Най-големият сайт за бойни спортове

       

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

  5     Мнениеот TheRebel на 23 Юли 2016, 08:54

Линков, много конкретни начини на победа търсиш. Ако е колонка и трябва всички да излязат, шанса някой от твоите хора да бие, но да бие по друг начин не е малък. Тези бойци са добри избори, но си е риск. Но пък си избрал доста логични начини за победа, които имат добър шанс да излязат. Въпроса е че си вкарал много хора в колонката. Иначе е добра.

Аз няма да залагам тук, че още се възстановявам от загубата от Рой. Но ако ще сложа ще сложа еднакви суми на Джейсън Найт, Яковлев и Шевченко. Само трябва да излезе един от тях за да си върна парите, или двама за да съм на печалба. Вярвам че това са аутсайдери които имат равни шансове за победа с фаворитите.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

UFC on Fox: Holm vs. Shevchenko

  6     Мнениеот TheRebel на 23 Юли 2016, 12:58

UFC on Fox: Holm vs. Shevchenko

Главна карта
Холи Холм 1.30 -- Валентина Шевченко 3.50
Мисля че мачът е много равен като умения. Шевченко има предимството на земя и в клинч. Леко предимство в стойка. Отстъпва в килограми и може би силово. Но не вярвам това да реши мача. Петте рунда ще са от голямо предимство за Шевченко, която има нужда от време за да загрее. В същото време Холи показва че психически отслабва с напредването на рундовете. Има пари в залог за Валентина, дори да не е сигурният победител.

Едсън Барбоза 1.45 -- Гилбърт Мелендез 2.80
Едсън Барбоза изглежда като повече от сигурен победител, но не подценявайте Мелендез. Той може да е вече амортизиран състезател, но има огромен опит в трудни мачове и срещу елитна конкуренция. Едсън Барбоза все още омеква когато нещата станат напечени - справка мача с Фъргюсън. Друг лош знак е че не умее или не иска да довършва мачовете си. Един наистина непретенциозен боец като Фелдър успя да му вземе рунд. Ако Барбоза не приключи Мелендез, Мелендез ще атакува до последно и ще търси победата. Барбоза ще спечели, но това не е толкова сигурен залог, колкото изглежда на пръв поглед.

Франсис Нгану 1.15 -- Божан Михайлович 5.50
Нгану ще се подиграе с този пич.

Фелис Хериг 2.00 -- Кайлин Къран 1.80
Женски двубой. Всичко може да се очаква. Но мисля че по-опитната Хериг ще вземе победата.

Прелими
Франки Саенц 1.55 -- Еди Уайнланд 2.40
Уайнланд беше бит в стойка от Карауей. Това трябва да е достатъчно за да знаем кой ще победи тук. Уайнланд два пъти му чупят челюстта. На бойци минали през такава контузия е изключително опасно да се залага. Освен ако се казват Алекс Никълсън и се бият срещу боец от риалитито на Дейна Уайт. Но в останалите случаи просто пас. Франки Саенц не блести с нищо особено, но търси боя и удря силно. Избирам Саенц.

Дарън Елкинс 1.50 -- Годофредо Пепей 2.60
Пепей има шанс да спечели във всеки един момент на двубоя. Много опасни събмишъни и експлозивна игра в стойка. По-логичният избор е Елкинс и много хора го избират, но аз мисля че Пепей е малко по-малко амортизиран от двамата и повече ще иска победата тук.

Камару Усман 1.45 -- Александър Яковлев 2.80
Най-трудният опонент на Усман в UFC ще е Яковлев. Не съм супер уверен в победата на Яковлев, просто защото тези руснаци, дегестанци и т.н. често не търсят финиша и им се измъкват почти сигурни победи, но понеже смятам мача за равен, бих заложил на големия коефициент на Яковлев.

Мишел Празерес 1.45 -- Дж.С. Кортел 2.80
Нямам идея. Не съм гледал мачовете им.

Ранни прелими
Алекс Оливейра 1.44 -- Джеймс Муунтасри 2.80
Оливейра. Защото стилът му на бой е доста по-надежден и освен това е по-едър от Муунтасри. Таекундистите като цяло не печелят много боеве в UFC.

Джим Алърс 1.44 -- Джейсън Найт 2.80
Когато бойци като Час Скели те бият в стойка трябва да си зададеш сериозни въпроси относно кариерата си. Аз съм за Найт. Двубоя ми се струва 50/50 отвсякъде.

Луис Енрике 2.30 -- Дмитри Смоляков 1.60
Луис Енрике просто защото коефициента му е по-добър и освен това никога нямам доверие на бойци като Смоляков които никога не са виждали втория рунд.
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: UFC on Fox: Holm vs. Shevchenko

  6     Мнениеот Linkov на 23 Юли 2016, 21:29

TheRebel написа:UFC on Fox: Holm vs. Shevchenko

Главна карта
Холи Холм 1.30 -- Валентина Шевченко 3.50
Мисля че мачът е много равен като умения. Шевченко има предимството на земя и в клинч. Леко предимство в стойка. Отстъпва в килограми и може би силово. Но не вярвам това да реши мача. Петте рунда ще са от голямо предимство за Шевченко, която има нужда от време за да загрее. В същото време Холи показва че психически отслабва с напредването на рундовете. Има пари в залог за Валентина, дори да не е сигурният победител.

Едсън Барбоза 1.45 -- Гилбърт Мелендез 2.80
Едсън Барбоза изглежда като повече от сигурен победител, но не подценявайте Мелендез. Той може да е вече амортизиран състезател, но има огромен опит в трудни мачове и срещу елитна конкуренция. Едсън Барбоза все още омеква когато нещата станат напечени - справка мача с Фъргюсън. Друг лош знак е че не умее или не иска да довършва мачовете си. Един наистина непретенциозен боец като Фелдър успя да му вземе рунд. Ако Барбоза не приключи Мелендез, Мелендез ще атакува до последно и ще търси победата. Барбоза ще спечели, но това не е толкова сигурен залог, колкото изглежда на пръв поглед.

Франсис Нгану 1.15 -- Божан Михайлович 5.50
Нгану ще се подиграе с този пич.

Фелис Хериг 2.00 -- Кайлин Къран 1.80
Женски двубой. Всичко може да се очаква. Но мисля че по-опитната Хериг ще вземе победата.

Прелими
Франки Саенц 1.55 -- Еди Уайнланд 2.40
Уайнланд беше бит в стойка от Карауей. Това трябва да е достатъчно за да знаем кой ще победи тук. Уайнланд два пъти му чупят челюстта. На бойци минали през такава контузия е изключително опасно да се залага. Освен ако се казват Алекс Никълсън и се бият срещу боец от риалитито на Дейна Уайт. Но в останалите случаи просто пас. Франки Саенц не блести с нищо особено, но търси боя и удря силно. Избирам Саенц.

Дарън Елкинс 1.50 -- Годофредо Пепей 2.60
Пепей има шанс да спечели във всеки един момент на двубоя. Много опасни събмишъни и експлозивна игра в стойка. По-логичният избор е Елкинс и много хора го избират, но аз мисля че Пепей е малко по-малко амортизиран от двамата и повече ще иска победата тук.

Камару Усман 1.45 -- Александър Яковлев 2.80
Най-трудният опонент на Усман в UFC ще е Яковлев. Не съм супер уверен в победата на Яковлев, просто защото тези руснаци, дегестанци и т.н. често не търсят финиша и им се измъкват почти сигурни победи, но понеже смятам мача за равен, бих заложил на големия коефициент на Яковлев.

Мишел Празерес 1.45 -- Дж.С. Кортел 2.80
Нямам идея. Не съм гледал мачовете им.

Ранни прелими
Алекс Оливейра 1.44 -- Джеймс Муунтасри 2.80
Оливейра. Защото стилът му на бой е доста по-надежден и освен това е по-едър от Муунтасри. Таекундистите като цяло не печелят много боеве в UFC.

Джим Алърс 1.44 -- Джейсън Найт 2.80
Когато бойци като Час Скели те бият в стойка трябва да си зададеш сериозни въпроси относно кариерата си. Аз съм за Найт. Двубоя ми се струва 50/50 отвсякъде.

Луис Енрике 2.30 -- Дмитри Смоляков 1.60
Луис Енрике просто защото коефициента му е по-добър и освен това никога нямам доверие на бойци като Смоляков които никога не са виждали втория рунд.


Хората имат основание да ти се доверят , имаме малки разминавания , но всеки има собствена гледна точка за нещата.Аз мисля , че Луйс Енрике ще загуби с КО още в първия рунд , просто не харесвам Луйс Енрике във всяко едно отношение , изгледах му няколко мача и съм убеден , че когато излезе срещу агресивен страйкър почти на 90 процента ще загуби.Холм също няма право на грешка , тя стигна върха и много добре знае , че ако иска пак да е там трябва да бие Валя , определено Шевченко трябва да играе без голямо напрежение защото тя няма какво да губи освен само да печели , докато при Холм е обратното.Въпреки този минус мисля , че Холи ще излезе с правилна стратегия и ще надхитри щаба на Валентина , и това според мен ще е основният фактор.
Аватар
Linkov
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Сеп 2015, 14:33
Град: Дряново

UFC 201: Lawler vs. Woodley

  5     Мнениеот TheRebel на 24 Юли 2016, 17:13

Ще пиша обзор на UFC on Fox: Holm vs. Shevchenko, случиха се доста неща там, доста неща научих за залагането на ММА, макар че реално да не заложих нищо. Но имам нещо по-интересно на ум сега.

Имам същото усещане за Удли като за Шевченко.. Ще се отворят доста очи на 30ти юли. Или да го кажем по-професионално: твърде е възможно да се отворят много очи.

Удли е корав пич. И което е още по-добре от това, той е корав и умен. Може да не изглежда по този начин, но казвам ви, този пич е много по-умен отколкото изглежда. Само факта че предпочете да си чака реда за Роби вместо да рискува мястото си на претендент N1 е достатъчна причина да си помислим че този човек мисли по по-различен начин от обикновените бойци. Обикновените бойци какво правят: приемат каквото им се даде и въртят рулетката. В спорта нищо не е гарантирано, може да спечелиш и може и да изгубиш. Особено в UFC, където се стараят да има само равностойни двубои, рядко ще ти дадат слаб или удобен противник. Имам доста да проучвам този двубой, но определено мисля че Удли има повече от добри шансове дори сега, преди да съм задълбал в гледане на материали. https://www.youtube.com/watch?v=eWfX76COQBQ Вижте само в това кратко интервю колко добри аргументи вади за въпросите които му задават и как говори. Човека разбира от занаята си.

Роби от друга страна е един много странен шампион. Държи да прави шоу, взима си победите на косъм, винаги има драма с решенията. Колкото и да разправя че ще остане задълго шампион и да прави лоши физиономии и да плюе кръв по противника си, аз не съм убеден че ще остане задълго шампион в тази категория. Не и по начина по който се бие и манталитета който има. Да не говорим че е на 34 години и мерките на УСАДА са вече доста затегнати. Но това за по-нататък ще го оставя....
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

UFC 201: Lawler vs. Woodley

  4     Мнениеот TheRebel на 26 Юли 2016, 20:53

UFC 201: Lawler vs. Woodley

Главна карта
Роби Лоулър 1.45 -- Тайрън Удли 2.85
Проучвах доста неща и пак не съм сигурен в избора си, но нали трябва да избера някой. Избирам Удли. Лоулър има много труден за поддържане в дългосрочен план стил на игра. Играе на ръба да изгуби двубоите си защото в голяма част от рундовете си взима почивки, през тези почивки противника го бие. Дори когато реши да се активизира не е като да не поема бой. Очевидно и в тяло годините му се отрязяват и може би и УСАДА, защото в последните си 2-3 двубоя не прилича по никакъв начин на Роби Лолър от дебюта си в UFC - много по-малък и мек е. Удли също се е смалил, но при него това е за добро, защото ще му даде повече въздух. Или поне е така на теория. Удли с решение.

Роуз Намаюнас 1.40 -- Каролина Ковалкевич 3.00
От малкото материали които изгледах мисля че полякинята има шансове за победа. Роуз Намаюнас определено изчисти доста от лудите си изпълнения и от мача с Хил играе доста по-обрано. Срещу Ковалкевич обаче имам странното чувство че точно тези луди изпълнения като че ли ще й потрябват. Ковалкевич е страйкър тип суармър. Такива страйкъри са много неудобни за повечето бойци. Дори да имаш силен удар и/или много добра техника пак не са лесна работа защото са неуморими и непрекъснато нападат. Ако Роуз остане с нея само в стойка ще й е трудно и дори може да загуби. Големия коз на Тъг Роуз е жужицуто й. Ако пренесе боя на земя всичко ще свърши много бързо за Каролина. Въпроса е дали ще се пробва и ако се пробва примерно чак третия рунд когато пада по точки и не успее да направи ключа преди да свърши времето. Роуз би трябвало да бие тук. Ако не успее, виждам в бъдеще мач между Каролина и Тиша Торес. Там задължително ще сложа на Торес, защото стила й е точно анти-суармър. Намаюнас със събмишън.

Мат Браун 1.35 -- Джейк Еленбъргър 3.20
За първи път от 4 години Мат Браун е толкова голям фаворит при букмейкърите. Последния път когато е бил 1.30 е бил срещу Крис Коуп който тогава е имал само 7 професионални двубоя и е идвал от загуба с техн. нокаут 2 месеца преди това. Не мисля че Еленбъргър е боец срещу когото може да излезеш такъв голям фаворит. Еленбъргър е опасен, разклати и Сафадин на два пъти с удар и Томпсън. Годините на Мат Браун напредват и макар неговите загуби да са по-достойни от на Еленбъргър, нямам никаква смелост да сложа на него на този смешно малкък коефициент. В крайна сметка Мат Браун винаги е в някакви "файт оф дъ найт" и подобни и то срещу не чак толкова добри противници. Стилът на бой на Еленбъргър се основава в голяма степен на психиката му. Понеже няма много техника и умисъл в нещата, които прави в октагона, Еленбъргър разчита на чиста агресия в стойка и тук-там тейкдауни да си вземе рундовете, ако са на косъм иначе. Когато Еленбъргър започна да се съмнява във себе си почнаха и загубите. Той никога няма да стане техничар или нещо повече от браулър. Но определено може да добие поне малко самочувствие, което мисля че при Кингс ММА ще му дадат. Ако Еленбъргър се бие дори наполовина като Еленбъргър който смаза Маркуард, мисля че ще озори много Мат Браун. Ще пиша този двубой прогноза Еленбъргър с нокаут пък ще видим.

Франсиско Ривера 2.00 -- Ерик Перез 1.80
Обърнах внимание на други двубои повече и тук нямам добра аргументация. Просто мисля че по-обиграният срещу силна конкуренция и удрящ тежко Ривера ще победи. Перез има по-пълна игра, но просто нещо му липсва още за да се издигне над средното ниво, не мога да определя точно. Ривера обаче е на 34, което е притеснително ако ще се залага на него на равни коефициенти. Мача е за пропуск, давам го само 55/45 за Ривера.

Иън МакКал 3.00 -- Джъстин Скогинс 1.40
Няма да се състои. Скогингс не влезе в категорията и МакКал отказа да приеме предложението да се бият на междинни килограми.

Прелими
Ед Хърман 2.30 -- Никита Крилов 1.63
Тук е мястото да се поучим от двубоя Саман - Боуч. Никита Крилов е нещо като Джош Саман на полутежката категория. Изглежда добре срещу много слаба конкуренция, но какво ще направи когато го поставиш срещу ветеран като Ед Хърман например? Саман не успя да се справи със задачата. Имам малко по-голяма вяра на Крилов, но не с много. Ако двубоя мине рунд и половина шансовете на Крилов рязко намаляват. Въпреки че изглежда доста по-мускулест от преди, не смятам че има въздух за повече от 2 рунда. Ако Хърман оцелее след първоначалната атака на Крилов, мисля че лесно ще го победи след това. Така че избирам Хърман, заради опита и това че има повече възможности за победа, нищо че е стар и амортизиран до безобразие.

Рос Пиърсън 2.80 -- Хорхе Масвидал 1.45
Избора ми е Пиърсън и ще ви кажа защо. Когато направиха двубой Масвидал с/у Ларкин си мислех че след като Масвидал губи няколко двубоя защото седи и нищо не прави в 90% от времето и съдиите дават победата на противника му, Масвидал си е взел поука и ще промени стила си. Нищо! Нищо от това, което казваше в интервютата преди двубоя с Ларкин не направи Масвидал. Не търсеше боя, не беше агресивен. Първия рунд беше нещото, което му загуби боя. Единия съдия, който тогава му е дал мача (с Ларкин) му го е дал заради първия рунд. Другите двама съдии обаче не му дават рунд 1. Защо? В рунд 1 Масвидал, както обикновено нищо не прави. Противника търси боя, натиска, а Масвидал просто дава назад и пуска по някой ляв прав или ляво кроше. Които я влизат, я не. Но това, което съдиите виждат е боец който бяга от боя. Масвидал е добър в борческите размени, особено добър с ударите когато излизаш от клинч с него или в самия клинч. Но с Пиърсън не виждам много такива граплинг ситуации. Пиърсън показа че има добра защита от събаряния и сила в клинча, дори срещу по-едрия от него Брукс. Пиърсън е по-дребен от Масвидал, да, и друг минус за него е че е доста зле в отрязването на октагона. Масвидал ще му бяга цял рунд доста ефективно и сигурно лицето на Пиърсън ще е с доста аркади. Но вероятността съдиите да дадат мача на Пиърсън точно заради това че Масвидал непрекъснато бяга от него е огромна. Случвало се е преди, ще се случи и отново. А ако Масвидал пък стане агресивен, тогава ще играе точно по единствения начин където Рос Пиърсън има шанс да спечели, защото Пиърсън има много гадни контри. Рос Пиърсън със сплит.

Антъни Хамилтън 2.00 -- Деймиън Грабовски 1.90
Клоня към Хамилтън. Деймиън Грабовски обаче изглежда във форма, така че двубоя го смятам за 50/50 и коефициентите го показват. Най-сигурният и в същото време залог с добра печалба е "двубоя да завърши с решение", което е 2.80, или още по-сигурният "над 1.5 рунда" - 1.70.

Уилсън Рейс 1.33 -- Хектор Сандовал 3.50

Ранни прелими
Майкъл Грейвс 1.50 -- Боян Величкович 2.75

Раян Беноа 2.10 -- Фреди Серано 1.70

Сезар Арзамендиа 2.00 -- Деймиън Браун 1.80
Аватар
TheRebel
 
Мнения: 435
Регистриран на: 27 Апр 2015, 13:49
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  4     Мнениеот MartOh на 01 Авг 2016, 11:01

Не ми се смейте, но тъй като и аз мисля да навлезна в бранша, но нямам основни познания, например в кой букмейкър са най-големите коефициенти или навсякъде е универсално, онлайн ли правите залозите или в еврофутбол ?
Аватар
MartOh
 
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Апр 2013, 14:11
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  5     Мнениеот doktora70 на 01 Авг 2016, 15:09

MartOh - в този сайт може да ти смее само някой, който се интересува от всичко друго, но не и от спорт! Занимаващите се със спорт, не се подиграват, а гледат да помогнат винаги! Тук има няколко момчета, на които аз лично поставям много висока оценка относно опита си да помогнат и да дадат нещо от себе си на останалите - ТheRebel, burning, baiGosho, Linkov от скоро също се включва, Каньо и tolkin и те се включват понякога при залозите и съветите!
Моят съвет е да си направиш регистрация в - Betfair, Bet365 или Efbet - това са трите букмейкъра, които работят бързо и коректно с български клиенти, имат българско меню, лиценз за България и срещи на живо!
http://prntscr.com/c06w3u
Последна промяна doktora70 на 04 Авг 2016, 16:02, променена общо 1 път
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Залози на предстоящи събития

  4     Мнениеот burning на 01 Авг 2016, 18:24

В ефрофутбола не са много добри коефициентите. И те уверявам, че винаги са по зле от колкото в бет365, където има бонус за нови потребители. За ефбет нямам информация, тъй като никога не съм залагал там. Ама аз друго ще ти кажа, че пари не можеш да направиш от тая работа или поне доста трудно. Пускай там за удоволствие, за тръпка и се кефи като гледаш ;)
А и да допълня, че почти винаги в еврофутбола липсват по 1-2 мача от юфц картата, а в бета винаги ги има всичките и даже има повече опции за залагане като например нокаут в определен рунд и т.н.
Аватар
burning
 
Мнения: 175
Регистриран на: 13 Фев 2012, 18:58
Град: varna

Re: Залози на предстоящи събития

  4     Мнениеот baiGosho на 01 Авг 2016, 18:43

На колкото повече места си направиш регистрация, толкова по-добре. Така винаги ще можеш да имаш избор за най-добрия коефициент или просто защото на някои места липсват определени "пазари" на залози (напр. липсват залози на рундове). В ефбет например почти никога няма залози на рундове, но затова пък имат едни от най-добрите коефициенти. В бетфеър са по-лоши кофициентите, но пак зависи за кои срещи, случват се и разминавания. А и винаги имат залози на рундове. В бет365 са много добри коефициентите. В еврофутбола масово са трагично ниски, но ако нямаш доверие в онлайн залозите, пак си е вариант. Таксуването при онлайн залозите е на депозит, т.е. като вкарваш пари ти взимат по 70 цента, ако не се лъжа. Ако ще се занимаваш сериозно, е най-добре да имаш регистрации навсякъде, за да имаш винаги избор за най-добрия коефициент.

П.П. burning е прав донякъде, че пари много трудно могат да се направят, просто защото стават страшно много нелогични аномалии в самия спорт. И ако имаш лошия късмет да си заложил на тях, става лошо. Аз лично успешно залагах в продължение на няколко месеца, като си увеличих парите 15 пъти (да уточня обаче, че запознах с доста малко и не става въпрос за огромна сума). Съответно започнах с по-големи залози, но като процент, същите като преди, просто с по-голяма банка е логично да се правят по-големи залози. Но попаднах на няколко дупки, които ми изядоха парите и сега съм почти без печалби.
Аватар
baiGosho
 
Мнения: 64
Регистриран на: 04 Яну 2016, 14:29
Град: София

Re: Залози на предстоящи събития

  6     Мнениеот doktora70 на 01 Авг 2016, 19:25

Вероятности в коефициенти

Yair Rodriguez v Alex Caceres
http://prntscr.com/c0a5jz

Anthony Johnson v Glover Teixeira
http://prntscr.com/c0a5tc

Conor McGregor v Nate Diaz
http://prntscr.com/c0a61m
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron