Именно заради факторът коефициент. Факт е, че накрая има само 1 победител, но това не се знае преди мача. Тогава всичко се изчислява в проценти и коефициенти.

Много хора правят следното: избират си фаворит, който ще спечели според тях и после го залагат без значение от коефициента. Според мен това е грешка, освен ако не залагаш за тръпката. Тогава има смисъл, просто е различен.

Например гледам, че си избрал Петис и Ван Зант. Ван Зант, ако си й следил кариерата напоследък, постоянно обикаляше до скоро всякакви шоута за танци и тем подобни глупости в продължение на месеци и изобщо не тренираше. А и като цяло при жените много често стават изненади. Така че на жена с нисък коефициент като цяло не е добре да се залага.

Петис пък го пребиха няколко човека и сега сваля категория, което е страшно опасно. Прилича на пациент на Аушвиц. Аз лично не бих припарил до залог за него при този нисък коефициент. Не казвам, че Ван Зант и Петис няма да спечелят, а че са 2 рисковани залога с ниски коефициенти и нисък pay out, в случай, че бият.


По-луд от мен човек, който залага най-вече за кеф, независимо от коефициента.... тука няма! ;) Всеки ивент се залага на всичките мачове, без изключение! ;) После като гледаш самите срещи е още по-зарибено! ;)
" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®
Аватар
LORDA
 
Мнения: 94
Регистриран на: 04 Мар 2012, 19:49
Град: Бг. - Майна City за сега...

Re: Залози на предстоящи събития

  0     Мнениеот baiGosho на 26 Авг 2016, 19:52

Знам :D

Но мисля, че пича не иска да залага точно за кеф и затова.
Аватар
baiGosho
 
Мнения: 64
Регистриран на: 04 Яну 2016, 14:29
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  1     Мнениеот QniDopi на 26 Авг 2016, 20:14

Започнах с идеята да е само за кеф. Искам да видя какъв резултат ще докарам ако се пробвам за печалба. Съгласен съм с теб и с това което писа по-рано. Ван Зант я слагам за кеф и с ясната идея, че доходността при коеф. 1.40 не си струва при риска, който представлява тя, но за останалите смятам че е оправдан. Ще видим какво ще направи Петис :)
QniDopi
QniDopi
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2016, 15:18
Град: София

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта

cron